Doktor MATEUSZ SZYMAŃSKI jest w każdym calu najwyższej klasy specjalistą w implantologii i protetyce. Nie sądziłam, że uda się już cokolwiek zrobić z moim uśmiechem i komfortem jedzenia. A jednak....Dziękuję Panie Doktorze.
Zdjęcia
Opinie
-
Ewa Ona ★★★★★
-
Grzegorz Nowak ★★★★★
Dr. Mateusz - bardzo dobry fachowiec, konkretny i dokładny. I słowny. Gabinet jest bardzo dobrze wyposażony - najnowsze urządzenia - żadnych wycisków, mają skaner. Zespół bardzo sympatycznych ludzi.
-
Katarzyna Piechowiak ★★★★★
Strasznie się boję dentysty I dlatego nie chodziłam ale przyszedł czas i padło na I-Smile. Jestem na prawdę pod wrażeniem. Zaczynam przygodę od wyrwania zęba i okazało się, że nie ma się czego bać. Teraz już pójdzie z górki i Pan Dentysta nie okazał się sadystą. Polecam każdemu kto chce być profesjonalnie obsłużonym. Pozdrawiam również miłe Panie które są bardzo sympatyczne i uśmiechnięte.
-
Klaudia Wojciechowska ★★★★★
Ósemki wyrwane szybko, zero bólu. Byłam pewna że poczuje po kilku godzinach ale jest znośnie i bez tabletek. Pan doktor również wykonał szycie. W innym gabinecie, nawet przy gorszych-dolnych nikt mi tego nie zaproponował co skutkowało odkładaniem się pokarmu i długim gojeniem. Cena bardzo niska i to przy dwóch zębach. Polecam z całego serduszka
-
Justyna Tomczak ★★★★★
Gorąco polecam Klinikę Uśmiechu juz od samego wejścia zostałam powitana uśmiechem. Profesjonalna, miła oczywiści usmiechnięta obsługa zacheca do ponownego przybycia.
-
Bartłomiej Bielecki ★★★★★
Kultura i uprzejmość, rzetelność, i bardzo dobrze wykonana usługa.
-
Artur Szlandrowicz ★★★★★
Polecam w 100%.Pełen profesjonalizm oraz ogromna wiedza doktora Szymańskiego zadecydowały o wyborze przeze mnie Kliniki I Smile
-
Rafi ★★☆☆☆
Może miłą obsługą ale za leczenie zęba zaznaczam górna 4 i kwota prawie 2 tys zł to coś nie tak co inny dentysta zrobił to za 600 no i nie wspomnę że nie dostałem żadnego dowodu zapłaty za wizyte w kwocie 300 nie polecam naciąganie
-
dwa jot ★★★★★
Jak każdy facet boję się dwóch spraw stomatologa i stomatologa. Promienny uśmiech "na recepcji" koi pierwszy strach. Później biel gabinetu i kojący głos oprawcy sprawia, że nawet nie wiem kiedy "poczuje Pan ukłucie w okolicy zęba", czad! Polecam.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres I-Smile -- Gabinet Uśmiechu?
I-Smile -- Gabinet Uśmiechu znajduje się przy Sikorskiego 44, Żabikowo, 62-031 Luboń, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do I-Smile -- Gabinet Uśmiechu?
Można skontaktować się z I-Smile -- Gabinet Uśmiechu pod numerem +48 664 260 141
Jak można dotrzeć do I-Smile -- Gabinet Uśmiechu?
Do I-Smile -- Gabinet Uśmiechu można dotrzeć, korzystając z poniższego linku