Opinie

  1. Wiesia Bąk ★★★★★

    Dzisiaj z bóle zęba do usunięcia przyjęła mnie pani doktor Lewandowska ,super pani doktor ,podejście do pacjenta super,jestem bardzo zadowolona ,będę ja polecać .

  2. Jarek N ★☆☆☆☆

    Byłem z bólem zęba, przyjął mnie jakiś starszy Pan, ząb został oczyszczony i została nałożona plomba. Ani słowa czy trzeba coś robić z tym zębem dalej. Koniec. Ząb bolał i wylądowałem z nim u prywatnego dentysty, Pani doktor rozwiercila plombę i dała wyrok, ząb do usunięcia lub leczenia kanałowego. Nawet jak nie chcieli tego robić w globie na NFZ to mogli powiedzieć chociaż jak wygląda sytuacja, że trzeba prywatnie czy coś a nie zapchać plombą i zrobione.

  3. Maja Pera ★☆☆☆☆

    Absolutnie nie polecam, doktor chyba już nie ma za dobrego wzroku, zakleił mi plombą ząb, który nadawał się do kanałowego, mówił, że ząb będzie bolal bo tak i już. Szkoda, że inny dentysta, prywatnie, zrobił tak, że już nie boli ;) gdy wskazałam mu palcem drugi ząb, mówiąc, że tam też mam wrażenie że coś jest nie tak to stwierdził, że wszystko jest tam cudownie i tak jak powinno być, a znowu prywatnie okazało się, że ząb jest DO USUNIĘCIA! Lenistwo, ślepota, olewajstwo? A może wszystko na raz?

  1. RR ★★★★★

    Polecam serdecznie Pana doktora. Nigdy nie byłam na tak sympatycznej wizycie...

  2. Krysiulas ★☆☆☆☆

    Plomba platna wyleciala po 2 dniach, po dodzwonieniu sie stwierdzono ze inny doktor moze mi jedynie zabezpieczyc to, a zeby poprawic musze dzwonic i pytac sie codzien czy jest wolny termin bo inny doktor nie moze poprawiac.Terminu jak zwykle nie ma, musze czekac z dziura do nastepnej wizyty (miesiac) W miedzyczasie darmowa plomba na innym zebue wylatuje srednio co 2tygodnie

  3. Little Flower ★★★★☆

    Po długich poszukiwaniach dobrego dentysty w okolicy trafiłam do Pana Trapszo i bardzo polecam. :) Żałuję tylko, że wcześniej do Niego nie trafiłam i mam przykre doświadczenia z poprzednimi dentystami. Plus też dla miłych i uśmiechniętych Pań z recepcji. Jedna gwiazdka mniej za to, że długie kolejki i trzeba uzbroić się w cierpliwość.

  1. milena krawczyk ★☆☆☆☆

    Jeszcze rok temu dała bym z czystym sumieniem 5 gwiazdek, nie mialam prawie w ogole problemu z rejestracja cudowna Pani doktor, niestety coś się stało i moja opinia spadla jak widać na jedną gwiazdę. Byłam u Pani doktor włożyła mi zatrucie w zęba informując ze gdyby wyleciała to ze względu na dość długie czekanie na następną wizytę mam zadzwonić wytłumaczyć i zatrują mi go jeszcze raz, niestety dzwoniłam 4 dni z rzędu Panie odsyłały mnie z kwitkiem i przy ostatnim telefonie usłyszałam że lekarz mnie nie przyjmie bo nie może poprawiać po innym lekarzu chyba ze przyjdę prywatnie to jeszcze dziś mnie przyjmie. Przez te czekanie ból zęba był nie do wytrzymania i musiałam szukać pomocy gdzieś indziej. Niestety napewno nie wróciła bym tam kolejny raz by czuć się gorzej jako osoba leczącą się na nfz takze ku przestrodze po zmianie personelu lub po prostu podejścia do pacjenta nie polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Przychodnia Stomatologiczna Oris-Dent Szamotuły?

Przychodnia Stomatologiczna Oris-Dent Szamotuły znajduje się przy Dworcowa 39, 64-500 Szamotuły, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Przychodnia Stomatologiczna Oris-Dent Szamotuły?

Można skontaktować się z Przychodnia Stomatologiczna Oris-Dent Szamotuły pod numerem +48 612 932 129

Jak można dotrzeć do Przychodnia Stomatologiczna Oris-Dent Szamotuły?

Do Przychodnia Stomatologiczna Oris-Dent Szamotuły można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements