Opinie

  1. Katarzyna Miler ★★★☆☆

    Jedzenie ogólnie dobre ale niestety nie wyszłam zadowolona. Poprosiłam o ziemniaki puree bez koperku ale dostałam z koperkiem i mięso było również posypane koperkiem. Ziemniaki zostały wymienione ale te przyniesione miały inny kolor niż te na talerzu z koperkiem i miały same grudki i kawałki ziemniaków. Nim ściągnęłam koperek z mięsa zdążyło ostygnąć. Sos pieczeniowy był dobry. Ogórki ładnie pokrojone i dobre ale niestety niektóre były z piaskiem. Bratowa zamawiała sos czosnkowy i ketchup a dostała musztardę. W obok stoliku również państwo mieli pomylone zamówienie. Para która dużo później przyszła niż my dostała dużo wcześniej zamówienie.

  2. Monika Napierała ★★★★★

    Dawno nie jadłam tak pysznego jedzenia. Rewelacja!

  3. waldemar sawicki ★★★★★

    Często przejeżdżam obok i zawsze jest pełno samochodów. Tym razem postanowiłem sprawdzić osobiści. Wzięłam szaszłyk i się nie zawiodłem, bardzo dużo mięsa, mało cebuli i co najważniejsze mięso dobrane tak że można pogryźć, a nie jak się często zdarza że żuje się jak gumę. Na pewno tu jeszcze powrócę. Polecam

  1. Jacek Mańkowski ★★★★☆

    Miejsce od dawna na drodze Poznań Gniezno lub jak kto woli Gniezno Poznań. Jedzenie smaczne co potwierdza liczba osób jaka ta karczmę odwiedza. Dziś to bardziej restauracja z dobrą kartą menu. Jedynymi mankamentami są: brak odpowiedniej liczby miejsc parkingowych co widać przy pełnym obłożeniu lokalu.oraz czas oczekiwania na posiłek. Prawie godzina to znacząco za długo. Możliwe że wielkość kuchni oraz liczba osób obsługi niedostosowana do obłożenia lokalu w porze obiadowej.

  2. Gosieńka K ★★★★★

    Dawno nie jadłam tak dobrego obiadku w restauracji. Pyszna grzybowa, mąż jadł czerninę i bardzo sobie chwalił. A szaszłyki z kurczaka. Sztuka jest zrobić tak mięso aby nie było suche. A tu miłe zaskoczenie . Pyszny szaszłyk choć w innym wydaniu Mmmmm Poezja. Bardzo polecam

  3. Paweł Nadoliński ★★★☆☆

    Karczmę znam od wielu lat. Zawsze kojarzyła mi się z szaszłykami więc widząc teraz nazwę Chata Szaszłyków miałem nadzieję że ten klimat będzie nadal zachowany. Troszkę się rozczarowałem kartą dań że nie opiera się głównie na szaszłykach. Jedzenie mimo wszystko bardzo dobre. Byliśmy całą rodziną i każdemu smakowało. Porcje duże. Ceny w miarę. Szaszłyk dobry ale to nie to samo co kiedyś. Ale to do zrozumienia. Inny właściciel inny kucharz. Dużym minusem było to iż w lokalu W ŚRODKU były 2 osoby z psami które dodatkowo szczekały i nikt z obsługi sobie z tego nic nie robił. Obecność zwierząt w lokalu trochę nas zniesmaczyła. Ostatecznie zapewne jeszcze tu wrócimy. Mam nadzieję że ta opinia wpłynie na pozytywne zmiany w lokalu.

  1. B L ★☆☆☆☆

    Jeździłem tu specjalnie na szaszłyka od prawie 20 lat. To co zastałem niedawno mnie załamało. Pomijam już że zamiast pysznego szaszłyka że słonina i cebula robią teraz taki ala gruziński. Nie możesz już pokazać ile mają ci ściągnąć z kija tylko dostajesz "zestaw" w dodatku z jakimś ohydnym sosem. Domówienie musztardy to koszt 5zł (lol) a dostajesz jej tyle co kot napłakał. Ogólnie zjeść tu można ale jak ktoś pamięta to miejsce z dawnych lat to niech nie wraca bo się bardzo zawiedzie. Państwa aroganckie odpowiedzi nie tylko na mój komentarz świadczą szczególnie źle o was. To Wy jesteście dla gości. Nie odwrotnie. A wciskanie komuś sosu na który nie ma ochotę wymuszając dopłatę do normalnych dodatków to szczyt chamstwa

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Karczma Leśna?

Karczma Leśna znajduje się przy 62-006 Kobylnica, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Karczma Leśna?

Można skontaktować się z Karczma Leśna pod numerem +48 602 755 508

Jak można dotrzeć do Karczma Leśna?

Do Karczma Leśna można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements