Opinie

  1. Karolina Rydygier ★★★☆☆

    Pani doktor jest rzeczywiście kompetentna i ma profesjonalne podejście, jednak bardzo nie spodobała mi się sytuacja, kiedy ustaliliśmy na wizycie plan leczenia, którego łączna kwota wynosiła ok.10 tyś, a 1-2 dni później otrzymałam telefon, że Pani podnosi ceny i jeśli chcę zostać przy obecnym cenniku, muszę wpłacić z góry 11 tysięcy za całe przyszłe leczenie. Bardzo słaba praktyka moim zdaniem. Zrezygnowałam z leczenia u Pani doktor z tego powodu. Idąc do innego dentysty z podobnym cennikiem, mimo tych samych widełek cenowych na tamten czas (ok 300-750zł zanim podniesiono ceny), płaciłam za leczenie każdego zęba u nowego dentysty dolną granicę, czyli 250-300zł. U Pani doktor, niezależnie od stanu zęba (czasami niewielkie ubytki, raz wizyta prawie godzinna, innym razem 20min bo tylko plombowanie) ZAWSZE płaciłam granicę górną czyli 750zł. Plan, który u Pani doktor opiewał na kwotę ok. 11 tysięcy, zrealizowałam w innym gabinecie za 7 tysięcy!!! Dlatego postanowiłam napisać tę opinię. Mimo, że Pani doktor uratowała jednego z moich zębów, za co jestem bardzo wdzięczna, to uważam, że można tę samą jakość otrzymać w zdecydowanie niższej cenie w innym gabinecie. A praktykę z płaceniem za całe leczenie z góry, żeby nie płacić jeszcze wiecej

  2. Wojciech Tecław ★★★★★

    Od ponad siedmiu lat korzystam z usług Pani Doktor i za każdym razem jestem bardzo zadowolony. Jej podejście do pacjenta jest niezwykle profesjonalne, szczere i zawsze ukierunkowane na dobro pacjenta. Z czystym sumieniem polecam każdemu, kto szuka dobrego dentysty!

  3. Łukasz Woźniak ★★★★★

    W gabinecie wykonano pełen zakres higienizacji u pani Marty. Przyznam, że byłem pozytywnie zaskoczony. Wizyty w innych gabinetach były bardzo bolesne i pogłębiały stomatologiczna traumę. Pani Marta podczas higienizacji była bardzo uprzejma i profesjonalna. Dbałość o szczegóły i dobro pacjenta są dla pani Marty najważniejsze. Przyznam ze wstydem, że dzięki pani higienistce stomatologicznej nauczyłem się prawidłowo myć zęby. Dr Marta wykonała leczenie mojego zęba,Bez bólu, dokładnie i profesjonalnie. Wybieram tylko ten gabinet i szczerze polecam wszystkim.

  1. Katarzyna Zeh ★★★★★

    Miałam i mam przyjemność korzystać z usług stomatologicznych u dr Marty i jestem niezwykle zadowolona z wizyt. Pani doktor była uprzejma i profesjonalna, a jakość opieki oraz leczenia była i jest na najwyższym poziomie. Cały personel dbał o mnie od samego początku, a lekarz skonsultował ze mną wszystkie wymagane procedury przed podjęciem leczenia. Zakończyłam leczenie kanałowe, teraz jestem stałą pacjentką podczas wizyt kontrolnych. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że trafiłam w dobre ręce. Przed podjęciem decyzji o wyborze Spotu odbyłam wiele konsultacji i zdecydowałem się właśnie na dr Martę, co okazało się doskonałym wyborem. Naprawdę nie szukajcie innych miejsc. Doceniam również pracę pań higienistek za ich profesjonalizm i delikatność przy każdej wizycie. Polecam z całego serca!

  2. Justyna Kawa ★★★★★

    Profesjonalne, pełne życzliwości podejście do pacjenta. Przemiła atmosfera! Dziękuję bardzo.

  3. Michalina Seroka ★★★★★

    Pani doktor to jeden z najlepszych specjalistów w dziedzinie endodoncji jakiego miałam okazję spotkać. Podjęła się trudnego zadania, wyleczenia zęba mojego syna mimo, że wielu uznało go za zęba do wyrwania. Oprócz ogromniej wiedzy, ma również świetne podejście do dzieci, nawet tych bojących się. Atmosfera w gabinecie jest bardzo sympatyczna. Szczerze polecam i dziękuję Pani doktor oraz jej Zespołowi za pomoc i okazane serce.

  1. Agnieszka Lang ★★★★★

    Najlepszy stomatolog dla Małych Milusińskich! Traktuje dzieci z szacunkiem, po partnersku, tłumacząc krok po kroku co będzie się działo :) Dzieci z radością wracają, jeśli jest potrzeba:)

  2. Anita M ★★★★★

    Wizyta u Pani doktor z pewnością należała do najlepszych jakie miałam!:). Leczenie u Pani Marty gwarantuje bezbolesność, miłą atmosferę i oczywiscie wysoki poziom leczenia. Pełen profesjonalizm! Gorąco polecam szczegolnie tym,którzy boją sie dentysty:)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres DentaSpot - Indywidualna Praktyka Dentystyczna Marta Knopp?

DentaSpot - Indywidualna Praktyka Dentystyczna Marta Knopp znajduje się przy Kubackiego 50, 62-002 Suchy Las, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do DentaSpot - Indywidualna Praktyka Dentystyczna Marta Knopp?

Można skontaktować się z DentaSpot - Indywidualna Praktyka Dentystyczna Marta Knopp pod numerem +48 782 242 202

Jak można dotrzeć do DentaSpot - Indywidualna Praktyka Dentystyczna Marta Knopp?

Do DentaSpot - Indywidualna Praktyka Dentystyczna Marta Knopp można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements