Opinie

  1. Monika ★★★★★

    Bardzo pyszne jedzonko. Zamawiam zawsze z dostawą i nie trzeba długo czekać.A na miejscu super klimat i wspaniała obsługa ☺️

  2. Fast Gamer ★☆☆☆☆

    Kebab straszna porażka. Ilość mięsa na max 3 widelce, porcja warzyw taka jakby jej nie było wcale. Frytki przesmażone że aż kuły w dziąsło. Cena bardzo nieadekwatna do ilości jedzenia oraz jego jakości.

  3. Aniela Kamieniarz ★☆☆☆☆

    Witam.Chciałabym tylko napisać, ze kebab strasznie się popsuł.. kiedyś było o wiele lepiej, nie dość że był lepszy smak, lepiej zrobione kebaby jak i też lepszy lokaj. Nie wiem jak to się dzieje, ze idziecie cały czas w gorszą stronę. Niby lokal się rozrasta, herbaty kawy lody niewiadomo co jeszcze. A kebaby się psują. Bułka cała miękka, przemoczona woda z surówki. Zalane sosem… A bułka powinna być chrupiąca. Zawijaniec bez sosu a miał być czosnkowy. Zamiast zalewać bułkę sosem mogliście dać do zawijańca. Dodaje zdjęcia dla potwierdzenia

  1. lihaj GG ★☆☆☆☆

    zamówiłem zawijańca amerykańskiego a przyszedł do mnie nie ten kebab, dowiedziałem się o tym jak go ugryzłem inaczej nie miałem jak, jak tylko zauważyłem że to nie to co zamówiłem od razu go wyrzuciłem i napisałem opinie, po jakiś 10 minutach zadzwonił do mnie pan ze mogą mi przywieść poprawnego kebaba, spytałem się czy mogę prosić o zwrot pieniędzy zamiast tego ale pan się wypierał ze te online już mają zamknięte czy coś tam nie pamiętam dokładnie, wydawało mi się to dziwne ale no dobra zgodziłem się aby przywieźli mi poprawnego kebaba, a przywiózł mi go pan który miał pretensje, że nie mam już tego złego kebaba. co oni chcieli tego nadgryzionego kebaba sprzedać komuś dalej? kompletny brak profesjonalizmu już nigdy tam więcej nie zjem

  2. Adrian Furmaniak ★★★★★

    Świetny kebab, jeden z najlepszych, jakie jadłem. Ładny lokal, krótki czas oczekiwania, duże porcje. Wszystko gra, wrócę, polecam.

  3. Jan Sjejk ★★★★★

    Kojażycie te wszystkie srogo nabite kebaby i shawarmy z short's na YT które przyprawiają was o ślinotok? Ta knajpa ma zawijańce ciasne nabite mięchem i smaczne. Nasza pierwsza i na pewno nie ostatnia wizyta tutaj. Ps dziękuję za ostre sosiwo

  1. Robert Rainko ★★★★☆

    Od dłuższego czasu zaopatruję się tutaj w kebab. Bardzo dobry. Do tej pory porcja była duża ,dużo mięsa i dodatków. Dzisiaj chyba jenak trafiłem na gorszy dzień bo dodatków tyle co kot napłakał.3/4 dotychczasowej porcji. Mam nadzieję, że to tak tylko dziś nie poszło bo chciałbym tu wrócić.

  2. Patrycja Klimkowska ★★★★★

    Totalnie nasze ulubione miejsce. Wpadamy dość często od jakiegoś dłuższego czasu i za każdym razem jesteśmy totalnie zadowoleni. Sosy smaczne, warzywa zawsze dostaliśmy świeże. Zasługują na fajną opinie. Według nas najlepszy kebs z pobliskich miast :D

  3. Marek ★★★★☆

    mięso w euro doner kebabie w Kościanie jest dobrej jakości, ale trochę suche. Ogólnie kebab również wydaje się być suchy. Sosy są dobre, a bułka jest dobra. Jakość jedzenia jest dobra, choć inne propozycje z menu są trochę drogie, ale smaczne. To suche wrażenie mięsa może być spowodowane kilkoma czynnikami, takimi jak nieodpowiednie przechowywanie lub nieodpowiednia technika gotowania. Niemniej jednak, opinie są subiektywne i innym osobom kebab może się bardzo podobać.

  1. Marzena (Jacol1983) ★★★★★

    Bardzo smaczne i bardzo duże porcje , ceny też spoko Gorąco polecam każdemu ;)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Eura Doner Kebab?

Eura Doner Kebab znajduje się przy Śmigielska 14, 64-000 Kościan, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Eura Doner Kebab?

Można skontaktować się z Eura Doner Kebab pod numerem +48 733 244 646

Jak można dotrzeć do Eura Doner Kebab?

Do Eura Doner Kebab można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements