Profesjonalne zabiegi, kompleksowa obsługa stomatologiczna i świetne podejście do pacjenta.
Zdjęcia
Opinie
-
Kancelaria Radcy Prawnego Mateusz Stefański ★★★★★
-
Wojciech Dziecielak ★★★★★
spokojnie polecam- pełen profesjonalizm, świetne podejście do pacjenta, fachowa usługa i przystępna cena.
-
Maria Manuszak ★★★★★
Polecam z całego serca Panią Martę. Córka chętnie siada na fotelu. Pani Marta jest bardzo delikatna, uprzejma, wszystko dokładnie tłumaczy. Szybkie terminy.
-
Marek Kowalski ★☆☆☆☆
Odradzam wizyty z dziećmi córka zamiast wyleczonego zęba wyszła przestraszona bo pani nie podała znieczulenia o które prosiliśmy. Po tym jak dziecko zaczęło płakać i uciekło z fotela były wielkie pretensje jak tak może się zachowywać odpychając rękę.Za 2 może 3 minuty na fotelu i dziurą w zębie dostałem paragon na 180zł. Zdecydowanie odradzam wizyty w tym gabinecie teraz obawiam się czy córka zdecyduje się na wizytę u innego stomatologa po takiej traumie!
-
Margaritta Budniak ★☆☆☆☆
Niestety,ale ja nie podzielam pochlebnych opinii. Byłam u Pani stomatolog w czwartek z silnym bólem zęba miałam włożone lekarstwo i ząb miał przestać boleć w ciągu ok 2 dni. Skasowane 250zl po wizycie bolał nadal ,a wynik był tego taki,że w niedzielę na cito musiałam jechać do Poznania do dentysty,bo myślałam,że odjadę z bólu.
-
Krystian Wieczorek ★★★★★
Pani stomatolog bardzo dokładnie usunęła kamień z moich zębów co w moim przypadku nie było łatwe. Mój poprzedni dentysta nie był tak dokładny. Pani sympatyczna, pewna siebie w działaniu. Momentami brakowało mi trochę kobiecej delikatności, ale ogólnie i tak było w porządku.
-
Adrianna Dworniczak ★☆☆☆☆
W gabinecie Pani doktor zdecydowałam się na licówki kompozytowe. Niestety usługa byla bardzo bolesna. W trakcie leciały mi łzy. Dziąsła bardzo krwawiły. Przez następne kilka dni nie mogłam jeść. Po ponad roku dziąsła nadal nie wygoiły się. Muszę poprawić to co Pani doktor zepsuła ale oczywiście w innym gabinecie.
-
Louis Hamilton ★★★★★
Z całego serca polecam panią stomatolog! Szczególnie tym co boją się dentysty tak samo jak ja Od dziecka mam traumę do dentysty ale u tej pani nie ma się czego bać Naprawdę eleganckie i profesjonalne podejście do pacjenta 100/100 Polecam!
-
Szymon Rojewski ★★★★★
Sympatyczna pani stomatolog, bardzo delikatna, zabiegi wykonywała mi bez znieczulenia (moja prośba), choć ubytki nie były małe. Polecam wszystkim, którzy tak jak ja mają awersję do igieł.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Family Dent Stomatologia Marta Chyb?
Family Dent Stomatologia Marta Chyb znajduje się przy Orzeszkowej 29B, 62-200 Gniezno, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Family Dent Stomatologia Marta Chyb?
Można skontaktować się z Family Dent Stomatologia Marta Chyb pod numerem +48 601 537 939
Jak można dotrzeć do Family Dent Stomatologia Marta Chyb?
Do Family Dent Stomatologia Marta Chyb można dotrzeć, korzystając z poniższego linku