Opinie

  1. Joanna Łęszczak ★★★★★

    Bardzo sympatyczna Pani Gosia, zawsze wychodzę zadowolona. Polecam

  2. Oliwia Lasecka ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z usług tego gabinetu . Skorzystałam z usługi manicure, paznokcie wyglądają pięknie i zadbanie. Zdecydowanie polecam ten gabinet każdemu, kto szuka wysokiej jakości usług kosmetycznych. :)

  3. Samanta Romaniuk ★★★★★

    Cudowne miejsce, Pani Natalia jak i Pani Magdąa tworzą wspaniałą atmosferę,do tego są bardzo profesjonalne i sumienne. Zabiegi zaproponowane przez Panią Magdę spowodowały , że mam idealna cerę a pedicure podoligiczny wykonany przez Panią Natalie za każdym razem wykonany jest z taką samą starannością, Uwielbiam tu wracac :)

  1. Julia ★★★★★

    W gabinecie MG korzystam głównie z zabiegów na twarz. Moja cera jest teraz idealna dzięki zabiegom zaproponowanym przez Panią Magdę, a masaż twarzy w jej wykonaniu jest rewelacyjny ! Jeszcze nigdy nie czułam się po nim tak zrelaksowana. Niedawno również korzystałam z usług Pani Natali - podologa. Dzięki zastosowanej przez nią terapii problem wrastającego paznokcia już mi nie dokucza Z całego serca polecam.

  2. Karolina Pieprz ★★★★★

    Cudowne miejsce, w którym znalazłam pomoc oraz uzyskałam odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania. Pełen profesjonalizm obsługi sprawił, że będę tam regularnym gościem. Polecam z całego serca

  3. Filip Michalczak ★★★★★

    Jest super! świetna atmosfera, starannie wykonana robota, polecam

  1. Marta M ★★★★★

    Cudowne miejsce i najlepsze obsługa jaką w życiu spotkałam. Jeśli zależy ci na profesjonalnym podejściu to wizyta w gabinecie MG będzie dla ciebie czystą przyjemnością. Polecam wszystkim ❤

  2. M S ★★★★★

    Korzystam z usług od ponad roku, zarówno ze stylizacji paznokci jak i zabiegów na twarz i jestem baaardzo zadowolona :) Pani Magda zawsze profesjonalnie doradzi, odpowiednio dobierze zabiegi i to wszystko w przesympatycznej atmosferze. Polecam każdemu!

  3. Anna Danielewicz ★★★★★

    Mój ulubiony salon kosmetyczny od wielu lat ❤Na wizyty do Pani Magdy zawsze chodzę z uśmiechem na twarzy bo wiem, że wyjdę zadowolona, zrelaksowana i piękniejsza :) Pani Magda to profesjonalistka, zawsze dba o każdy szczegół, poza tym sterylność i higiena są na najwyższym poziomie co bardzo sobie cenię. Wizyta zawsze przebiega miło i sprawnie. Szczerze polecam wszystkim osobom, które tak ja chcą o siebie zadbać w miłej przyjemnej atmosferze, a przede wszystkim chcą być w rękach prawdziwej profesjonalistki ❤❤❤

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres MG gabinet kosmetyczno-podologiczny?

MG gabinet kosmetyczno-podologiczny znajduje się przy Sasankowa 9, 62-090 Rokietnica, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do MG gabinet kosmetyczno-podologiczny?

Można skontaktować się z MG gabinet kosmetyczno-podologiczny pod numerem +48 601 431 177

Jak można dotrzeć do MG gabinet kosmetyczno-podologiczny?

Do MG gabinet kosmetyczno-podologiczny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements