Opinie

  1. Anna Mieloch ★★★★★

    Moja przygoda z kliniką Herkules rozpoczęła się ponad 22 lata temu, lekarz prowadzący Pan dr Maciej Dykier . Cenię pełen profesjonalizm, fachowe doradztwo i kompleksową obsługę. Pan Doktor ma wspaniałe podejście do pacjenta i swojej pracy ,zawsze czuję się właściwie zaopiekowana.Doceniam , że ciągle doskonali swój warsztat pracy i kwalifikacje, Zawsze jest przyjazny i dba o dobro i komfort pacjenta .Dodam ,że z dr Maciejem przeszłam tanecznym krokiem całkiem sporo niełatwych zabiegów.Na przestrzeni lat podziwiam jak Klinika Herkules sukcesywnie zmienia się i doskonali . Nie mogę nie wspomnieć o sympatycznym i fachowym personelu pomocniczym zarówno w gabinecie jak i recepcji. Dlatego jestem wierną i zadowoloną pacjentką od tylu lat !!!!

  2. Katarzyna Hetman-Różańska ★★★★★

    Z całego serca polecam dr Dykiera. Leczenie kanałowe wykonane bardzo profesjonalnie. Mimo ciężkiego stanu wszystko przebiegło bezboleśnie. Doktor na bieżąco interesował się, czy wszystko podczas zabiegu jest w porządku, za co duży plus. Dziękuję też Pani Paulinie z recepcji, która zadbała o całą organizację. Znalazła dogodny termin i wytłumaczyła wszystko.

  3. Marek Hadyniak ★★★★★

    Chętnie podzielę się niezwykle pozytywnym doświadczeniem z wizyty u dr Macieja Dykiera, który zajął się mną w sposób profesjonalny i troskliwy. Dzięki jego rzeczowym wyjaśnieniom czułem się pewnie i komfortowo przez cały czas podczas wizyty. Fajna atmosfera, zespół niezwykle pomocny. Serdecznie polecam klinikę Hercules każdemu, kto szuka wysokiej jakości opieki stomatologicznej.

  1. Katarzyna Jóźwiak ★★★★★

    Z całego serca polecam tę klinikę stomatologiczną! To miejsce, w którym troszczą się o pacjenta na najwyższym poziomie. Jestem pacjentką od dobrych 20 lat, każdy zabieg wykonywany jest z niezwykłą precyzją i delikatnością – bez bólu i bez stresu. Lekarze to prawdziwi profesjonaliści z powołania – zarówno doktor Danuta Witkowska oraz Maciej Dykier wszystko dokładnie tłumaczą, doradzają najlepsze rozwiązania i budzą pełne zaufanie. Ceny są uczciwe i w pełni adekwatne do jakości usług. Zawsze mam poczucie, że nie "oszczędzają" na produktach i ich praca pozostaje na długie lata. To miejsce, do którego wracam z przyjemnością, i z którego zawsze wychodzę z uśmiechem – dosłownie i w przenośni.

  2. Agata Antczak ★☆☆☆☆

    Nie polecam Pani Doktor Witkowskiej, naciąganie na pieniądze! Zęby robione na sztukę, wykonanie plomby w 2 zębach daje wiele do życzenia, w jednym zębie nadal widać ubytek, drugi ząb tragedia dziura widoczna zmieniony kształt zęba, oszczędność materiału a pacjent płaci grube pieniądze! Jeden ząb odbudowany w innym gabinecie i poprawiony po tym co mnie spotkało trafiając na tą klinikę! Wmawiano mi że jest wszystko wykonane dobrze i że inaczej się nie da! Docinki i słowa Pani Witkowskiej nie na miejscu... Wydane pieniądze a zęby nie zrobione tak jak powinny być zrobione, i to mi potwierdziła Pani doktor w innym gabinecie. Nie spodziewałam się tak przykrej sytuacji w znanej klinice gdzie płaci się nie małe pieniądze! Pani doktor powiedziała: Inaczej nie umiem ja jestem tak nauczona, niech Pani sobie idzie gdzieś indziej może to Pani poprawią! Szkoda tylko wydanych pieniędzy!!!!!!!!!!!!!!

  3. Arleta Baranowska ★★★★★

    Bardzo dziękuję za empatię i zrozumienie w trudnym momencie.Serdeczne podziękowania dla dr Marka Szulca czułam się spokojna i bezpieczna mimo stresu nie czułam bólu ani w trakcie zabiegu ani po. Pozdrawiam serdecznie

  1. Tomek Ś ★★★★★

    Byłem dzisiaj pierwszy raz w tej klinice. Jestem zachwycony obsługą i Panią doktor która sprawiła, że przestanę się bać wizyt u dentysty. Jestem pod ogromnym wrażeniem podejściem do pacjentów. Z ręką na sercu polecam klinikę HERCULES.

  2. Bartosz N ★★★★★

    Kilka lat już tam leczę tę swoją katastrofę zębową i szczerze polecam. Chodzę do Doktor Witkowskiej - świetny stomatolog i bardzo fajna osoba. Bardzo skrupulatna ale też bardzo pewna swoich ruchów - widać doświadczenie i wiedzę. Nie jest tanio ale jest bardzo dobrze a skoro ktoś majstruje przy moich zębach to zdecydowanie czynnik jakości jest przed czynnikiem ceny.

  3. Ewa Wie ★★★★★

    Polecam. Szczegolnie dr. Witkowską. Jej urok dziala jak znieczulenie.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Klinika HERCULES - Poznań, Lęborska 37?

Klinika HERCULES - Poznań, Lęborska 37 znajduje się przy Lęborska 37, Jeżyce, 60-431 Poznań, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Klinika HERCULES - Poznań, Lęborska 37?

Można skontaktować się z Klinika HERCULES - Poznań, Lęborska 37 pod numerem +48 798 313 720

Jak można dotrzeć do Klinika HERCULES - Poznań, Lęborska 37?

Do Klinika HERCULES - Poznań, Lęborska 37 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements