Magda pomogła mi wrócić do naturalnego koloru włosów z blondu który niestety wpadał w żółte odcienie. Spokój, działanie dobrymi tonerami z poszanowaniem włosa i moich oczekiwań. Polecam serdecznie.
Zdjęcia
Opinie
-
Małgorzata Sobczak ★★★★★
-
Izabela Michalak ★★★★★
Chciałabym serdecznie polecić zakład fryzjerski prowadzony przez panią Magdę. Moje włosy od zawsze były cienkie i łamliwe, ale dzięki profesjonalnej pielęgnacji produktami, których pani Magda używa, a zwłaszcza dzięki zabiegowi krioterapii włosów, bardzo poprawiła się ich kondycja, odzyskały blask, nawilżenie i zdrowy wygląd. Dodatkowym atutem pani Magdy jest to, że poza fryzjerstwem zajmuję się również masażem kobido i robi to w sposób absolutnie wyjątkowy i mistrzowski. Masaż poprawia jędrność i elastyczność skóry, a najważniejsze daję uczucie głębokiego odprężenia. Salon pani Magdy to miejsce pełne ciepła, profesjonalizmu i pasji do tego, co się robi. Z całego serca polecam każdemu, kto chce zadbać o swoje włosy i samopoczucie:)))
-
Iwona S ★★★★★
Szczerze polecam salon fryzjerski Stylownia. Pani Magda z sercem podchodzi do klienta i wychodzi naprzeciw nawet najbardziej wymagającym klientkom. Niewątpliwie idzie z duchem czasu i inwestuje w swoją wiedzę, umiejętności i innowacyjne wyposażenie salonu. Mnie zaskoczyła krioterapią włosów- cudownym zabiegiem na puszące się włosy, efekt "wow". Na pewno tu wrócę! Polecam:)))
-
Beata Handke ★★★★★
Polecam Stylownię i Panią Magdę z całego serca. Pełen profesjonalizm, produkty i technika na najwyższym poziomie. Pani Magda wciąż bierze udział w różnorakich szkoleniach, wciąż pogłębia swoją wiedzę i fachowość.Potrafi świetnie doradzić, wsłuchać się w potrzeby klienta, emanuje pozytywną energią . Naprawdę warto...
-
Izabela Puszkiel ★★★★★
Polecam salon i cudowną Panią Magdę z całego serca! Mam kręcone włosy, które są suche i puszące się, dlatego Pani Magda zaproponowała mi krioterapię. Byłam sceptycznie nastawiona ale efekt przeszedł moje oczekiwania – włosy są miękkie, sprężyste, pełne blasku, a loki pięknie się układają. Co najważniejsze, Pani Magda podchodzi do swojej pracy z ogromną wiedzą, pasją i sercem. Doradziła mi najlepsze rozwiązania, wszystko dokładnie wyjaśniła i zadbała o każdy szczegół. Widać, że kocha to, co robi i naprawdę troszczy się o klientki. Połączenie profesjonalizmu i cudownej atmosfery sprawia, że chce się tu wracać. Jestem zachwycona i dziękuję Pani Magdo! Do zobaczenia.
-
Lokalna Przewodniczka ★★★★★
Bardzo lubię ten salon fryzjerski. Pani bardzo miła, profesjonalna i dobrze doradza w doborze fryzury. Polecam :)
-
Alicja Przymusinska ★★★★★
Wspaniałe miejsce Pani fryzjerka kocha ludzi oraz swoją pracę. Jestem pierwszy raz w 100%zadowolona z fryzury i koloryzacji. Zdecydowanie polecam.
-
Karolina Jaworska ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona z fryzury. Włosy fajnie się układają na codzień. Sympatyczna Pani fryzjerka.
-
Barbara W ★★★★★
wspaniałe miejsce! :) dziewczyny tworzą cuda. jest miło, profesjonalnie i można się zrelaksować :) polecam serdecznie!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Stylownia Dom Piekna?
Stylownia Dom Piekna znajduje się przy Sadowa 32G, 62-052 Komorniki, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Stylownia Dom Piekna?
Można skontaktować się z Stylownia Dom Piekna pod numerem +48 508 684 078
Jak można dotrzeć do Stylownia Dom Piekna?
Do Stylownia Dom Piekna można dotrzeć, korzystając z poniższego linku