Jestem bardzo zadowolony! Świetne poczucie estetyki i duzy profesjonalizm, bardzo dobry kontakt podczas strzyzenia i fajny klimat wewnątrz. Napewno będę wracał❤️
Zdjęcia
Opinie
-
michał mataj ★★★★★
-
ALS ★★★★★
Byłem bardzo zadowolony z samego strzyżenia – fryzura wyszła dokładnie tak, jak chciałem. Fryzjer wykazał się dużym profesjonalizmem i precyzją, a cała wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Chciałbym jednak zwrócić delikatnie uwagę na kwestię czystości i dezynfekcji sprzętu. Zauważyłem, że nożyczki oraz maszynki nie były dezynfekowane bezpośrednio przed użyciem przy mnie. Choć rozumiem, że w wielu salonach proces ten odbywa się poza stanowiskiem, to dla większego komfortu klienta warto zadbać o to, by dezynfekcja była bardziej widoczna lub wyraźnie zakomunikowana. To drobna sugestia, która – mam nadzieję – zostanie odebrana pozytywnie. Samo cięcie było na najwyższym poziomie i z przyjemnością wrócę ponownie, mając nadzieję, że kwestia higieny zostanie jeszcze bardziej dopracowana.
-
Mateusz Kolarski ★★★★★
Strzyżenie pierwsza klasa, pani fryzjerka dba o każdy szczegół fryzury! Polecam
-
Paweł Nikiel ★★★★★
Pan Bartosz to super Barber - fryzjer i człowiek. W pełni profesjonalne podejście do klienta i jego głowy:) Zawsze jestem zadowolony i szczerze polecam!
-
Marcin Marcin ★★★★★
Pełna profeska, super klimat. Świetne męskie cięcie. Polecam każdemu, komu znudziły się fryzury „na garnek” cięte w 10 minut. Tu wszytko dopracowane, docięte, doczesane :) Duży plus za fajne kosmetyki. 100% Polecam. :)
-
Adr Group ★★★★★
Super klimat, styl, wszystko tak jak powinno być. 9-letni syn bardzo zadowolony. Już w trakcie strzyżenia stwierdził "będę tu przychodził". Serdecznie polecam !
-
Miami Vice ★☆☆☆☆
Nie polecam,umawia się na usługę,wyznacza termin,jedziesz 25km na wizytę a tam drzwi zamknięte, po czym dzwonisz i dowiadujesz się że nie dojedzie,(trzeba było poinformować a nie wciskać kit że nie miał numeru,trzeba było przejrzeć ostatnie połączenia PANIE złoto-usty,tan napewo numer się znajdował) przeprasza i prosi o numer telefonu i dane żeby przełożyć wizytę na za 2 dni,oczywiscie umawiamy się,po czym już się nie odzywa.rozumiem,jesteśmy ludzmi różne sytuację mają miejsce,ale dwa razy kogoś wystawić prowadząc działalność gospodarczą-nie tędy droga.bede reklamował gdzie się da.przed wizytą sprawdźcie pogodę i zadzwonie w celu potwierdzenia, czy go znowu burza nie zablokuje.liczyłem na jakiś kontakt w poniedziałek z wyjaśnieniem,ale najwidoczniej za dużo zleceń i dlatego brak szacunku dla klientów. nie pozdrawiam, nie polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Barber Shop Paka?
Barber Shop Paka znajduje się przy Europejska, 64-500 Szamotuły, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Barber Shop Paka?
Można skontaktować się z Barber Shop Paka pod numerem +48 666 693 218
Jak można dotrzeć do Barber Shop Paka?
Do Barber Shop Paka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku