Obsługa telefoniczna, z jaką spotkałam się w noc sylwestrową podczas próby zamówienia taksówki była skandaliczna. Podczas pierwszego połączenia zapytałam, czy dostępna jest taksówka 7-osobowa. Odpowiedziała mi bardzo nieuprzejma pracownica, która poinformowała jedynie, że „nie”, po czym bez zaproponowania jakiejkolwiek alternatywy i bez pożegnania po prostu się rozłączyła. Zadzwoniłam ponownie. Tym razem usłyszałam, że na taksówkę czeka się około godziny, po czym rozmowa ponownie została zakończona przez pracownicę — bez zapytania mnie o decyzję i bez jakiejkolwiek kultury obsługi. Takie zachowanie uważam za skrajnie nieprofesjonalne i niedopuszczalne, zwłaszcza wobec potencjalnego klienta. Rozumiem zwiększony ruch w noc sylwestrową, jednak nie usprawiedliwia to braku podstawowych zasad uprzejmości i obsługi klienta. W związku z powyższym informuję, że nie skorzystam więcej z Państwa usług. Liczę jednak, że zgłoszenie to zostanie potraktowane poważnie i przyczyni się do poprawy standardów obsługi.
Opinie
-
Marta Maria ★☆☆☆☆
-
Monika Kowalik ★☆☆☆☆
Nie polecam! PANIE opryskliwa, wyszło nie porozumienie Pani na mnie krzyczała z centralii, bo Pan taxowkarz ja wyzywał.. PANI z centrali wprowadza w błąd zamawiającego że będzie taxowka za 30 mi, po czym taxowka jest i Pan włącza naliczane za czas.. Nie polecam!
-
magda 123 ★☆☆☆☆
Wasz taksówkarz zatrzymał się na środku pasa kiedy zaczęłam na niego trąbić bo zablokował cały pas zaatakował mnie. Kiedy ze strachu próbowałam odjechać uszkodził mi lusterko.
-
Agnieszka ★☆☆☆☆
Ja jeździłam 25 lat. Jestem klientem kodowym. Jeździłam z firmą średnio 3-4 kursy w tygodniu. Każdy za około 50 zł z Naramowic do pracy na Dębiec. Wczoraj 17 października o dokładnie 13.40 wsiadałam na postoju na Rynku Jeżyckim. Miałam zakupy w bagażniku. Śpieszyłam się, zapomniałam o nich, ale dotychczas nigdy to mi się nie zdążyło, dlatego że kierowcy zawsze otwierali bagażnik na koniec kursy. Zakupy odzyskać to był horror. Zero dobrej woli, obcesowe, aroganckie, krzykliwe, przemocowe (jakby cieszyły się, że mają nade mną władzę) zachowanie pań z infolinii. Prawdziwe piekło do spółki z nimi, a byłam w pracy, zgotował mi taksówkarz. Najpierw powiedział że przywiezie je z Rataj za 60 zł a potem z Sołacza za 80!. Wstępnie umówiłam się, że przyjadę z mężem po nie kiedy będzie kończył pracę w okolicach jego domu, lecz znów zaczął kręcić i wycofywać się rakiem. Potem, że zostawi na Jeżyckim u zaprzyjaźnionych osób - też nie! jednak po chwili. Wreszcie poprosiłam męża żeby się z nim skontaktował i podjechał gdzie chce. Przestał odbierać telefon!!!. Napisałam że tak nie będę dłużej rozmawiać to reakcja była mocniejsza i dopiero napisał gdzie się spotka z mężem. Nie polecam. Tu szef nie dba o szacunek do stałego klienta. Polecam także sprawdzanie wcześniej trasy - teraz regularne kantowanie na km jeżdżą 2 razy dłuższą drogą.
-
fearonba ★☆☆☆☆
Kierowca łamie przepisy (postój na przejściu dla pieszych) a na zwrócenie uwagi reaguje agresją i groźbami karalnymi
-
Lena Chystiakova ★☆☆☆☆
Szoda ludzi tam pracujących na taxi bo przez Panią na infolinii zapewne tracą klientów. Pani sflustrowana, z brakiem kultury która rzuca Sluchawka. Totalnie nie nadająca się do tej pracy.
-
Wiktoria Leszczyńska ★☆☆☆☆
Żenująca, sfrustrowana życiem kobieta odbierająca telefony. Mimo chęci zamówienia taksówki nie jest to możliwe, Pani lubi rzucać słuchawką.
-
Ilona Wasilewska ★★★★★
Po tym, jak w innej korporacji po raz kolejny nie było dostępnej taksówki, mimo zamówienia z 45 minutowym wyprzedzeniem tu bez problemu zamówiłam taxi 15 minut przed planowanym wyjazdem, cena również ok.
-
felek Nowak ★☆☆☆☆
Kilkukrotnie korzystałam z tej firmy i byłam zadowolona, często polecałam nawet jej usługi znajomym - do dnia dzisiejszego! O godz. 13 55 usłyszałam od niemiłej paniusi, że nie przyjmuje !usługi bez podania przyczyny! I rzuciła słuchawką ! Całą "rozmowa" trwała 20 sekund ! Nigdy więcej! Nie polecam tej firmy nikomu !!! Kierowcy z tej firmy są super ! Szkoda, że kapryśne panienki psują opinię o firmie i tracą klientów!
-
Olga ★★☆☆☆
Nie rozumiem zasady, na podstawie której działa u Państwa zamawianie taxi dzień wcześniej na umówioną godzinę. Zamawiałam taksówkę dzień wcześniej, na godzinę 6.40 (zero korków), dostaję SMS, że taksówka będzie opóźnione, po kilku minutach dzwonię, żeby dowiedzieć się, o której będzie, na co jestem informowana, że żadna taksówka do mnie nie jedzie, bo nie ma wolnych taksówek. W takim razie po co zamawiałam taxi dzień wcześniej? Gdzie tu sens? Spieszyłam się na pociąg i na szczęście uber mnie uratował. Inne przejazdy były ok (chociaż nie było ich dużo), ale takie akcje zniechęcają do korzystania z taxi
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Radio Taxi RMI?
Radio Taxi RMI znajduje się przy Piątkowska 94a, Stare Miasto, 60-649 Poznań, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Radio Taxi RMI?
Można skontaktować się z Radio Taxi RMI pod numerem +48 618 289 637
Jak można dotrzeć do Radio Taxi RMI?
Do Radio Taxi RMI można dotrzeć, korzystając z poniższego linku