Jeśli do mechanika jest kolejka na tydzień, dwa, miesiąc - a w okolicy jest siedem innych zakładów, które mają terminy "na już" - to wiesz, że warto poczekać. Po dwóch wizytach na przestrzeni dwóch lat jestem bardzo zadowolony, także polecam. Właściciel sympatyczny, konkretny, wszystkie koszty rozpisane. Czasem warto poczekać :-)
Zdjęcia
Opinie
-
Jacek Łabaj ★★★★★
-
Metzz ★★★★★
Wszystko na miejscu gaz mechanika wulkanizacja drobna blacharka . Pełen profesjonalizm fachowość. Właściciel nie będzie spal dopóki wie ze z autem jest ok. Nie wypuści Cię autem abyś kogoś zabił lub siebie chyba ze na własne Życzenie. Wiem co piszę bo serwisuje tam flote . Nie ma naciągania wręcz przeciwnie . Jeżeli można taniej to tak będzie zrobione . Gorąco Polecam Roberta i jego ekipę
-
Mateusz Maćkowiak ★★★★★
Super warsztat. Usługa wykonana zgodnie z planem, na czas i za rozsądne pieniądze. Polecam !
-
Daniel Cuch ★★☆☆☆
Fajny właściciel tylko nie słowny. Jak się umawiamy z klientem na dany termin ,a później na odbiór samochodu to klient myśli,że samochód będzie naprawiony,a tu klops!!!! Po przejechaniu na miejsce okazało się,że samochod w ogóle nie został naprawiony. Właściciel wziął się do pracy na sam koniec,jak przyjechałem pi odbiór samochodu. Zrobiono mi tylko jedna rzecz z dwóch o które prosiłem. Za dużo samochodów na placu,a właściciel jak większość mechaników nie wyrabia się ponieważ jest sam. Pochwała za to,że zrobiono mi chociaż jedną rzecz ba której mi zależało oraz przystępne ceny. Można płacić kartą i gotówką.
-
Wika Gacha live ★★★★★
Peugeot 207, w dzisiejszych czasach usługi u mechaników polegają na informacji z czym przyjechaliśmy do wymiany, ale gdy przyjeżdża się do naprawy gdzie jest wiele możliwości awarii to lista zakładów zawęża się do minimum, bo nikomu nie chcę się szukać, ale nie u tego mechanika tu jest pełen profesjonalizm i efekty widać przy odbiorze auta, męczyłam się z awarią auta 2 miesiące, inni mechanicy nie dali rady,polecam ten zakład w 100 % jesteście najlepsi, byłam tam pierwszy ale napewno nie ostatni raz, wyjeżdżając po naprawie mając poczucie bezpieczeństwa i dobrze wykonanej usługi bezcenne!!!
-
Pawel Majchrzycki ★★★★★
Konkretny mechanik, dokładny, bezproblemowy, jak dotąd rozwiązał każdy problem gdzie inni mechanicy się poddali. Polecam z czystym sumieniem !!! Chrysler Town&Country 2008
-
Aleksandra Fiebig ★★★★★
Weszlam do warsztatu "z ulicy", chwile wcześniej pękła mi opona. Pan Robert pomógł mi z miejsca, podjechał do auta z nowym kołem. Bardzo bardzo dziekuje i polecam z całego serca ❤️
-
MrDeath ★★★★★
Szukałem i robiłem rozpoznanie przed wizytą i zamówień montażu instalacji LPG. Po pierwsze bardzo konkurencyjna cena, wszystko ładnie zamontowane, działa bez problemu. Montaż 1 dzień roboczy. Możliwość rat. Bardzo miła i fachowa obsługa. Pierwsze wrażenie bardzo dobre. Na chwilę obecną szczerze polecam. 6/5 ! Bravo panie Robercie.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Firma Witt Robert Witt - Profi Auto mechanika, inst gaz, klimatyzacja?
Firma Witt Robert Witt - Profi Auto mechanika, inst gaz, klimatyzacja znajduje się przy Topolowa 16, 62-050 Mosina, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Firma Witt Robert Witt - Profi Auto mechanika, inst gaz, klimatyzacja?
Można skontaktować się z Firma Witt Robert Witt - Profi Auto mechanika, inst gaz, klimatyzacja pod numerem +48 509 831 818
Jak można dotrzeć do Firma Witt Robert Witt - Profi Auto mechanika, inst gaz, klimatyzacja?
Do Firma Witt Robert Witt - Profi Auto mechanika, inst gaz, klimatyzacja można dotrzeć, korzystając z poniższego linku