Super obsługa! Pani doktor cudownie życzliwa, rzeczowa oraz wspaniale wykonuje swoją prace :)
Zdjęcia
Opinie
-
Aniela Koc ★★★★★
-
Wiktoria Lourenco ★★★★★
Bardzo nowoczesna klinika, świetnie wyposażona pod względem sprzętu. Specjaliści z powołania, stawiają za priorytet dobro pacjenta, co obecnie rzadko się zdarza. Zawsze pomocna Pani Doktor Janus, którą serdecznie polecam. Trafiłam w nagłej sytuacji z polecenia, a zostałam stałą pacjentką. Serdecznie polecam z czystym sumieniem.
-
kramikk ★☆☆☆☆
Nie polecam. 3 żeby robione i 3 do poprawy. Plomby zrobione niechlujnie, wykruszają się. Jeden z zębów po zrobieniu plomby zaczął boleć i pojawiła się nadwrażliwość na zimno, jak się później okazało również był źle zrobiony bo się pani do kanału przebiła i mi się zaczęło tam wszystko psuć. Pani stomatolog dała próbki jakiś preparatów by poprawić kondycję dziąseł, które spowodowały bóle i nadwrażliwość. Odsysacz to śliny ustawiony na taki ciąg że cały kurz z pomieszczenia wciąga w dodatku raz wsadzony i trzymany całą wizytę, mimo, że w danej chwili nic nie jest robione, a pani sobie ma 5 mini wyszła, wszystko od niego obolałe. Nie spotkałem się z czymś takim u innych dentystów.
-
: D ★★☆☆☆
byłem u takiej większej pani, wszyscy mili itd. ale ten materiał plomby jest taki nieprzyjemny, jak 20 lat temu w szkolie robili. chociaż była platna wizyta. odpowidź: wizyta była chyba z 2 lata temu:) ale na mapie znalazłem budynek przypadkiem dopiero wczoraj. boję się tam iść tym bardziej po opinii:)
-
Beata Broczkowska ★★★★★
Bardzo jestem zadowolona z usług MClinic. Zdecydowanie polecam!
-
Milena Kozakiewicz ★★★★★
Naprawdę polecam to miejsce Milena. Stomatolog jest najlepszy w mieście Poznań przy ulicy Święciańska 6. Byłam tam. I na pewno wrócę jeszcze raz. Tylko ten stomatolog M-CLINIC STOMATOLOGIA. Bardzo miła i profesjonalna obsługa.
-
Natalia Natalkiu ★★★★★
Dzięki m-clinick oprócz leczenia samych zębów, wyleczyłam się z panicznego strachu przed dentystą. Polecam to miejsce wszystkim którzy jak ja sie boją! Naprawdę lepszego miejsca nie znajdziecie. Podejście do pacjenta na szóstkę z plusem :D Ceny przystępne, a jeśli leczenie troszkę przerosnie budżet zawsze można skorzystać z medirat, co również polecam. Co do samych zabiegów, zawsze cały proces leczenia jest dokładnie tłumaczony i omawiany. Ostatnio bardzo bolał mnie ząb, ból był tak silny, że nie bylam w stanie leżeć, jeść ani spać. Zadzwoniłam i pomimo braku wolnego miejsca zrobili wszystko żeby mi pomóc i przyjeli mnie tego samego dnia. Wspaniali ludzie i wspaniałe miejsce, bardzo polecam :D
-
Marcin Kubiak ★★☆☆☆
Miłe Panie ale niestety po zrobieniu zdjęcia Panie nie umiały mi pomóc w bólu zęba odesłały z kwitkiem lub czekaniem na kolejny dzień. Zamiast podjąć leczenie propozycja czekania lub wyrwania zęba a możliwe było kanałowo ale drogo bo 900 za kanały + 300zl odbudowa. Nie wiem czy skorzystam z ich usług bo samo zrobienie zdjecia 40 zł i Pani nie umiała wysłać tego inaczej jak smsem szok. A ząb jak boli tak boli wiec umówiona wizyta jest gdzie indziej. Z przykrością muszę zrezygnować z ich usług na te chwilę ponieważ mam pilny bol na te chwile do złagodzenia a nie za nie wiem ile czasu. Mimo wszystko klinika ładna ale to wszystko co mogę powiedzieć być może wykonują pracę dobrze ale ja sie nie przekonałem bo profesjonalizmu zabrakło.
-
Witek Dąbroski ★★★★★
Jak na pierwszą wizyte wszystko fajnie ceny jak na razie takie jak wszedzie ale za to obsługa jak i dentyści bardzo mili usunięcie zęba odbyło się bardzo sprawnie i bez jakiego kolejek bólu czy dyskomfortu polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres M-CLINIC STOMATOLOGIA?
M-CLINIC STOMATOLOGIA znajduje się przy Święciańska 6, Nowe Miasto, 61-132 Poznań, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do M-CLINIC STOMATOLOGIA?
Można skontaktować się z M-CLINIC STOMATOLOGIA pod numerem +48 506 677 775
Jak można dotrzeć do M-CLINIC STOMATOLOGIA?
Do M-CLINIC STOMATOLOGIA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku