Opinie

  1. W. S. ★★★★★

    Od kilku lat mój ulubiony salon fryzjerski. Zwłaszcza od niedawna - nowa właścicielka - nowa jakość. Bardzo chcę polecić kunszt Pani Leny - bardzo miłej, sympatycznej i ciepłej osoby - zawsze wychodzę z Salonu zadowolony. Życzę wielu usatysfakcjonowanych klientów.

  2. Justyna Wacław ★★★★★

    Serdecznie polecam. Właścicielka Pani Marta ma fach w rękach! Tworzy doskonałe fryzury i cudowną atmosferę. Dziś spełniła kolejne marzenie mojej córki o nowej fryzurze. Cięcie idealne!Wiedza, technika, perfekcja, ale przede wszystkim słuchanie głosu i życzenia klientki. Dziękujemy serdecznie!

  3. Nik Niko ★★★★★

    Dzisiejsza wizyta u Vlada bardzo udana. Włosy oraz broda ostrzyżone według moich wytycznych. Vlad słucha dokładnie oczekiwań klienta i wykonuje kawał dobrej roboty. Czułem się zaopiekowany z pełnym zaufaniem. Napewno wróce.

  1. Kasia Goślińska ★★★★★

    Nowa wlascicielka mega zespół cudowa atmosfera. Od niedawna fajny chlopak który specjalizuje się w barberstwie Marta przekochana i Lenka tak samo z czystym sumieniem polecam praca na wysokim poziomie dzieci oraz maz mega zadowoleni polecam serdecznie

  2. Jacek Kowalski ★☆☆☆☆

    Pani w czarnych włosach z akcentem ukraińskim nie ma pojęcia o swoim fachu.jestem zawiedziony wykonaniem usługi fryzjerskiej.Nie polecam

  3. Jagienka Dubert ★★★★☆

    Pani Oksana, rewelacyjna fryzjerka oraz osoba. Strzyżenie na moich włosach to wyzwanie. Byłam już drugi raz u tej fryzjerki i jestem bardzo zadowolona. Jej należy się 5 gwiazdek. Natomiast bardzo nie podobała mi się atmosfera, która panuje w salonie.

  1. Mariusz Jozefiak ★★★★★

    Bylem drugi raz i tym razem super.Młody chłopak fryzjer bardzo precyzyjnie oraz staranie obcina.wyszedlem zadowolony.

  2. Emilka EB ★☆☆☆☆

    Właścicielka która jest w recepcji jest bardzo nie miła a może bardziej wszytko zależy od nastroju danego dnia. Obsluga również nie profesjonalna tak samo jak tak doświadczenia nowych pracowników. Ceny u każdego inne a na końcu Pani właścicielka mówi ceny z kosmosu. Więcej około 200 zł niż była umówiona przed koloryzacja dodam że nic dodatkowo nie było wykonywane. Męskie ścięcie brak słów. Z całą odpowiedzialnością już nigdy Nasza noga tam nie powstanie atmosfera i umiejętności mają dużo do życzenia. Zdecydowanie miejsce które będę omijać a szkoda bo lokalizacja super!!!

  3. Gocha Buiglishvili ★★★★★

    bardzo mili ludzie bardzo dobrej jakości dziękuję

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Avantgarde salon fryzjerski?

Avantgarde salon fryzjerski znajduje się przy Grunwaldzka 517 A, 62-064 Plewiska, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Avantgarde salon fryzjerski?

Można skontaktować się z Avantgarde salon fryzjerski pod numerem +48 504 497 413

Jak można dotrzeć do Avantgarde salon fryzjerski?

Do Avantgarde salon fryzjerski można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements