Przyszliśmy z synem na czas ale okazało się, że potrzeba jeszcze 15 minut. Ok, kolejny raz to samo. Za trzecim razem okazało się, że zapomniano o naszej rezerwacji (booksy) i został przyjęty ktoś inny i nawet nie usłyszałam propozycji nowego terminu. Sama fryzura wcześniej była ok ale styl traktowania klienta sprawia, że nie wrócimy tam.
Zdjęcia
Opinie
-
Anna. Anna ★☆☆☆☆
-
D M ★☆☆☆☆
Pan (barber),michał chciałbym też żeby traktował każdego tak miło. Dzisiaj miałem wizytę i przyszedłem na czas nawet 5 min wcześniej ale czekałem 20 minut bo pan z jednym klientem oglądał zdjęcia na telefonie i jeszcze czytali składy różnych produktów do włosów Pan Michał zamiast robić swoją pracę to robił wszystko . Przyszedł czas na mnie Moje włosy zostały agresywnie obcięte i jeszcze dostałem z sprayem w oczy i w twarz i poczułem że to było specjalnie zrobione a o twarzy pana michała to nawet nie mówię. Jak wychodziłem to pytałem czy ma pan dzisiaj zły dzień a pan na to odpowiedział że się spieszy, ale oglądać zdjęcia z kolegą i się bawić z nim to miał czas. Chyba pan nie miał czasu na swoje smakowe powietrze i dlatego mnie tak traktował.Jeśli nie jesteście kolegą pana michała to bądźcie gotowi na takie zachowania
-
Master Car95 ★★★★★
Doskonała obsługa , Osobiste podejście do klienta , Miła atmosfera
-
Marco Kom ★★★★★
Gorąco polecam. Na dzień dobry napój, miła atmosfera, ludzie kompetentni, życzliwi i uśmiechnięci! Kultura i profesjonalizm, ale wsłuchują się w to czego oczekuje klient! Bez wymądrzania się, wciskania swoich racji itd. Marcelina - super Barber! Będę wracał regularnie. Czułem się zaopiekowany.
-
Arkadiusz ★★☆☆☆
Fryzura wykonana przez Panią Elenę, w niczym nie przypominała tej, o którą poprosiłem. Miał być niski fade, wyszedł wysoki fade. Miała być grzywka do połowy czoła, a jest połowę krótsza niż ta o którą prosiłem. Włosy ogólnie skrócone dużo za dużo i bez pytania wykonane degażowanie, czyli mocno zmniejszona ich objętość. Zamiast fajnej, modnej fryzury zostałem wystrzyżony jakbym miał zostać wcielony do wojska. Takie strzyżenie miałem ostatnio w 2010, w osiedlowym salonie fryzjerskim za 20PLN. A tutaj zapłaciłem 90PLN, co jest najwyższą kwotą jaką kiedykolwiek zapłaciłem za "barbera". Jedna gwiazda więcej za termin last minute przed świętami.
-
Timonsky Timonsky ★★☆☆☆
Miejsce sympatyczne i fryzjerzy kompetentni, ale spróbujcie się kilka minut spóźnić to nie zdziwcie się na odmowę wykonania obsługi.
-
Jacek Wiśniewski ★★★★★
Polecam! Sympatyczni, uśmiechnięci, a przede wszystkim syn, lat 8, był bardzo zadowolony. Będziemy wracać.
-
Dominika Kamycka ★★★★★
Okazuje się, że barber dzieci obsłużyć też może. I to w jakim stylu! Gorąco polecam Oskara. Byłam z synem 4 letnim. Podejście do dzieci fantastyczne! Jeśli dzieci boją się strzyżenia, to jest duża szansa, ze Oskar sobie z tym strachem poradzi i zbuduje dobre porozumienie z dzieckiem od wejścia do salonu. Oskar przedstawił kilka różnych opcji fryzur wraz z wytłumaczeniem efektu końcowego i ewentalnego dalszego podejścia do włosów przy każdej propozycji. Dobór ostatecznej fryzury i wykonanie idealne. włosy układają się same, do tego dobrze :). Widać, że praca Oskara jest jego pasją. Po tej wizycie zostajemy stałymi klientami.
-
Richard Muller ★★★☆☆
Całkowity brak zrozumienia przez Pania co do moich oczekiwań moje włosy zostały potraktowane maszynka pomimo tego ze tłumaczyłem jej ze od lat góre scinam nożyczkami. Co do brody usługa zostala wykonana poprawnie ale porównując usługę barberska jako całość w stosunku do innych salonów oceniam na średnia Pomimo wcześniejszej rezerwacji na konkretna godzinę musiałem czekać ponad 30min
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres FAME BARBER Plewiska?
FAME BARBER Plewiska znajduje się przy Grunwaldzka 519b, 62-064 Plewiska, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do FAME BARBER Plewiska?
Można skontaktować się z FAME BARBER Plewiska pod numerem +48 886 232 478
Jak można dotrzeć do FAME BARBER Plewiska?
Do FAME BARBER Plewiska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku