Opinie

  1. Patrycja ★★★★★

    Firma wykazała się pełnym profesjonalizmem – od szczegółowego wyjaśnienia procesu po precyzyjne wykonanie usługi. Auto zyskało wyraźnie lepszą dynamikę, a całość przebiegła szybko i w świetnej atmosferze. Zdecydowanie polecam!

  2. Kamil Bachorz ★★★★★

    Rewelacyjna obsługa i świetna wiedza. Profesjonalne podejście, rzetelna diagnostyka oraz szczegółowe wyjaśnienia na każdym etapie sprawiły, że czułem, iż moje auto jest w dobrych rękach. Polecam serdecznie!

  3. Hania Walkowiak ★★★★★

    Dziękuję za szybką i profesjonalną pomoc przy mojej Kia Sportage, w której pojawił się problem z "zapchaniem" filtra GPF. Pan Marcin wziął auto na trasę, aby manualnie dopalić filtr — po wszystkim samochód chodzi jak nowy! Świetne podejście, konkretna wiedza i pełne zaangażowanie. Bez naciągania, bez stresu, za to z bardzo fachową obsługą. Zdecydowanie polecam każdemu!

  1. Michał S. ★★★★★

    Znalazlem ten warsztat na google , opinie tak jak na 4.8 gwiazdki tak bym powiedzial ze to i tak za malo. Oddalem dzis na chip tuning mojego daily - citroena ds3 1.6 thp w celu zdobycia troche wiekszej mocy i przyjemnosci z jazdy, co sie sprawdzilo - + 32HP oraz +54NM. Caly proces trwal nie cale 3 godziny, kosztowo wcale nie byl to duzy wydatek (po zorientowaniu sie w roznych warsztatach), auto jezdzi swietnie, nic nie szarpie, nie ma spadkow mocy. Obsluga na swietnym poziomie, zostalem na samym wejsciu milo przywitany, wskazano mi poczekalnie z bardzo wygodna kanapa. Polecam serdecznie

  2. GreXo ★☆☆☆☆

    Radze omijać szeroko . Zachwyciłem się ilością dobrych opinii w internecie na temat tego miejsca ale w rzeczywistości okazała się tragedią. Tydzień temu podstawiłem samochód po remoncie silnika, samochód chodził równo wszyscy dookoła byli w szoku że 1.8t może tak pięknie pracować. Temat był prosty - wymieniamy wtryski, zgrywamy je z zestawem i wrzucamy mapę. Temat okazał się dla tej firmy prosty jedynie w słowach przez telefon. Wszystkie zapewnienia że da się to zrobić bez problemu były dla Pana Marcina wyzwaniem . Dosłownie. Samochód miał zostać w warsztacie od poniedziałku do środy. Już we wtorek z samego rana zmuszony byłem odebrać auto. Pierwszym problemem okazało się że silnik nie pracuje już tak ładnie. Pan Marcin próbował mi wmówić że przecież on cały czas tak pracował (no nie). Założenie wtrysków również okazało się nie lada wyzwaniem. Facet założył wtryski na JAKICHŚ przedłużeniach od gazu, wgrał JAKĄŚ mapę po czym silnik zaczął pracować TRAGICZNIE . Skasował mapę po czym nie mógł doprowadzić silnika do stanu przed wymianą wtrysków i wgrania swojej mapy. Kolejnym wielkim minusem jest to, że do wgrywania mapy zostało wyciągnięte radio, a razem z nim wyrwane kostki od radia do subwoofera. Zamiast uprzedzić że radio będzie trzeba wyciągnąć, powiedzieć po ludzku co i jak, to na przysłowiowego chama facet wyciągnął to radio nie widząc żadnego problemu w wyrwanych kostkach. Generalnie tak - zero poczucia winy, zero przyznania się do błędu. Całą winę gość próbował zrzucić na mnie, wmawiając mi że auto przyjechało w słabym stanie. Na pewno nikomu nie polecę tej firmy, wręcz będę odradzał. Po przejechaniu 150 km, sprawdzeniu opinii spodziewałem się że wszystko będzie super. Teraz, tydzień po tym incydencie, samochód musiał zostać wrzucony na lawetę i zawieziony do kogoś kto naprawi błędy tego pseudo TUNERA, bo na kołach nie było szans żeby przejechał nawet kawałek

  3. Piotrek Hoszowski ★★★★☆

    W skrócie polecam, widać że Marcin to lubi i wie co robi - zmieniając samochód pewnie wpadnę jeszcze raz. Auto po mapie nie do poznania. 4 gwiazdki, ponieważ nie można dać 4.5 :) Ocena spowodowana małą komplikacją w trakcie chip tunningu, która moim zdaniem wynika z wydania nie całkowicie sprawdzonego samochodu. Mimo wszystko Marcin wziął problem na siebie i doprowadził do pozytywnego załatwienia sprawy. Na duży plus fakt, że przez cały czas był dobry kontakt, a Marcin sam wychodził z inicjatywą rozwiązania problemu. Polecam

  1. Michał Łukasz ★★★★★

    Busik ( Vivaro 1.6 Biturbo ) w trybie ekspresowym wrocił do żywych dzięki wyrozumiałości Pana Marcina i skróceniu czasu operacyjnego do absolutnego minimum. Już wiem, gdzie na pewno wrócę. Polecam!

  2. Lukas Kaskat ★★★★★

    Profesjonalny serwis! Świetny tuner, fachowa wiedza, optymalne modyfikacje, bezpieczne poprawy mocy i momentu obrotowego. Pełna diagnostyka, przegląd auta, pomiary wstępne , aktualizacje, modyfikacje, pomiary finalne, testy, zwrot do właścicielami. Konkretnie, optymalnie czasowo wg rodzaju modyfikacji, punktualnie, top jakości usługi. Świetny kontakt, doradztwo w zakresie możliwości, przystępne ceny. Polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres MM Tuning - chiptuning, hamownia, DPF, EGR serwis?

MM Tuning - chiptuning, hamownia, DPF, EGR serwis znajduje się przy Łowęcińska 22, 62-020 Swarzędz, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do MM Tuning - chiptuning, hamownia, DPF, EGR serwis?

Można skontaktować się z MM Tuning - chiptuning, hamownia, DPF, EGR serwis pod numerem +48 506 072 789

Jak można dotrzeć do MM Tuning - chiptuning, hamownia, DPF, EGR serwis?

Do MM Tuning - chiptuning, hamownia, DPF, EGR serwis można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements