Opinie

  1. Roksana ★★★★☆

    Świetne miejsce na mapie Poznania. Magia i klimat miejsca wprowadzaja w swiat Harrego Pottera. Piwo kremowe z procentem super, warto spróbować. Piwo kremowe zero - szkoda, że nie jest na piwie 0, samo mleko. Strzelające soczki GENIALNE - mocno efektowne. Ciasta dobre ale brak w nich klimatu HP - nie są z filmu, czy w charakterystycznym kształcie (to podkreciłoby magie miejsca). Mega potencjał, warto tam zajrzeć.

  2. Maciej ★★★★★

    Było magicznie i mega kameralnie. Obsługa przemiła. Eliksiry i magiczne napoje zmieniały atmosferę i sprawiały że czas spędzony w tym miejscu uplynał bardzo szybko. Pyszne napoje cudownie podane.

  3. Sebastian ★★★★★

    Bardzo Miła, sympatyczna oraz uśmiechnięta obsługa. Pani za barem była komunikatywna i pozytywnie nastawiona do pracy nawet mimo pory wieczornej. Zamówienia składa się przy barze ale potem przynosi do stolika. Wystrój bardzo przyjemny oraz tematyczny. Bardzo lubię Harrego Pottera więc można trochę poczuć się jakby się tam było. Mimo tego ten Pub traktuję tylko jako ciekawostke niż miałbym tutaj zaglądać częściej. Piwa kremowe bardzo delikatne. Piwo ledwo wyczuwalne i wydaje się niskoprocentową. Najbardziej czuć główny składnik mleko. Bardzo smaczne z nutką cynamonu. Wypiłem bardzo szybko. Napoje strzelające z fajnym efektem. W smaku nic specjalnego ale efekty wokół niego WOW. Ogólnie wizyta pozytywna. Bardzo możliwe że jeszcze kiedyś zajrzę.

  1. Julia 200 ★★★★★

    Cudowny klimat, razem z partnerem jesteśmy fanami Harrego Pottera więc odwiedzenia takiego pubu było dla nas niezwykłą atrakcją. Obsługa bardzo miła. Dla jedzenia wystawiam 4 gwiazdki ponieważ uważam że w menu przydałby się większy wybór napojów bezalkoholowych, aktualnie jest tam tylko jedno piwo kremowe 0% ale za to bardzo smaczne.

  2. Jelonek ★★★★★

    Dosłownie zaczarowane miejsce. Miło posiedzieć na dole porozmawiać na fotelach i słuchać puszczonej w tle muzyki z filmów w odpowiedniej tematyce. Możliwość pogrania w gry oczywiście wszystko związane z Harrym Potterem. "Uno"czy " zgadnij kto ". Obsługa na prawdę miła drineczki robią świetny klimat . Piwo kremowe 0% bardzo smacznec, i tu mam jedyne ale . Mogło by być bardziej kremowe . Z dodatkiem na przykład karmelu lub tofi ewentualnie zagęszczone czekoladą bo było pyszne ale za mało kremowe.

  3. Marcin ★★★★☆

    Niezwykły klimat. Zwłaszcza sala przy barze i z dementorami. Minus że trochę głośno (to chyba wpływ magicznych mikstur na organizmy mugoli) i jeśli chce się intymną atmosferę to paradoksalnie najlepszym wyborem są małe stoliki zaraz przy wejściu. Nawet z wszystkimi minusami takiego miejsca. Ciekawie podane drinki/szoty i smaczne ciasto. Raczej słodkie smaki (jak korzenne, słodkie piwo), brakuje kwaśnych i gorzkich, które osobiście preferuję. Myślę że dałoby się coś stworzyć w klimacie HP. Ogólnie Menu wymaga dopracowania. Wszystkie mikstury na bazie wódki, ewentualnie mieszanki które niewątpliwie mocno wprowadzają w odmienne stany świadomości. Dlatego wybraliśmy lemoniadę dyniową, która była bardzo dobra, ale mieliśmy wrażenie, że poza szotami i miksturami, reszta nie była tak mocno dopieszczona pod względem klimatu. No i menu lekko podniszczone. Żaden problem, ale z drugiej strony knajpa nie ma nawet dwóch miesięcy, widać że ludzie się z tym delikatnie nie obchodzą.

  1. Julia ★★★☆☆

    Miejsce jest ok żeby wpaść na chwile na kremowe piwo i lecieć dalej. Wystrój wyglada trochę tak, jakby wziąć zwykły lokal i przyczepić kilka ozdób z tematyki HP. Jest ok ale brakuje tego czegoś. Bardzo nam się podobał sposób podania shotów, a same shoty były ok. Drinki średnie. Raczej nie jest to lokal, do którego się wraca, bardziej jako ciekawostka.

  2. Lisek19957 ★★★★★

    Bardzo fajne miejsce na mapie Poznania. Każdy fan hp powinien odwiedzić to miejsce. Ciasto marchewkowe pyszne tak samo jak piwo kremowe ❤ Bardzo nam smakowało. Wystrój ciekawy, pomyslowa toaleta, wóz i latające klucze. Na plus,że można pograć w gry planszowe. Pani podejrzewam,że manager przywitała nas przy wejściu i widać,że zależało jej na gościach. Ludzi w sumie pełno. Trochę trzeba ulepszyć system dostarczania zamówień bo kuleje Ale reszta jak najbardziej OK :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Pub Pod Dwoma Miotłami?

Pub Pod Dwoma Miotłami znajduje się przy Wroniecka 21, Stare Miasto, 61-763 Poznań, Wielkopolskie, Polska

Jak można dotrzeć do Pub Pod Dwoma Miotłami?

Do Pub Pod Dwoma Miotłami można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements