Opinie

  1. jakub herba ★★★★★

    Chlopacy sa zawodowcami bardzo porządna firma przerobili światła w mojej lawecie opel movano 2012 rok na bi led z ringiem wewnątrz lampy oraz dodatkowe oswietlenie przeciwmgielne w zderzaku w którym nie było otworów fakt ze auto podstawiałem dwa razy ale szef finalnie kazał samemu wybrać halogeny i z nimi przyjechac . Daje 5 gwiazdek za swietny kontakt z kazdym z chłopaków. I za wykonaną usluge

  2. Dawid Janik ★☆☆☆☆

    Dziadostwo najwyższych lotów. Jako warsztat i studio detalingowe współpracuje z wieloma podwykonawcami i ta firma jest największą katastrofą z jaką się spotkałem na przełomie 5 lat. Nie ma absolutnie gorszej firmy świadczącej usługi w Poznaniu i okolicach. Brakuje słów wulgarnych żeby opisać dziadostwo jakie jest reprezentowane w tym miejscu. Umówione terminy nie istnieją i nie chodzi tu o poślizg 2-3 dni. Kłamią z absolutnie wszystkim i nawet tego nie potrafią dobrze robić ponieważ każdy mówi co innego. Właściciel udaje początkowo przejętego tylko po to żeby za chwile nie odbierać bezczelnie telefonów przez kilka dni. Umiejętności kogokolwiek w tej firmie również są na poziomie szkoły podstawowej, lampa 3 razy rozklejana ponieważ za każdym razem w innym miejscu od środka ktoś porysował i odcisną palce. Mógłbym tu napisać referat o tym jak bardzo ta firma jest szkodliwa. Najgorsze jest to, że psują strasznie jakość marki z Krakowa. Bardziej opłaca się wysłać lampy do Krakowa niż robić je w Poznaniu. Naprawdę z czystego serca każdemu sugeruje 3 razy dobrze się zastanowić zanim się tam wejdzie. Nawet w akcie desperacji, lepiej wysłać je do Krakowa lub poszukać innej firmy

  3. Jan Szymański ★★★★★

    Rewelacja... Nawet się nie spodziewałem takiego efektu na lampach z 2009 roku... Widać że znają się na robocie... Polecam zdjęcia przed i po...

  1. Adrian Czaplinski ★☆☆☆☆

    reflektory od BMW e92 trafiły do firmy na sprawdzenie, dlaczego prawy świeci na lewo ... jako profesjonaliści nie dopatrzyli się zewnętrznego pokrętła, więc lampa została rozklejona, po odsyłce do mnie i wskazaniu przeze mnie , że taki dzynks istnieje i rozwiązuje sprawę, zdecydowałem się na regeneracje reflektorów ( skoro już jeden był rozklejony, mimo, że oba były w stanie dobrym / zadowalającym nie wymagającym regeneracji... ), po regeneracji reflektory wróciły do mnie, a efekt powiedzmy był kosztowny, ale zadowalający - wszystko zostało złożone na aucie. Po pierwszych jazdach, jeden z reflektorów zaczął mocno parować ( to tak delikatnie powiedziane ) , reklamacja i odesłanie - oczywiście pytanie padło z mojej strony, kto zapłaci za koszty rozebrania przodu auta, ponownej wysyłki i wynajęcia auta zastępczego na okres reklamacji zostały bez odpowiedzi. Lampa wróciła do mnie po 2 tygodniach, w środku coś latało ( Pan poinformował mnie przy odbiorze lampy, że coś już lata w środku, ale nie spodziewałem się, że w takim razie to do mnie wróci ) na pytanie dlaczego to nie zostało naprawione, dostałem odpowiedzieć, że mam się nie martwić i można tak użytkować lampę ;) - trochę to dziwne, usłyszeć od profesjonalistów, że jakiś element odpadł, ale w sumie to spoko ... :) no i ponoć to wina kuriera, bo po 260 tysiącach trzepania lapy na aucie nic sie nie wydarzyło, ale wina kuriera .. hmm - w lampie też zastałem woreczek pochłaniający wilgoć i już się przyzwyczaiłem do tego, że to nowy integralny element mojej lampy. Na pytanie - o zwrot kosztów za kiepską usługę i moje dodatkowe koszty dostałem informacje, że próbuje "wymusić" i na tym temat się zamknął - jakoś to typowe zachowanie jak na nasz klimat - chociaż po tak kiepskiej i kosztownej usłudze nie spodziewałem się takiego potraktowania klienta.

  2. Tomano ★★★★★

    Witam Do firmy Auto Gamma trafiłem przypadkowo. Po krótkiej i fachowej rozmowie z Panem Grzegorzem zdecydowałem się na mały tuning reflektorów. Efekt pracy przeszedł moje najśmieszniejsze oczekiwania. Czarny środek lamp i zregenerowane klosze odmłodził starą c klasę o kilka lat. Super kontakt , super szybko i super dobrze. Polecam wszystkim. Zdjęcie przed i po zakończeniu prac.

  3. oskaritoo099 ★★★★★

    Polecam wszystkim, robiłem w tej firmie juz nie jedne reflektory regenerowałem i zawsze bardzo dobrze wykonane. Na pewno jeszcze nie raz tam wrócę, dla mnie najlepsza firma, kontakt telefoniczny bardzo dobry, miła obsługa klienta. Nie było jeszcze sytuacji żebym miał jakiekolwiek zastrzeżenia i oby tak dalej. Z czystym sumieniem mogę polecić usługi. Pozdrawiam

  1. Andrzej Porębski ★★★★★

    Skorzystałem z usług firmy Auto Gamma i bardzo polecam. Panowie do zwykłych lamp zamontowali soczewki bi-ledowe i teraz światla są nieporównywalnie lepsze niż zwykłe żarówki. Usługa wykonana profesjonalnie i szybko.

  2. Krzysiek Rychalski ★★★★★

    Niedawno byłem ich klientem i powiem, że możecie czuć się spokojni o to, że oddajecie swoje lampy w ręce ekspertów. Przede wszystkim efekt jest niesamowity. Usunęli wszystkie zmatowienia i zżółknięcia, które utrudniały widoczność. Lampy wspaniale świecą i wyglądają. SUPER!

  3. Piotr Żak ★★★★★

    Szybka, sprawna obsługa, super kontakt z klientem, a lampy świecą jak nowe! Oby więcej takich warsztatów. Gorąco polecam

  1. Radek Wan ★★★★★

    Pełny parking i warsztat widać że mają pełne ręce roboty ale udało się naprawić lampy w moim bmw w 2 dni. Szybka diagnoza i naprawa po lampach nie widać śladu że były naprawiane i klosze z żółtych zmieniły się jak w nowe. Wcześniej próbowałem na giełdzie zregenerować ale jak zobaczyłem w jaki sposób to się odbywa to zrezygnowałem. dobrze ze trafilem do Auto Gammy jestem bardzo zadowolony i moge polecic

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Auto Gamma Poznań?

Auto Gamma Poznań znajduje się przy Kasztanowa 3, 60-185 Skórzewo, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Auto Gamma Poznań?

Można skontaktować się z Auto Gamma Poznań pod numerem +48 792 550 150

Jak można dotrzeć do Auto Gamma Poznań?

Do Auto Gamma Poznań można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements