Stomatologia na wysokim poziomie! Wiedza, zaangażowanie i podjęcie osob wykonujących swoją pracę pełne podziwu. Indywidualne podejście do pacjenta i całościowa diagnostyka problemu. Troska o pacjenta, pomoc w nagłych wypadkach jest niezastąpiona. Człowiek czuje się w pełni zaopiekowany. Pełen profesjonalizm! Gabinet nie ma sobie równych! Polecam każdemu, kto szuka rzetelnego leczenia najbardziej złożonych problemów stomatologiczno-estetycznych i nie tylko. Precyzja i wiedza merytoryczna Pani Doktor w połączeniu z zaangażowaniem i troska o pacjenta są niezrównane! Polecam pod każdym względem! :)
Opinie
-
Angelika W ★★★★★
-
Zuzanna Kaźmierczak ★★★★★
Podejście Pani Ewy jak i pomocnika stomatologicznego jest niesamowite, zawsze wchodzę zestresowana a oni zawsze tak zagadają ze okazuje się że już po wszystkim i ząb zrobiony! POLECAM !
-
Aneczka ★★★★★
Z całego serca polecam! Usuwanie zęba: 5 minut i zero bólu, w dodatku w przemiłej atmosferze! Nie przypuszczałam, że wizyta u dentysty może być tak przyjemna! :)
-
Wojciech Robak ★★☆☆☆
Pani doktor wykazała się zupełnym brakiem empatii jak i profesjonalizmu. Przyszedłem z problemem stanu zapalnego dziąseł gdyż resztki jedzenia weszły mi w kieszeń przyzębną w górnej 7ce. Nie byłem wstanie sobie sam poradzić z problemem, a że z dnia na dzień czułem się gorzej zdecydowałem się na wizytę prywatną w lux med. Trafiłem do Pani Ewy po pozytywnych opiniach. Bardzo się zdziwiłem jej podejsciem do pacjenta. Na wszystkie pytania Pani odpowiadała jednym słowem jakby robiła mi łaskę że musi odpowiadać i jakby pracowała tam za karę. Gdy powiedziałem z jakim problemem przychodzę powiedziała że nic nie poradzi na to, żebym sam sobie to wyczyścił, gdy powiedziałem że nie jestem w stanie i czy mogłaby mi pomóc oraz wyczyścić miejsce i dać lekarstwo miejscowe (do tej pory z takim podejsciem się spotykałem u innych lekarzy) to mnie wyśmiała z komentarzem - "Chyba Pan sobie żartuje, że będę czyściła Panu zęby". Nie tego się spodziewałem po prywatnej wizycie u specjalisty. Do końca wizyty była nieprzyjemna i niesympatyczna. Na pewno nie wybiorę się już do tej Pani, jak i innym nie polecam.
-
Mi Draconis ★★★★★
Po raz pierwszy umówiłam się z własnej, nieprzymuszonej woli na kolejne leczenie. W moim przypadku paniki przed stomatologiem to niesamowity wyczyn. Pierwszy raz trafiłam na panią stomatolog która wydaje się być zafascynowana swoją pracą. Ząb, z którym każdy mnie wysyłał do chirurga, został usunięty z niesamowita wprawą i profesjonalizmem. W gabinecie czułam się pierwszy raz konfortowo, czułam się wysłuchana i zaopiekowana. O wszystkim byłam informowana, także o tym co moze pojsc nie tak i jak pani doktor będzie postepowała. Z powodu dolegliwości bólowych Pani doktor przyjęła mnie w tempie ekspresowym, za co jestem mega wdzięczna. Bardzo serdecznie dziękuję!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Gabinet Stomatologiczny Ewa Łuczak?
Gabinet Stomatologiczny Ewa Łuczak znajduje się przy Kasztanowa 1b, 62-090 Rokietnica, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Gabinet Stomatologiczny Ewa Łuczak?
Można skontaktować się z Gabinet Stomatologiczny Ewa Łuczak pod numerem +48 537 288 766
Jak można dotrzeć do Gabinet Stomatologiczny Ewa Łuczak?
Do Gabinet Stomatologiczny Ewa Łuczak można dotrzeć, korzystając z poniższego linku