Lokal nieco z boku ale naprawdę warto przyjść. Włoski klimat i serwis od samego wejścia. Ale to co zwala z nóg to jedzenie. Nie przesadzę pisząc, że jeszcze tak dobrego risotto nie jadłem nigdy. Wszystko bardzo ładnie podane. Polecam bardzo to miejsce.
Zdjęcia
Opinie
-
Dariusz G ★★★★★
-
Adrianna Chamera ★★★★☆
Moje ogólne wrażenia z tej restauracji są pozytywne, mam natomiast kilka uwag. Zupa cebulowa była smaczna, naprawdę w porządku. Makaron z krewetkami był przepyszny, krewetek było całkiem sporo, miał cudowny aromat. Penne alla siciliana oraz spaghetti aglio olio również bardzo nam bardzo nam smakowały. Nie smakowało mi natomiast limoncello spritz. Nie miało smaku i było bardziej jak lemoniada a nie drink. Tiramisu również nie było smaczne, ponieważ praktycznie w ogóle nie miało kremu, a biszkopty były za mocno nasączone, tak, że na talerzu pływała woda. Obsługa była przemiła i bardzo pomocna. Podsumowując, makarony były przepyszne, ale tiramisu i limoncello spritz już niezbyt. Nie zmienia to faktu, że całościowo doświadczenie jest pozytywne, więc z chęcią wróciłabym tu ponownie spróbować również innych pozycji z menu.
-
Krzysztof Mamiński ★★★★★
Chyba najlepsze włoskie jedzenie jakie jadłem w Polsce. Bardzo smaczne, świetna jakość, chciało się tam wracać. Na dodatek ceny naprawdę przystępne, nieznacznie wyższe niż w okolicznym barze mlecznym, a przyjemność jedzenia i klimacik nieporównywalny. Bardzo polecam, można jeść w lokalu jak i wziąć jedzenie na wynos
-
Tomasz King ★★★★★
W tej restauracji gotują Włosi, obsługują Włosi i jedzą też Włosi. Wystrój typowo włoski, w środku jak we Włoszech ;) to dużo mówi i tak samo pięknie smakuje. W samej knajpie czuć po prostu Italią. Pizza bardzo dobra, ciasto pierwsza klasa. Obsługa bardzo miła, profesjonalna. Bardzo bardzo polecam.
-
Bartosz Szymborski ★★★★★
Jeśli chcesz poczuć smak Włoch, to zdecydowanie miejsce dla Ciebie. Najlepsza pizza w Polsce. Jakoś składników poza skalą. Bardzo miła obsługa. Polecam!
-
Olivia Mikolajec ★★★★★
Jedzenie przepyszne, przemiła obsługa i przepiękny wystrój lokalu prosto ze swojskich Włoch. Pan kelner?właściciel? bardzo ładnie mówi po polsku :) Ważny aspekt dla nas: Lokal przyjazny psom, nawet zostały poczęstowane prosciutto!:) Gorąco polecamy, w dodatku blisko dworca głównego i starego miasta. grazie infinite per questa cena deliziosa!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Ristorante I Pazzi?
Ristorante I Pazzi znajduje się przy Garncarska 4, 80-894 Gdańsk, Pomorskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Ristorante I Pazzi?
Można skontaktować się z Ristorante I Pazzi pod numerem +48 695 775 718
Jak można dotrzeć do Ristorante I Pazzi?
Do Ristorante I Pazzi można dotrzeć, korzystając z poniższego linku