Opinie

  1. Olivia Lawson ★☆☆☆☆

    Chciałabym zgłosić nieuczciwego sprzedającego Ogłoszenie przedstawiało samochód jako w “super stanie”, zarówno w opisie, jak i podczas rozmowy telefonicznej zapewniano mnie, że auto jest w pełni sprawne, zadbane i bez ukrytych wad. Po przyjechaniu na miejsce – poświęcając cały dzień oraz ponosząc koszty dojazdu – okazało się, że samochód jest w tragicznym stanie technicznym i wizualnym. Rzeczywisty stan znacząco odbiega od tego, co było przedstawione w ogłoszeniu. Wady zostały ewidentnie ukryte, a opis pojazdu był całkowicie niezgodny z prawdą. Uważam, że takie działanie jest świadomym wprowadzaniem kupujących w błąd.

  2. Flip BiCki ★★★★★

    Z Panem Bogdanem znamy się już baaardzo długo, obecnie mam od niego czwarte auto, następne też będą z Bogmy, polecam :)

  3. Joanna Drucka Podbereska ★★★★★

    Bardzo profesjonalna firma i kompetentni pracownicy. Jestem bardzo zadowolona z obsługi oraz doradztwa na poziomie eksperckim. Wsłuchują się w potrzeby klienta i wybierają ofertę tak, by była do niego dopasowana. Sama nie byłabym wstanie wybrać tak dobrej oferty, na każdym poziomie. Warto skorzystać z ich doswiadczenia, bo znają się na tym, co robią. Jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona.

  1. Kamil Orzeł ★★★★★

    Polecam. Na pewno nie przykleiłbym łatki handlarza ;). Był problem z samochodem, ale nie było z "reklamacją". Uczciwe podejście do tematu naprawy. Jeszcze raz polecam! Na pewno przy kolejnym zakupie będzie to pierwsze miejsce, które odwiedze.

  2. Łukasz Mantej ★★★★★

    Od kilku dni jestem zadowolonym klientem. Bardzo solidna i przede wszystkim uczciwa firma. Pan Bogusław, właściciel uprzejmy i pomocny. Nie mydli oczu, nie ukrywa ewentualnych wad auta. Nie ma problemu z jazdą próbną, czy sprawdzeniem auta na dowolnej stacji. Właściciel nie namawia do zakupu, nie wywiera jakiejkolwiek presji, jest pewny swoich aut. I słusznie, ponieważ stan mojego egzemplarza po sprawdzeniu przez znajomego mechanika, na stacji diagnostycznej oraz przez wynajętego rzeczoznawcę okazał się zgodny ze stanem, jaki przedstawił pan Bogusław. Pełna pomoc przy rejestracji auta, większość formalności załatwionych przez firmę. Również ubezpieczenie wybrane i wykupione na miejscu, więc wszystko do załatwienia w jednym momencie. Jestem miło zaskoczony i na pewno wrócę tutaj przy okazji zakupu kolejnego auta. Z czystym sumieniem polecam!

  3. Robert Turek ★★★★★

    polecam bardzo ale to bardzo serdecznie. sprzedający samochody właściciel doradza pomaga w zakupie auta nie wciska kitu że te auto jest igła albo bóg wie co jeszcze nie namawia do zakupu oraz nie stoi nad klientem daje czas na zastanowienie się oraz jest jazda próbna po drogach gdzie klient sobie tego życzy nie ma jazdy tam gdzie nie ma muld dziur w drogach itp..... jedziesz tam gdzie ty chcesz . szeroki wybór aut w rozsądnej cenie . Pan Bogdan jest w 100 % rzetelnym i uczciwym sprzedawcą aut serdecznie polecam sprzedającego . na pewno tam wrócę za jakiś czas po zakup innego auta .

  1. Łukasz Pl ★★☆☆☆

    Handlarz jak handlarz. Radzę dobrze sprawdzajcie samochody, bo często są to zajeżdżone i zaniedbane wraki doprowadzone do ładnego wyglądu, ale tylko na wierzchu. Warto zaglądać w zakamarki, pod fotele i wszelkie szczeliny. Silniki są myte więc też trzeba być bardzo czujnym. Firma proponuje zaniżone wartości na fakturach, a same faktury próbuje wystawiać jako jakiś niemiecki komis, w ten sposób ominąć podatek. Nie nabierajcie się na te numery, bo potem nie będzie jak reklamować auta, a może się rozsypać po kilku dniach czy tygodniach.

  2. Ryszard Bajno ★★★★★

    Firma bardzo solidna i każdemu polecam zakup auta używanego w tym autokomisie . Obsługa klienta na najwyższym poziomie z miłą i sympatyczna obsługa. Kupiłem auto i jestem bardzo zadowolony oby inne auto komisy brały przykład jak postępować z klijentem i sprzedawać dobry towar. Dziękuję dałbym 10 gwiazdek .

  3. Cristian Be ★★★★★

    Solidna firma i bardzo miła obsługa. Kupiłem dwa auta i oba bezawaryjnie służyły przez długi czas. Nie sprzedają "kota w worku" , jak w wielu innych komisach, gdzie "po odejściu od kasy reklamacji się nie uwzględnia". Mają ciekawą ofertę wielu firm ubezpieczeniowych. POLECAM!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres BOGMA B. Naskręt?

BOGMA B. Naskręt znajduje się przy Lotnicza 74, 62-081 Przeźmierowo, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do BOGMA B. Naskręt?

Można skontaktować się z BOGMA B. Naskręt pod numerem +48 601 783 674

Jak można dotrzeć do BOGMA B. Naskręt?

Do BOGMA B. Naskręt można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements