Opinie

  1. Bartosz Szafranski ★☆☆☆☆

    Zupełnie nie polecam... Nie będę się rozpisywać a jest co pisać więc w skrócie ... Naprawa uszczelki pod głowicą, po rzekomej naprawie auto odebrane w gorszym stanie .... Po złożeniu reklamacji i czekaniu 3 tygodniu wymienili części za które zapłaciłem i tak na prawdę wymiana była nie potrzebna bo nie trafili z diagnoza . ...następnym etapem było zepchnięcie na elektrykę gdzie musiałem zapłacić innemu mechanikowi bo oni się nie znają i również diagnoza nie trafiona .kolejne oddanie na reklamacje to znowu było wymyślanie i tylko wymyślanie ...Pan Marcin o ile się nie mylę niech zajmie się czymś innym bo zna słowo tylko elektryka zepsuta i fazatory gdzie stwierdzili że fazatory psują się przy wymianie rozrządu.... Panowie nawet nie umieją dobrze płynu chłodniczego nalać.. Było jeszcze dużo po drodze ale szkoda pisać Jeśli chcesz mieć naprawione auto to na pewno nie zostawiają auta tym Panom..

  2. Jan ★☆☆☆☆

    Z całego serca ODRADZAM! Kilku innych mechaników niezależnie stwierdziło, że przez ich zbyt mocne dokręcenie śrub bez użycia klucza dynamometrycznego pękł uchwyt wtryskiwacza, a ja byłem zmuszony zagranicą wzywać lawetę i opłacać wymianę kilku uszkodzonych części. Niestety pan Adam po skontaktowaniu się z nim telefonicznie i prośbie o spytanie swoich handlarzy o brakujące części nie znalazł czasu żeby odpowiedzieć. Po drugie nie potrafił zdiagnozować bicia w pedale przy hamowaniu i wziął kasę za naprawę, która nic nie pomogła. Inny mechanik od razu znalazł problem w koronce ABS. Jeśli szukacie dobrego mechanika to na pewno nie tu, jest tu DROGO I NIESKUTECZNIE.

  3. RYDER YOUNG ★☆☆☆☆

    Panowie strasząc ze samochód który jest w dobrym stanie technicznym potrzebuje koniecznie wymiany całego zawieszenia chcieli mnie naciągnąć moją babcie na serwis. Koszt usługi miał wynosić około 2000tys zł. Naszczęście im nie uwierzyła i po wizycie u mojego znajomego, mechanika w miejscowości obok zostało mi powiedziane ze faktyczna usterka to nie zniszczone zawieszenie lecz źle scentrowane koło po wymianie przegubu. Teraz wszystko działa. Samochód przeszedł badanie techniczne. Nie polecam warsztatu.

  1. Wojtek ★★★★★

    Profesjonaliści, naprawiam auto od lat i nigdy nie miałem z nimi problemu

  2. Cezar Nowak ★★★★★

    Uczciwie, sprawnie, profesjonalnie i przyzwoicie cenowo. Polenam

  3. Justyna Rajewska ★★★★★

    Naprawa od ręki, w krótkim czasie, świetny kontakt z wykonawcą w czasie usługi. Polecamy!

  1. Krzysztof ★★★★★

    Serwisuję tutaj wszystkie swoje samochody. Usługi zawsze są robione na czas i fachowo a w przypadku pomyłki Panowie potrafią się do niej przyznać. Sympatycznie i rzeczowo, ceny konkurencyjne.

  2. Patryk F. ★★★★★

    W tym warsztacie flexa nie ma osłony a mechanikowi dym leci do oka wiec fure można zostawiać w ciemno! A tak już serio to zawsze wszystko ogarnięte na tip top, profesjonalna diagnostyka, bardzo dobry kontakt i fachowe doradztwo. Chłopy znają się na robocie jak mało kto! Każdemu komu poleciłem mówił że jest bardzo zadowolony z usług. Pozdrawiam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Admar?

Admar znajduje się przy Zielona 17, Żabikowo, 62-030 Luboń, Wielkopolskie, Polska

Jak można dotrzeć do Admar?

Do Admar można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements