Opinie

  1. Paweł W ★☆☆☆☆

    Tragedia. Lot opozniony niewiele bo o godzine. Ale juz po odprawie za zamknietymi barierkami czeka 170 pasazerow. Do toalety wypuszczaja po 5 osób. Na pytanie dlaczego Pani z obsługi mowi ze wiecej nie wypuszczają bo tak sobie to ustalily. Ludzie starsi z dziecmi itd . A miejsc siedzacych max 60. Cóż proponuje dyrekcji lotniska pomyśleć jak zapobiec takim sytuacjom w przyszłości. Przecierz opóźnienia lotów zdarzają się częściej

  2. SZKUNI ★☆☆☆☆

    Jedna gwiazdka za pazerność. Brak darmowego wjazdu przed lotnisko. (wszędzie do 15 minut za darmo a pazerny poznań kaze płacić juz od pierwszej minuty).

  3. Zofia Przybyłowska ★★★★☆

    Bardzo fajne lotnisko przestrzenne i dobrze zaprojektowane. Miło się w nim podróżuje oraz są fajne sklepy. Jedynym minusem jest to, że ciągle są popsute automaty do parkingu. Byłam na tym lotnisku cztery razy w przeciągu roku i za każdym razem automaty były popsute. Spodziewam się, że ten problem trwa już o wiele dłużej niż ten rok. Jest to trochę uciążliwe ale na szczęście można zadzwonić do do obsługi i da się wyjechać dzięki temu. Czasami stoi też pan który pomaga w obsłudze automatu.

  1. Adam Gierak ★★★★☆

    Przepraszam, rzeczywiście chciałem zostawić opinię o Lotnisku Ławica, może mają Państwo błędnie oznaczoną pinezkę? "Opłata wjazdowa przez co do przewoźników trzeba podchodzić poza lotniskiem z torbami. Brud szczególnie w toaletach. Fatalnie skomunikowanie - tylko bus lub samochód. Brak wystarczającej ilości miejsc siedzących. Najgorsze lotnisko na jakim byłem. Wstyd dla Poznania!"

  2. Piotr K. ★★★★☆

    Terminal na światowym poziomie, ruch niestety ty na prowincjonalnym

  3. Remigiusz Kądziela ★★★☆☆

    Najbardziej czepialski personel w Europie. Brak ciekawych połączeń. Samo lotnisko małe fajne czytelne. Okryłem tylko jedna toaletę

  1. Adam N ★★★★★

    Bardzo fajne lotnisko. Małe, przyjemne. Przy lotnisku parking. Wszystko ok.

  2. Jorund ★★★★★

    Lotnisko jest dobrze skomunikowane z centrum i pomimo, że jest położone trochę na uboczu Poznania to dojazd jest w miarę łatwy i dość szybki. Uwaga na wysokie ceny parkingu przed lotniskiem, 10 minut gratis, akurat żeby przywieźć podróżnych, wyładować bagaże i odjechać. Trochę skomplikowany jest wyjazd i trzeba się skupić jak wyjechać, dość słabo jest to oznaczone. Najlepiej zaparkować na bocznym parkingu tuż przy lotnisku, najlepiej wjechać od strony stacji paliw BP. Koszt 6 zł za godzinę jest przyzwoity jak na lotnisko. Ciężko zaparkować całkowicie za darmo, jeśli się znajdzie to trzeba trochę dojść.

  3. Jurand ★★★★★

    Lotnisko jest dobrze skomunikowane z centrum i pomimo, że jest położone trochę na uboczu Poznania to dojazd jest w miarę łatwy i dość szybki. Uwaga na wysokie ceny parkingu przed lotniskiem, 10 minut gratis, akurat żeby przywieźć podróżnych, wyładować bagaże i odjechać. Trochę skomplikowany jest wyjazd i trzeba się skupić jak wyjechać, dość słabo jest to oznaczone. Najlepiej zaparkować na bocznym parkingu tuż przy lotnisku, najlepiej wjechać od strony stacji paliw BP. Koszt 6 zł za godzinę jest przyzwoity jak na lotnisko. Ciężko zaparkować całkowicie za darmo, jeśli się znajdzie to trzeba trochę dojść.

  1. Marek Grzana ★★★★☆

    Na prawdę dobre lotnisko . Dojazd z miasta to jakieś 20 minut a taksówka około 25zł ;) Wszystko pod ręka . Ceny porównywalne do ogólnopolskich ;) - średnie . Jedno z tańszych. Wygoda jak na zdjęciach :) Minus to jedna kabina dla palących , zapachana popielniczka oraz pijani goście . Ogólnie 4

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Aero Poznań - Cirrus Training Center?

Aero Poznań - Cirrus Training Center znajduje się przy Bukowska 285, Jeżyce, 60-189 Poznań, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Aero Poznań - Cirrus Training Center?

Można skontaktować się z Aero Poznań - Cirrus Training Center pod numerem +48 618 474 773

Jak można dotrzeć do Aero Poznań - Cirrus Training Center?

Do Aero Poznań - Cirrus Training Center można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements