Opinie

  1. Agnieszka Szafranek ★★★★★

    Bardzo polecam ten warsztat! Wymiana opon i serwis klimatyzacji wykonane szybko, solidnie i w rozsądnej cenie. Fachowa obsługa i świetny kontakt z klientem.

  2. Joanna Sztandera ★★★★★

    Świetny i profesjonalny serwis! Mieliśmy problem z autem w trasie i skorzystaliśmy z ich pomocy. Obsługa była bardzo miła, szybka i profesjonalna.

  3. Krzysztof ★★★★★

    Bardzo polecam Wymieniałem olej w skrzyni biegów Wstępna wycena była szacowana na 1500 zł o też na tyle się nastawiałem ale okazało się że zapłaciłem 400 zł mniej Każdy inny mechanik bez żadnego wachania by się trzymał wstępnej wyceny Bardzo duży plus za uczciwe potraktowanie klienta

  1. Grzegorz Hnat ★☆☆☆☆

    Naprawa audi a4 b5 niestety nie poszła po mojej myśli. Wymiana zawieszenia przód oraz uszczelnienie silnika. Zawieszenie zostało wymienione na komplet wahaczy firmy regum które kosztuje 1140 zł bez zwrotu starych części. Serwis policzył 1500 zł (robocizna policzona osobno w kwocie 800 zł, geometria 200 zł). Kiedy chciałem wyjaśnień szef najpierw skłamał, mówiąc że została naliczona kaucja, a jak przedstawiłem cenę firmy regum to przyznał się wprost że tną na każdej części kolejne 30% tłumacząc że ktoś po te części musi podjechać. Chcę tak zarabiać, ponad 300 zł za trasę może 15 km... Przy okazji wymiany zawieszenia pozostawili luźne końcówki drążków kierowniczych sprawdzone później przez skp, wg szefa luzy na listwie kierowniczej. Czyli do poprawy muszę z własnej kieszeni jeszcze raz ta sama robocizna plus zbieżność. Kolejna sprawa uszczelnienie silnika w kwocie robocizny 1000 zł. Przy okazji wymieniona chłodnica wody. Zostały wymienione rzekomo 3 uszczelniacze z przodu silnika. Przy odbiorze dalej coś ciekło. Wymiana styranej miedzianej podkładki korka miski olejowej w kwocie 100 zł. Ciekło dalej, a wystarczyło wyrównać przylgnię korka miski olejowej. Szef proponował wymianę miski olejowej, byle naciągnąć znowu klienta. Proszę uważać na ten nieuczciwy i nie chcący przyznać się do błędu serwis. I jak już to jeździć z własnymi częściami, bo +30%, ha tfu...

  2. Joanna Kowalczuk ★★★★★

    Uwaga drogie Panie za kółkiem! Wiecie jak to jest, kiedy "baba" jedzie do mechanika... Jedzieś bo ci coś trzeszczy i stuka, a chociaż poluzowała się tylko listewka przy rejestracji to ten ci mówi, że silnik jest do wymiany :( Sama to przerobiłam 20 lat temu. Przez zupełny przypadek trafiłam do RS Auto (padł mi samochód na drodze w Komornikach przy której był mały warsztacik). I do dziś opatrzności dziękuję, że mocy sprawczej do dalszej jazdy zabrakło mi właśnie tam. Od tamtej pory każde moje auto trafia do tego warsztatu. Nigdy nie miałam wrażenia, że coś jest nie tak. Obsługa fachowa i profesjonalna. Żadnego nawijania makaronu na uszy. Odstawiam auto i odbieram je szybko w stanie zdolnym do dalszej jazdy. Jeśli panowie znajdują coś, czego ja nie widzę, nikt mi napraw nie narzuca ale prowadzi ze mną dyskusję w temacie. Jeśli uznaję, że sprawa jest ważna, przystępujemy do dodatkowych napraw. Co najważniejsze zawsze wiem co jest naprawiane i jakie są tego koszty. Nigdy nie zostałam zaskoczona kosztami, na które nie byliśmy wcześniej umówieni. Co dla mnie również ważne, mam głębokie przeczucie, że w sytuacji awaryjnej zawsze mogę liczyć na ten warsztat. Drogie Panie, jeśli chcecie mieć spokój ze swoim samochodem, korzystajcie z usług RS Auto. Najważniejszym atutem tego miejsca są oczywiście ludzie. Panowie są bardzo w porzadku, sympatyczni, bardzo pomocni i nawet można z nimi pożartować :) Bardzo sobie cenię to miejsce i bardzo je polecam. Szerokiej drogi!

  3. Jack Ss ★★★★★

    Rewelacyjny serwis. Bardzo dobry kontakt, profesjonalna naprawa na najwyższym poziomie

  1. Ryszard Sieradzki ★★★★★

    Profesjonalna i miła obsługa. Pole. cam

  2. Iwo ★★★★★

    Wysoki poziom profesjonalizmu - to da się wyczuć w samej rozmowie, ale też widać po efektach pracy. Jednak co bardzo ważne i wyjątkowo rzadko spotykane w realiach mechaniki samochodowej - uczciwość i szczerość.

  3. ddivix ★★★★★

    Profesjonalizm, słowo które najlepiej określa ten warsztat zawsze trafna diagnoza. Bardzo polecam jeżeli ktoś ceni sobie swój czas i pieniądze.

  1. Darek Darecki ★★★★★

    Każdy samochód trzeba co pewien czas oddać do warsztatu. Auta wymagają przeprowadzenia w nich czynności serwisowych, jak również wymaganych napraw. Niestety, nadal można natrafić na warsztat samochodowy, który nie jest bliski ideałowi. A to jest powodem stresu, straty czasu, niepotrzebnych wydatków, czasami bardzo wysokich, nawrotów awarii, a często nawet jej pogłębienia. Jak uniknąć takich sytuacji? I tak poznałem pana Romana z RS AUTO SERVIS Który nigdy nie odmówił mi pomocy, nie zawiódł dał poczucie pewności ze mój samochód jest w dobrych rękach Fachowość , doskonała komunikacja Zawsze znajdzie czas żeby wyjaśnić i omówić potrzebna naprawę , nie wymyśla , nie dodaje i każda naprawę szczegółowo konsultuje z klientem zwłaszcza w zakresie cen Ostatnio już nawet go nie pytam o koszty po prostu wiem ze będzie rzetelnie i fachowo :) A co najlepsze to jest tez doskonałym konstruktorem nowych pomysłów i nowatorskich rozwiązań :) Polecam go tez w zakresie napraw i wszelkiego typu przeróbek w przyczepach kempingowych :))) Na prawdę serwis warty uwagi godny polecenia :)))

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres RS Auto Serwis - naprawa i pomoc drogowa, laweta?

RS Auto Serwis - naprawa i pomoc drogowa, laweta znajduje się przy Wiśniowa 34, 62-052 Komorniki, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do RS Auto Serwis - naprawa i pomoc drogowa, laweta?

Można skontaktować się z RS Auto Serwis - naprawa i pomoc drogowa, laweta pod numerem +48 888 170 171

Jak można dotrzeć do RS Auto Serwis - naprawa i pomoc drogowa, laweta?

Do RS Auto Serwis - naprawa i pomoc drogowa, laweta można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements