Opinie

  1. Linda ★★★★★

    Zamówiłam już wiele bukietów z tej kwiaciarni i za każdym razem jestem zachwycona ! Robicie Panie świetną robotę :)

  2. Doofi X ★★★★★

    Wspaniały bukiet ślubny który dość że pięknie wyglądał to na dodatek niesamowicie pachniał :) polecam

  3. Halina Błaś ★★★★★

    Po raz kolejny zakupiony bukiet w tej kwiaciarni okazał się strzałem w dziesiątkę. Po kwiaty do tej kwiaciarni dojeżdżam 15 km- bo warto. Bukiet zamówiłam telefonicznie wg wskazówek został pięknie zrobiony. Kwiatów duży wybór, świeże i super przybrane. Uśmiech na twarzy osoby nim obdarowanej - bezcenny. Polecam!!!

  1. Krzysztof Paraszczuk ★☆☆☆☆

    Z calego serca nie polecam tej kwiaciarni. Obsluga opryskliwa wredna i nie mila. Zamowwilem po raz kolejny kilka kwiiatkow (delikatny bukiecik) przychodzac po kilku minutach po niego zobaczylem najgorsze kwiatki wybrane z tych ktore chcialem, liscie ponadgryzane, zepsute, ogolnie kwiatki ktore nadawaly sie chyba juz do wyrzucenia. Poprosilem Panie o to czy moge jeszcze jakiegos kwiatka bo te nie saa za ciekawe a panie odpoowiedzialy ze niemaja czasu, wtedy odpoowiedzialem ze te mi sie niepodobaja i chce inne ale te tez wezme a obydwie nie mile panie odpowiedzialy mi "do widzenia" podczas gdy chcialem jeszcze dokonac zakupu. Nie polecam!! Panie strasznie nie mile plus jakos produktu naajgorsza.

  2. Pa Karo ★☆☆☆☆

    Wieniec na ostatnie pożegnanie zwiędł po dwoch dniach! Strasznie to przykre. Pozostałe kompozycje z innej kwiaciarni leżą jeszcze piękne po 2 tygodnoach! Kolejny raz się zawiodłam. Nie polecam.

  3. Rozalia Kalembkiewicz ★☆☆☆☆

    Dzień dobry. We wtorek po południu kupiłam w kwiaciarni 3 róże. za które zapłaciłam 12 zł. W środę już przed południem róże nadawały się do wyrzucenia. W czwartek rano byłam w kwiaciarni z tymi różami i pokazałam pani co mi sprzedała na moje pytanie czy w zamian da mi inne kwiaty odpowiedziała że nie. Tu nie chodzi o te 12 zł tylko uczciwość tej pani. Kwiaty z biedronki postały by o niebo dłużej. Nie na widzę oszustów. Nie polecam tej kwiaciarni. Brak profesjonalizmu i szacunku dla klienta

  1. Kate Boruch ★★★★★

    Przepiękne kompozycje kwiatowe na każdą okazję. Panie przyjmują też zamówienia telefoniczne (na szczęście) i nigdy nie zawodzą. Polecam z całego serca!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kwiaciarnia Monika?

Kwiaciarnia Monika znajduje się przy Józefa Bożka 34, 55-220 Jelcz-Laskowice, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kwiaciarnia Monika?

Można skontaktować się z Kwiaciarnia Monika pod numerem +48 504 124 557

Jak można dotrzeć do Kwiaciarnia Monika?

Do Kwiaciarnia Monika można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements