Opinie

  1. Alvina Minhazava ★★☆☆☆

    Miła obsługa ale sprzedają przeterminowane produkty.

  2. Kasia Kędziora ★★★★★

    Zawsze dobre owoce i warzywa, miła i pomocna obsługa. Super zaopatrzenie. Jestem bardzo miłe zaskoczona, polecam

  3. Julia Walkowiak ★★★☆☆

    Bardzo miła obsługa i sklep w miarę dobrze zaopatrzony. Natomiast to już któryś raz z rzędu, kiedy kupuje podstawowe produkty spożywcze, zastanawiam się, czy to jakiś żart? Ceny!!! Drożej niż w miejscowościach turystycznych, a to nie jest miejscowość turystyczna. Absurdalne ceny. Można kupować w dyskontach oczywiście ale uważam, że dobrze jest kupować lokalnie, jednak ceny odstraszają i są nie równomierne do jakości.

  1. Krzysztof Michalak ★★★☆☆

    Było by piec gwiazdek ale , klimatyzacja w sklepie nie działa. Jest strasznie duszno , zaduch jak w pokoju po imprezie. Przez to , owoce które sprzedają wyglądają strasznie. Dla przykładu, wczoraj kupiłem truskawki , większość z nich była w stanie fermentacji. Nadawała się tylko na wino. Co do napojów, jak ktoś myśli że przyjedzie po ciężkim dniu pracy i uraczy się zimnym złotym napojem to się myli. Przez ten brak włączonej klimatyzacji , kupisz tylko ciepłe. A kto lubi ciepły złoty nektar latem ? Sklep polski , może i polski ale przez brak zimnego napoju , zaduch w sklepie to taki polski przełomu lat 90. Dziwię się, że właściciel nie włącza klimatyzacji która jest zamontowana. Koszt nie duży a usatysfakcjonowanie kliena byłoby na dużo wyższym poziomie. Nie wiem czy tam wrócę, mimo że z racji położenia jestem na niego w pewnym sensie skazany.

  2. Jarek Święcicki ★★★☆☆

    Tanio dobrze choć jedna pani nie miła była pospieszala mnie abym szybciej wybierał produkty reszta kasjerek jest spoko

  3. Szymon Cybi ★★★☆☆

    Wiejski sklep. Plus za możliwość wysyłani paczek.

  1. radek grobelny ★★★☆☆

    Ceny z kosmosu, ale ogólnie lepsze to niż brak sklepu

  2. Marcin S. ★☆☆☆☆

    Godziny pracy podane w google nie odpowiadaja rzeczywistym.

  3. Dorota Pluciennik ★★★☆☆

    Sklep nie należy do tanich. No ale cóż można powiedzieć, że jedyny sklep spożywczo - warzywniczy- wedliniarski w okolicy gdzie można dojść pieszo. Pozostałe sklepy to już potrzebny transport.

  1. Tomasz Wróbel ★★★★☆

    Duży wybór produktów z gazetki jak na lokalną biedronkę. Dobrze się zorganizowali na okoliczność weekendu majowego, wszystkie kasy czynne. Na parkingu dzień gniewu, ale to było do przewidzenia. Polecam.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sklep Polski?

Sklep Polski znajduje się przy Starych Wierzb 19, 62-007 Borowo-Młyn, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Sklep Polski?

Można skontaktować się z Sklep Polski pod numerem +48 660 691 184

Jak można dotrzeć do Sklep Polski?

Do Sklep Polski można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements