U pani Marianny jest zawsze miło i bezboleśnie, a co istotne nie naciąga klienta na robienie zębów, z którymi wszystko jest ok
Zdjęcia
Opinie
-
natalia jankowska ★★★★★
-
Łu Kasz ★☆☆☆☆
I. Ekstrakcja ósemki żony powierzona chirurgowi zza wschodniej granicy z ciężkim kontaktem w języku polskim zakończyła się dłubaniną, wizytą pogotowia z powodu utraty krwi i omdlenia. 2-tygodniowe cierpienie w bólu. Ekstrakcja została dokończona przez wykwalifikowanego chirurga w szpitalu. II. Wizyta żony u ortodonty w celu przygotowania planu leczenia zakończyła się... brakiem otrzymania planu leczenia. Mijają już 2 tygodnie. III. Po kontakcie z recepcją w celu przypomnienia o braku otrzymania planu leczenia ortodontycznego, żona usłyszała odpowiedź: "Pan doktor będzie tego i tego dnia, proszę w tym dniu zadzwonić to go zapytam bo ja mogę o tym zapomnieć..." Nie chciałem wystawiać negatywnej opinii ale gabinet niestety sam sobie na to zapracował mimo że daliśmy mu szansę po dramie z pogotowiem. Mam do siebie żal że poleciłem mojej żonie Stomatologię SOS i spotkało ją tam tyle bólu i niemiłych sytuacji. Osobiście byłem zadowolony z ich usług a zostawiłem tam niemałą kwotę. Niestety zmuszeni jesteśmy do rezygnacji z dalszych usług i zmiany gabinetu.
-
Marysia Dębińska ★☆☆☆☆
Mówią że wizyty refundowane a pod koniec okazuje się że 80 zł do zapłaty recepcja chamska tylko nerwów się najadlam nie polecam
-
Blanka Mikołajewska ★★★★★
Z ręką na sercu polecam! Trafiłam z nagłym przypadkiem (a dodam, że gabinetów dentystycznych i dentystów bardzo się boję) i to niesamowite jak zostałam pokierowana od samego telefonu, który wykonałam by się zapisać na zabieg - Pani rejestrator dobrała mi odpowiedniego lekarza i uspokoiła (chyba słysząc przez telefon, że są nerwy, stres i ból). Dr. Gałęcki wspaniały człowiek! Wyleczył moją traumę z dzieciństwa. Delikatny, ze świetnym podejściem do pacjenta! W czasie wizyty fajna atmosfera. Doktor świetnie prowadzi i sugeruje co należałoby zrobić. Widzimy się za dwa tygodnie ☺️
-
Rafał Kozłowski ★★★★★
Miejsce godne polecenia , fachowa i miła obsługa. Profesjonalne podejście do pacjenta . Byłem u Pani Magdy SUPER POLECAM
-
Ola Wichlacz ★★★★★
Już podczas pierwszej wizyty Pani Doktor zrobiła na mnie i na moich dzieciach wyjątkowe wrażenie, które potwierdzało się na kolejnych spotkaniach. Odpowiada mi wszystko, co towarzyszyło leczeniu: dokładność, wręcz skrupulatność Pani Doktor, empatia, delikatność, opanowanie, uwaga poświęcona pacjentowi, kojąca atmosfera, wyczerpujące komentarze dotyczące podejmowanych przez Panią Doktor czynności, sympatyczna relacja Pani Doktor z asystentką, znakomicie wyposażony gabinet. Pani Doktor, bardzo dziękuję. Z radością czekam na wizytę kontrolną.
-
Sebastian Kulus ★★★★★
Unikałem takich miejsc, ale tu jest wyjątkowo, recepcja, obsługa pacjenta, leczenie i zabiegi na najwyższym poziomie. Jestem mega zadowolony, polecam każdemu kto szuka super specjalisty, tu właśnie tacy są. 5 gwiazdek to dla Was za mało . Będę Was z pewnością bez oporów i obaw odwiedzał. Polecam.
-
Magdalena Łukowiak ★★★★★
Miejsce godne polecenia. Wszyscy pracownicy uśmiechnięci i bardzo profesjonalni, super podejście do pacjenta. Moja córka bez problemu idzie na kolejną wizytę. Polecam:-)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Stomatologia S.O.S.?
Stomatologia S.O.S. znajduje się przy Poznańska 42, 62-035 Kórnik, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Stomatologia S.O.S.?
Można skontaktować się z Stomatologia S.O.S. pod numerem +48 513 387 048
Jak można dotrzeć do Stomatologia S.O.S.?
Do Stomatologia S.O.S. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku