Opinie

  1. Daria Antkowiak ★★★★★

    Zdecydowanie polecam. Pan Doktor to prawdziwy profesjonalista, wszystko dokładnie tłumaczy, dba o komfort pacjenta. Bardzo kompetentny.

  2. Sebastian Pych ★★★★★

    Pan doktor robił mi licówki zębów przednich-bonding wiele lat temu.Dą zrobione bardzo dobrze technicznie i estetycznie.Cena za usługę była porównując bardzo niska .Jestem bardzo zadowolony.Barfzo polecam.!!!!

  3. black white ★☆☆☆☆

    Niekompetencja i karygodna postawa lekarza. Stomatolog oszlifował mi dwie jedynki do tego stopnia, że na wierzchu była miazga. Po 4 miesiacavh noszenia założonych przez niego nieszczelnych koron- nieszczelności bylo widać gołym okiem- doszło do martwicy miazgi. Zęby musiały być leczone kanałowo, co kosztowało 3200zl. Przeżyłam dużo bólu i cierpienia chodząc tyle czasu z ciągłym stanem zapalnym. Lekarz widział moje korony i dziąsła bardzo regularnie i zgłaszałam mu wielokrotnie ból, to twierdził, że wszystko jest szczelne, prawidłowo i pewnie mam uczulenie na metal i potrzebny długi czas gojenia. Wiedział, co zrobił z moimi zębami i nie przyznał się do błędu. Przepisywał 2 razy antybiotyk, ponadto 2 razy maść z antybiotykiem i inne żele. Widział testy, które zlecił inny stomatolog, że nie mam żadnego uczulenia na metal oraz widział zdjęcia nieszczelnisci koron- gołym okiem widać było korzeń zębowy i zamiast przeprosić, stwierdził, że odda mi pieniądze za korony, bo jestem wyjątkowo konfliktową osobą. Powinien oddać mi dodatkowo 3200 za leczenie endodontyczne, ściaganie jego nieszczelnych, w dodatku za dlugich i za szerokuch koron, antybiotyki, maści i stracone zdrowie od antybiotyków i stresu. Tego nie oddał. Nie odda mi też zniszczonych zębów i zaufania do lekarzy. Polecam, aby omijać takich " specjalistów " szerokim łukiem.

  1. Jakub Kucharski ★★★★★

    Świetny fachowiec i przesympatyczny człowiek. Kazda wizyta przebiega szybko i w miłej atmosferze. Polecam każdemu, kto chce zasięgnąć profesjonalnej porady lub opinii i długoterminowo zaufać świetnemu stomatologowi.

  2. Marek K ★★★★★

    Polecam

  3. elcore ★★★★★

    Polecam ;)

  1. Eliza Rochowiak ★★★★★

    Najlepszy dentysta u jakiego byłam. Oprócz zadbania o zdrowie zębów, przywiązuje również wagę do estetyki wykonania wypełnienia. Jest zorientowany w stomatologicznych nowinkach i dzieli się swoją wiedzą z pacjentami. A jeśli chodzi o samą wizytę... U doktora Mielcarka zawsze leci przyjemna muzyka i uruchomione są teledyski na monitorze, a Pan Piotr jest na tyle sympatyczną osobą, że człowiek zapomina, że jest u dentysty.

  2. Roksana Paczkowska ★★★★★

    Najlepszy dentysta! ;)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Mielcarek Piotr, lek. stomatolog?

Mielcarek Piotr, lek. stomatolog znajduje się przy Rynek 3, 62-040 Puszczykowo, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Mielcarek Piotr, lek. stomatolog?

Można skontaktować się z Mielcarek Piotr, lek. stomatolog pod numerem +48 601 713 351

Jak można dotrzeć do Mielcarek Piotr, lek. stomatolog?

Do Mielcarek Piotr, lek. stomatolog można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements