Bardzo profesjonalna klinika stomatologiczna, polecam to miejsca przede wszystkim za świetne podejście do pacjenta i bardzo wysoką jakość leczenia. Z całego serca polecam Panią Marię, najlepszą higienistkę. Endoprotetyka Gett to miejsce zdecydowanie godne zaufanie
Zdjęcia
Opinie
-
Aleksandra Sadowska ★★★★★
-
Karina Wrzesińska ★★★★★
Leczę się u Pani Doktor Karoliny Kujawskiej od ponad roku i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to najlepsza dentystka, u jakiej byłam. Zawsze uśmiechnięta, spokojna i bardzo dokładna. Każdy etap leczenia tłumaczy krok po kroku, dzięki czemu wiem, co się dzieje i czuję się bezpiecznie. Dodatkowo, przemiła asystentka sprawia, że cała wizyta przebiega w bardzo przyjaznej atmosferze. Moje zęby są w świetnych rękach i naprawdę czuję, że są odpowiednio zaopiekowane. Dodam jeszcze, że Pani higienistka jest najlepszą specjalistką w usuwaniu kamienia :) Pozdrawiam cały zespól i zdecydowanie polecam!
-
Asiulka N ★★★★★
Kompleksowe leczenie na najwyższym poziomie. Miła rodzinna atmosfera, wysoka kultura i wysoki poziom empatii. Wszystko dokładnie wytłumaczone i zaproponowane kilka rozwiązań leczenia. Jestem bardzo zadowolona każdemu polecam ten wspaniały gabinet.
-
Wiktor Klotzel ★★★★★
Dopiero w tym gabinecie dowiedziałem się jak prawidłowo dbać o swoje zęby. Profesjonalna higienizacja i instruktaż szczotkowania przeprowadzony przez Panią Marię spowodowały, że moje problemy z dziąsłami zniknęły. Wyleczono mi wszystkie zęby pod mikroskopem i mogę się wreszcie uśmiechać. Jestem bardzo zadowolony, że tutaj trafiłem. Polecam!
-
DOROTA Gołębiowska ★★★★★
Trafiłam do gabinetu Endoprotetyka-Gett, ponieważ polecił mi ją znajomy, który leczy się w niej od kilku lat. Jestem pod ogromnym wrażeniem całokształtu i jakości leczenia. Profesjonalne podejście, ogromna wiedza połączona z umiejętnością jej wykorzystania w praktyce, przy użyciu najnowszego sprzętu. Wizytom towarzyszy także bardzo miła atmosfera i wyskoka dbałość o komfort pacjenta. Serdecznie polecam.
-
Jarek Wilinski ★★★★★
Najbardziej profesjonalna i kompleksowa opieka stomatologiczna jaką doświadczyłem. Wszystkie zabiegi były bezbolesne i precyzyjnie wykonane pod mikroskopem. Najwyższa jakość usług, przy użyciu najnowszego sprzetu i przemiły personel. Szczególnie mile wspominam zabiegi przeprowadzane przez higienistkę Panią Marię. Gorąco polecam
-
Klaudia Kelak ★★★★★
Serdecznie polecam to miejsce ! Od wejścia pełen profesjonalizm. Wszystkie Panie przesympatyczne z ogromna wiedzą, każdy zabieg począwszy od usuwania kamienia i ogólnej higienizacji u Pani Marii po leczenie i stworzenie nowych pięknych ząbków u Pani doktor Karoliny przy asyście Pani Agaty wykonane z dokładnością, precyzją i pełnym skupieniem na pacjencie. Podczas zabiegu Pani Agata cały czas jest w kontakcie z pacjentem i informuje o wszystkim co po kolei się dzieje co bardzo uspokaja nawet największych panikarzy ;) Jestem zachwycona efektem końcowym !
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres ENDOPROTETYKA-Gett?
ENDOPROTETYKA-Gett znajduje się przy Fabryczna 48 A, 62-030 Luboń, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do ENDOPROTETYKA-Gett?
Można skontaktować się z ENDOPROTETYKA-Gett pod numerem +48 602 324 312
Jak można dotrzeć do ENDOPROTETYKA-Gett?
Do ENDOPROTETYKA-Gett można dotrzeć, korzystając z poniższego linku