Opinie

  1. Sylwia Nanowska ★★★★★

    Na dwa tygodnie temu zamawiałam bukiet ślubny, dwie butonierki i opaskę z kwiatami dla świadkowej. Wszystko tak jak uzgodniłyśmy miesiąc wcześniej, jedynie godzina odbioru została zmieniona ale oczywiście po wcześniejszej konsultacji. Bukiet bardzo dobrze wykonany, butonierki także. Dodatkowo Pani dodała wstążki do bukietu która ładnie powiewały na zewnątrz oczywiście można było je odczepić. Bukiet miał być w kolorach białych i pudrowego różu. Pani florystka wszystkie szczegóły omówiła, podpowiedziała co będzie lepsze i dlaczego nie narzucając przy tym swojego zdania. Byłam bardzo zachwycona bukietem i jego wykonaniem. Polecam wszystkim tą kwiaciarnie. Na pewno zostaniecie wysłuchani, a wasze oczekiwania zostaną spełnione.

  2. Patrycja Niedźwiedź ★★★★★

    Najlepsza kwiaciarnia jaka może być. Kwiaty zawsze świeże i piękne inne niż wszędzie. Bukiety zawsze długo się utrzymują a do tego przemiła obsługa. Kwiaciarnie polecam każdemu jeśli szuka czegoś wyjątkowego i nie tylko.

  3. Joanna Węgłowska ★★★★★

    Bukiety, które powstają w kwiaciarni są niepowtarzalne, piękne i niesamowicie podkreślają rangę każdej okoliczności której są dedykowane. Wywołują uśmiech, zachwyt i wzruszenie osób obdarowanych. Polecam na 100 % nigdy się nie zawiodłam a zamawiam często przez telefon.

  1. Joannna Szulc-Obręcka ★★☆☆☆

    Ja nie jestem zadowolona. Zamówiłam bukiet dla świadkowej i bukiet ślubny w kolorach białym, różowym i bordowym oraz 2 białe kwiatki do butonierek. Pani skrupulatnie wszystko zapisała po czym w dniu ślubu niespodzianka.... butonierki są różowe a mój bukiet różowo, bordowo POMARAŃCZOWY. Dlaczego? ponoć kolory biały, różowy i bordowy nie pasują do siebie więc Pani bez konsultacji zrobiła po swojemu i zamiast białe dodała pomarańczowe kwiatki, bo według niej tak jest lepiej!!! Oczywiście nie było już czasu na poprawki, ponieważ godzina odbioru też była opóźniona bo.... zabrakło kwiatków i trzeba było jechać na giełdę :) Najgorsze co może być to jak się nie słucha klienta tylko na siłę robi ulepszenia według swojego pomysłu... może ktoś nie lubi pomarańczowego który psuje całą wizje klienta i do niczego nie pasuje??? Jedyny plus to ładna i zgodna z zamówieniem dekoracja samochodu.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stokrotka. Kwiaciarnia. Sendal D.?

Stokrotka. Kwiaciarnia. Sendal D. znajduje się przy Chopina 16A, 55-200 Oława, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stokrotka. Kwiaciarnia. Sendal D.?

Można skontaktować się z Stokrotka. Kwiaciarnia. Sendal D. pod numerem +48 713 038 484

Jak można dotrzeć do Stokrotka. Kwiaciarnia. Sendal D.?

Do Stokrotka. Kwiaciarnia. Sendal D. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements