Opinie

  1. Monika Ziemlinska ★☆☆☆☆

    Najgorsza obsługa z jaką się spotkałam . Panie niezadowolone ,że klient wszedł do sklepu bo one chciały zapalić papierosa. Bardzo złośliwe. Jak tylko się wchodzi czuć niechęć do klienta

  2. Joanna Mikołajewska ★★★★★

    Ostatnio miło się zaskoczyłam, po tym jak wcześniej przez poprzednie pracownice byłam traktowana jak intruz bądź złodziej. Bardzo sympatyczna pani, po której widać że jest otwarta na klientów, z uśmiechem i miłym słowem wita mnie za każdym razem, zawsze zapyta o aplikację. Szkoda tylko że miły pracownik jest tylko rano w pracy. Niestety popołudniu pracownicy dalej przesiadują w telefonach, zamiast zająć się pracą.

  3. Paulina Oleks ★☆☆☆☆

    To co tam się wyprawia to jakaś kpina , jedna obsługuje i telefon w ręce druga jak wchodzisz to już na wejściu oczami przewraca. Półki brudne podklejone, ceny nie są zgodne z towarem już kilka razy się na tym złapałam że zapłaciłam więcej niż jest faktycznie na cenie. Ostatnio na półce w lodówce stały przeterminowane jogurty i o mało jednego nie kupiłam. Ekipa strasznie nie mila szczególnie blondyna oczami przewraca problem ze paczkę musi wydać , problem ze wogole musi do kasy podejść jak klient ma się dobrze czuć w sklepie jak takie coś się dzieje ? Jeśli ta opinia nic nie zmieni pójdę z tym wyżej. Nie będę się martwić tym czy jak wejdę do sklepu to będę zmierzona od góry do domu na wejściu. Nie wchodzę tam kraść a robić zakupy.

  1. Twoja Decyzja ★★★★☆

    Dobry punkt na szybki zakup lub przekąskę „na gorąco”. Sekcja „Prosto z pieca” to ciekawe urozmaicenie – pizza i przekąski są smaczne, zawsze ciepłe i gotowe w kilka minut. Obsługa uprzejma i sprawna, sklep dobrze zaopatrzony. Czystość bez zastrzeżeń. Jedyne, co mogłoby być lepsze, to większy wybór gotowych dań – szczególnie w godzinach szczytu. Mimo to, solidny punkt na mapie szybkiego miejskiego jedzenia.

  2. Marcelina ★☆☆☆☆

    Nie polecam tego sklepu. Obsługa bardzo nieprzyjemna – zarówno przy odbiorze paczki, jak i przy zwykłych zakupach. Pracownice rzucają krzywe spojrzenia, wzdychają, jakby pracowały za karę. Gdy nie korzysta się z kasy samoobsługowej, od razu można odczuć niechęć. Klient powinien czuć się mile widziany, a nie jak intruz.

  3. lolcia lolcia ★☆☆☆☆

    Obsługa to jedna wielka masakra .. zero dzień dobry, do widzenia, wchodząc tam czujesz się jakby pracownicy byli źli, że wszedłem. Poza jedną miłą Panią, która jako jedyna widać że stara się o dobrą obsługę.

  1. Bullwers ★★☆☆☆

    Nie polecam kupować tam wypieków (babeczka Wedel) wyrzucone 3,5 do kosza, babeczka twarda, jakby leżała tam co najmniej tydzień. Nie powinno się tego sprzedawać. Dwie gwiazdki daje tylko za obsluge, sympatyczna kobieta

  2. Lipek990 ★★★☆☆

    Sklep całkiem ok. Brak miejsc parkingowych dlatego często omijam to miejsce.

  3. Jerzy Przyjemski ★★★★★

    Byłem dziś w sklepie za panem który dał komentarz niżej , owszem kasjerka nie miała jak wydać reszty z banknotu o którym jest mowa bo pan chciał kupić coś za kwotę około 17 zł. Pomijając ten fakt ten pan próbował wmówić kasjerce że ona wręcz musi przyjąć ten banknot i nie znając się na prawie próbował wmówić jej swoje racje. Kasjerka spokojnie wytłumaczyła mu że jest w błędzie a ona najzyczajniej w świecie nie ma by wydać resztę. Pan był bardzo przemądrzały oraz nie świecił kultura stąd pewnie komentarz który się tu znalazł . Pozdrawiam kasjerkę :)

  1. Daniela Bral ★★★☆☆

    Jest tylko jedna sprzedawczyni, która nie psuje atmosfery, niższa pani w ciemnych włosach. Super babeczka! Zawsze dzień dobry, do widzenia, usmiech na twarzy. Natomiast reszta powinna nauczyć się obsługi klienta. Zero dzień dobry, albo od niechcenia, jedna z Pań obsługuje jedną ręką, a w drugiej miala telefon... sama pracuje w handlu i niestety taki standard obsługi tylko zniechęca. Nie każdy nadaje się do pracy w takim miejscu...

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Teofila Mateckiego 22, Stare Miasto, 60-689 Poznań, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements