Nie polecam. Bukiety ze starych kwiatów. Biłam się z myślami czy dodać opinie ale po rozmowie ze znajomymi okazało się, że to powszechna praktyka tam. Dostałam wczoraj od męża kwiaty z tej kwiaciarni. Rano był piekny a po kilku godzinach nadawał się do kosza. Świeże były tylko margaretki. 3 duze roze i słonecznik zwiędły. Rozumiem że jest gorąco ale staly w klimatyzowanym pomieszczeniu i nie wytrzymały do wieczora. Jest mi przykro.
Zdjęcia
Opinie
-
Joanna Pawłowska ★☆☆☆☆
-
Natalia Tomaszewska ★★★★★
Polecam serdecznie moja mama dostała piękny bukiet z ulubionymi kwiatami, kompozycja kwiatowa jest cudowna i uważam że za 70 złotych bukiet warty tego
-
Marta Komorowska ★★★★★
Świetna obsługa i duży asortyment! Przemiłe Panie znajdą rozwiązanie na każdą okazję i nie ma dla nich zleceń niemożliwych. Bardzo polecam!
-
Wiktoria Gajda ★☆☆☆☆
W walentynki poprosiłam o przygotowanie bukietu z biało- różowych kwiatów za kwotę 250 zł . Pani, która mnie obsługiwała moim zdaniem nie miała pojęcia jak zabrać się do ułożenia bukietu , zaczęła wkładać fioletowe kwiaty ,na co zwróciłam jej uwage , że ten kolor nie będzie pasował . Zdecydowanie pani bardzo zestresowana widząc że zbierają się ludzie ( na co powinna być przygotowana w taki dzień jak ten ) , uprzejmie zwróciłam uwagę że zaczekam i może obsłużyć pozostałych klientów , zaczęła obsługiwać panów również z problemem że miało być szybko a chcą po 10 róż, nadmieniłam że dla mnie to nie problem aby zaczekać . Gdy wróciła do robienia mojego bukietu , a cena nie wynosiła jeszcze 250 zł , opryskliwie powiedziała abym wybrała co jeszcze chce do tego bukietu . Pracownica zdecydowanie nie chciała zarobić , robiąc bukiet za 203 zł i stwierdzając że taki będzie Okey, nie pominę również tego że bukiet wyglądał jak wiązanka pogrzebowa . Na sam koniec kazała mi zabrać wizytówkę z informacją abym zamawiała bukiety szybciej . Oczywiście mogłam zrezygnować z zakupu, natomiast nie miałam ochoty dłużej przebywać w takiej atmosferze, widząc że pani nie ma pojęcia o tym co robi . Po powrocie do domu rozebrałam bukiet i ułożyłam go w taki sposób aby nie przypominał wiązanki . Podsumowując- może warto zastanowić się nad szkoleniem dla Pani , aby nie tracić klientów .
-
Justyna Matkowska-Weis ★☆☆☆☆
Dostałam od męża bukiet zakupiony w tej kwiaciarni. Tego samego wieczoru wylądował w koszu kwiaty zwiędnięty było to widać i czuć a wiadomo facetowi wciśnie się wszystko. Nie polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kwiaciarnia Bajka Spychalskiego?
Kwiaciarnia Bajka Spychalskiego znajduje się przy Stanisława Spychalskiego 13, 46-020 Opole, Opolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kwiaciarnia Bajka Spychalskiego?
Można skontaktować się z Kwiaciarnia Bajka Spychalskiego pod numerem +48 507 962 743
Jak można dotrzeć do Kwiaciarnia Bajka Spychalskiego?
Do Kwiaciarnia Bajka Spychalskiego można dotrzeć, korzystając z poniższego linku