Długo serwisowałem tu auto. Ostatnio dzieje się coś niedobrego z tym zakładam. Byliśmy umówieni na robote ( mieli do mnie zadzwonić jak otrzymają zamówione części). W zakładzie nie odbierają telefonu odemnie oraz nie odpisują na smsy.
Zdjęcia
Opinie
-
Mateusz Dymowski ★★☆☆☆
-
diego602 ★★☆☆☆
Od zawsze serwisuje tu swoje samochody niestety muszę zmienić opinię z pięciu gwiazdek na dwie. Odnoszę wrażenie że wraz z wzrostem popularności tego warsztatu jakość usług spadła. Po umówieniu auta na serwis z dwutygodniowym wyprzedzeniem została wykonana tylko pewna część serwisu z wypisanych usterek.
-
Michał Ciara ★☆☆☆☆
EDIT: Niestety wymiana tarcz i klocków z przodu wykonana z nienależytą starannością. Podczas wykonywania usługi nikt nie zmierzył bicia na piastach oraz po założeniu tarcz. Po niespełna miesiącu od naprawy, bicie tarcz już było na granicy dopuszczalnego bicia, co wyszło przy okazji innej usterki. Po roku (10tyś km) tarcze i klocki nadają się do wymiany. Szkoda bo zainwestowałem w tarcze i klocki z górnej półki cenowej a ten serwis je po prostu zepsuł. *Świetni fachowcy, usługa wykonana z największa dbałością i rzetelnością.*
-
Łukasz Laskowski ★★★★★
Szybka i trafna diagnoza, problem szybko rozwiązany. Szczegółowe informacje o przeprowadzonych czynnościach, panowie nie naciągają na niepotrzebne koszta - gorąco polecam.
-
Aleksandra Weber-Tarczyńska ★★★★★
Polecam, jestem bardzo zadowolona. Oprócz rozwiązania problemu z hamulcem zaoroponowno mi wodorowanie silnika. Auto ma dużo mniejsze spalanie.
-
Zbigniew Przybecki ★★★★★
Obsługa na najwyższym poziomie. Szybko sprawnie i uczciwie. Bez wahania można oddać auto. Poleca w 100%
-
lukasz h ★☆☆☆☆
Samochód nie naprawiony, koszt 1320zł. Ściągał mi samochód na lewo, po diagnostyce mechanik stwierdził że trzeba wymienić tarcze+klocki przód, potem telefonicznie dodatkowo doszedł zacisk na tył bo to przyczyna skręcania. Po zapłaceniu 1320 zł i przejechaniu 150metrów wróciłem do warsztatu z informacją że usterka z którą przyjechałem nadal nie jest naprawiona i tu kolejna diagnoza to wymiana opon:) (wcześniej nie było o tym mowy) pojechałem do stacji diagnostycznej, ustawili zbieżność za 120zł i samochód jedzie prosto. Nie polecam! Ten Pan stracił u mnie zaufanie a to u mechaników chyba najważniejsze
-
Marcin Chudy ★★★★★
Pewnego dnia w moim Focusie z silnikiem ecoboost zauważyłem znaczny spadek mocy. Skierowałem się do Baribal Auto Serwis, gdzie nie mieli najmniejszego pojęcia co może być przyczyną. "Fachowcy" twierdzili, że mechanicznie wszystko ok, komputer też nie wyrzuca błędów (chyba jakiś chiński gadżecik). Próbowali mnie przekierować do elektromechanika z uwagi, że tutaj upatrywali przyczyny. Kiedy trafiłem do Mroz AUTO usterka została zlokalizowana po dosłownie 5-10 minutach od momentu przedstawiania problemu. Przystąpiono do naprawy, gdzie po godzinie podczas której została wymieniona jedna drobna część przy pompie części wysokoprężnej auto odzyskało swoją moc. Bardzo duży profesjonalizm, wiedza i doświadczenie, które zostały wsparte przez sprzęt wysokiej jakości. Na pewno tu wrócę w razie problemów, czy też na rutynowe wymiany eksploatacyjne. Miejsce, które wzbudza zaufanie. Polecam serdecznie!!!!!
-
Tomasz M ★★★★★
Mega profesjonalizm. Polecam szczególnie do zadań specjalnych, kiedy trzech poprzednich mechaników nie poradziło sobie z problemem. Pan Szymon raczej powinien składać rakiety w NASA a nie auta w Polsce :) Naprawdę mega gość. Gorąco polecam!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Mroz Auto Mechanika Samochodowa?
Mroz Auto Mechanika Samochodowa znajduje się przy Garncarska 8, 62-064 Plewiska, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Mroz Auto Mechanika Samochodowa?
Można skontaktować się z Mroz Auto Mechanika Samochodowa pod numerem +48 502 038 486
Jak można dotrzeć do Mroz Auto Mechanika Samochodowa?
Do Mroz Auto Mechanika Samochodowa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku