Opinie

  1. Gosia Gtb ★★★★★

    Polecam wszystkim tego Pana. Prawdziwy fachowiec i już nie raz uratował mnie z motoryzacyjnej opresji naprawiając auto w ten sam dzień. Naprawa zawsze za rozsądne pieniądze oraz trafna diagnoza. Dodatkowo to przesympatyczny człowiek którego z czystym sumieniem polecam każdemu. A Panu Mechanikowi życzę wszystkiego dobrego i bardzo dziękuję. Jeszcze nie raz zawitam.

  2. Marcin Gorzaniak ★★★★★

    Króciutkie terminy i ekspresowa naprawa. Panowie bardzo kontaktowi, dokładni i zaangażowani w swoją pracę. Koszty części i roboty wyszczególnione przed odbiorem. Szczególne podziękowania za konsekwencję w szukaniu "sprawcy" trzęsocej kierownicy, gdy pomysły się kończyły :) Serdecznie polecam!

  3. Cezary Marcinkiewicz ★☆☆☆☆

    Muszę stwierdzić jednoznacznie, że ten punkt naprawy należy czym prędzej wykasować i zapomnieć że w ogóle takie coś istnieje. Sytuację miałem bardzo krytyczna ma się rozumieć z autem. Chciałem skorzystać z wyszukania warsztatu na bazie opinii na internecie i na tej podstawie wybrałem ten punkt. I co się okazało, dzwoniłem na wskazany nr tel 5 razy z odstępami co 1,5 godz. Taki buc po drugiej stronie, że nie to że nie odebrał, ale nawet nie raczyl oddzwonić. Bo.przeciez mógł być zajęty, nie prawdaż. Także moja rada SZEROKIM ŁUKIEM OMIJAĆ TEN PUNKT.

  1. Emilia Sow ★☆☆☆☆

    U Panów ze Wschodniej swój samochód miałam 3 razy (niestety ostatni raz to był przymus, a nie z własnych chęci). Tak jak na początku byłam naprawdę zadowolona z usług, tak za drugim, a tym bardziej za trzecim razem zmieniłam swoje zdanie. Druga wizyta wiązała się z wymianą turbiny. Samochodu nie miałam 4 tygodnie - zrozumiałam to, bo był to okres świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra, więc wiadomo, że warsztat był nieczynny. Nie dowiedziałam się do końca, dlaczego to wszystko i tak tyle trwało, ale no już dobrze. Trzecia wizyta była po 2 miesiącach od poprzedniej - znowu turbina. Musiałam oddać auto, aby reklamować wcześniej wymieniany element. Auto stało na wschodniej od 20 marca do 19 kwietnia I DALEJ NIE JEST SPRAWNE DO JAZDY. Stoi obecnie u innego mechanika. Okazało się, że turbina została zamówiona na allegro, od kogoś nieznanego. Właściciel nie wiedział jak ma się zabrać za reklamacje, przez co zwlekał z jej złożeniem. Mijały dni, auto stało nieruszone aż w końcu wysłał. Tak jak 20 marca oddaliśmy je do Panów, tak dopiero 12 kwietnia dostaliśmy informację, że może zostanie ono "wepchnięte na stanowisko". Ogólnie już nie chce się czepiać wszystkiego, ale kurcze to jak fatalny jest kontakt to nieporozumienie. Wieczne nie odbieranie telefonów, nie oddzwanianie, jedynie napisanie SMS, zamiast normalnej rozmowy o tym co się dzieje z autem. Auto odebraliśmy niesprawne, bo już mieliśmy dość po miesiącu tego przetrzymywania - w ostatni dzień również kontakt fatalny. Właściciel napisał SMS, że on się nie zna na DIESLACH (dlaczego nie powiedział tego, przy pierwszej mojej wizycie?). Nawet przy oddawaniu kluczyków do samochodu, nie było okazji do porozmawiania, ponieważ klucze przekazał przez swoją matkę ;) GORĄCO NIE POLECAM. Chętnie bym upubliczniła wszystkie SMS, z prośbami o oddzwonienie i tłumaczeniem się przez Pana, ale niestety raczej legalne to to nie jest. Natomiast wrzucę zdjęcie wszystkich prób połączeń, z czego tylko 3 (przez miesiąc) zakończyły się krótką rozmową. Fatalne podejście do klienta, brak szacunku do niego i jego czasu. Może samochodami na benzynę lepiej się zajmuje :)

  2. Robin Hood ★★★★★

    Bardzo sprawnie , super kontakt. Golf już nie cieknie płynem, żona zadowolona. Bardzo mili mechanicy , polecam.

  3. Bartosz Bieleń ★★★★★

    Polecam! Profesjonalne podejście do tematu. Będę wracał.

  1. Lech Polo ★★★★★

    Bardzo dobry fachowiec i przede wszystkim uczciwy człowiek. Pierwszy raz bez stresu oddaję auta w ręce mechanika. Polecam z czystym sumieniem. Maciej

  2. Marta Walczak ★★★★★

    Polecam każdemu. Pan jest genialny pomoże doradzi, ceny o wiele niższe niż w innych warsztatach. Rok temu kupiłam nowe auto i na szczęście los sprawił że trafiłam właśnie tu. Polecam. Gdyby była możliwość dałbym 10 gwiazdek.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres AUTO NAPRAWA Wschodnia?

AUTO NAPRAWA Wschodnia znajduje się przy Wschodnia 9, 62-030 Luboń, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do AUTO NAPRAWA Wschodnia?

Można skontaktować się z AUTO NAPRAWA Wschodnia pod numerem +48 665 142 702

Jak można dotrzeć do AUTO NAPRAWA Wschodnia?

Do AUTO NAPRAWA Wschodnia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements