Opinie

  1. Agnieszka Borzymowska ★★★★★

    Grill Bar Eskulap to absolutnie świetne miejsce na pyszny i sycący posiłek! Jedzenie zawsze jest świeże, smaczne i doskonale doprawione. Burgery są soczyste, kebaby pełne aromatycznych przypraw, a porcje naprawdę solidne. Obsługa miła i szybka, a klimat lokalu bardzo przyjemny. Polecam każdemu, kto szuka dobrego jedzenia w rozsądnej cenie! Na pewno wrócę!

  2. Jakub Kamiński ★★☆☆☆

    Pomimo pustego lokalu, zamówienie na miejscu dla dwóch osób zostało pomylone. Radzę uważać w przypadku allergii pokarmkwych. Kebab w bułce z wołowiną całkiem smaczny, niestety bułka spalona. Duże rollo z kurczakiem zupełnie przeciętne, kurczak spalony i twardy.

  3. Monika Zagrodnik ★★★★★

    Miejsce z potencjałem. Kebab na 4 ( za dużo czerwonej kapusty, za malo sosu , mięso wolowe ok, bulka średnia) ale obsługa na 6. Wychodzi średnia 5 gwiazdek. Przemiły Pan ( chyba właściciel) i bardzo miła Pani z obsługi. Widać fajne , wyluzowane relacje, co przekłada się ogólnie na sympatyczną atmosferę. Nie jestem studentką , więc na zniżkę się nie załapałam , ale już na gratisowe piwo tak. Warto spróbować . Lokal naprawdę przyjemny .

  1. lysaw lysaw ★★☆☆☆

    Wielokrotnie zamawiany kebab, loteria, czasami jest dobrze, a czasami jest tragicznie, niestety z przewagą tych negatywnych. Samo mięso zazwyczaj jest smaczne, a czasami mam wrażenie jakby było bardzo słabej jakości, jakby niedopieczone? Mam wrażenie, że w zależności ktoś jest na kuchni tak kebaby różnie wychodzą. Chciałbym dać wyższą opinie bo lokal ma potencjał ale na 5 zamówionych kebabów 1,5 było ok...

  2. Karol Dworacki ★★★★☆

    Bardzo ładny i przestronny lokal. Dwie miłe panie, które w bardzo szybkim tempie wykonały zamówienia. Na plus również to że w lokalu jest łazienka a jeszcze przed nią dodatkowy zlew do umycia rąk po posiłku.

  3. Wiktoria Jackowska ★☆☆☆☆

    Niestety nie polecam, kurczak suchy, dziwny w smaku. Odrobinka warzyw do tego rollo zwinięte od niechcenia.

  1. Emilia Grzech ★★★★★

    Bardzo smaczny kebab. Warzywa świeże, chrupiące. Mięso smaczne. Porcja dla mnie w wam raz. Dzieci miały kubełek, zjadły ze smakiem. Pani z obsługi bardzo miła. Kawa bardzo dobra!

  2. OlekoBoom ★★★★★

    Pyszny kebabik, cenowo adekwatny z przewagą na korzystny, rozmiar porcji taki w sam raz bym powiedział, sosy nie jakieś typowe oklepane a fajne i przemyślane pełne smaku, warzywka super, bez kapuchy typowej, do tego ogóreczek, pomidorek, no bajka. Mięsko kurczak fajne i soczyste. Polecam jak najbardziej

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Grill Bar Eskulap Kebab/Burger?

Grill Bar Eskulap Kebab/Burger znajduje się przy Marcelińska 27, Grunwald, 60-356 Poznań, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Grill Bar Eskulap Kebab/Burger?

Można skontaktować się z Grill Bar Eskulap Kebab/Burger pod numerem +48 698 605 300

Jak można dotrzeć do Grill Bar Eskulap Kebab/Burger?

Do Grill Bar Eskulap Kebab/Burger można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements