Opinie

  1. Dami Szs ★★★★☆

    Witam, sklepu nie ma a gdzie można reklamować zabawkę kupioną kilka miesięcy temu która się popsuła a nie byla tania. Pozdrawiam

  2. Agnieszka Kuliberda ★★★★★

    To był nasz pierwszy sklep w którym robiliśmy zakupy i odwiedzamy go do dzisiaj z zadowoleniem, obsługa przemiła a jakość towaru batdzo wysoka Panie zawsze doradzą podpowiedzą jak trzeba, a 1 piętro to prawdziwy raj dla dzieci . Pozdrawiamy wszystkie Panie

  3. Michal Gruszka ★★★★★

    Sklep bardzo przyjemny . Duży wybór, wszystko bardzo dobrze ulożone. Mila, szybka, kompetentna i sympatyczna obsługa. Z czystym sumieniem polecam :)

  1. Martyna ★★★★★

    Przemiła obsługa! Zawitałam do sklepu w celu kupna prezentu na urodziny 8-latki. Kompletnie nie jestem w temacie obecnych zabawkowych trendów, więc poprosiłam o pomoc. Nie dość, że w sklepie jest ogromny wybór, to energiczna Pani Ela zasypała mnie różnymi propozycjami i wyjaśniła w skrócie jak grać w gry, które mnie zainteresowały. Serdecznie polecam!

  2. Anna Mazurkiewicz ★☆☆☆☆

    Doświadczyłam nie miłej sytuacji w sklepie. Byliśmy klientkami - mojemu paroletniemu dziecku bardzo zachciało się siku w sklepie. Pani Kierowniczka nieudostępniła toalety dziecku i kazała pójść do innego sklepu skorzystać z ubikacji. Uważam, że nieudostępnienie toalety dziecku w sytuacji, gdy jest to pilne i potrzebne jest nie do zaakceptowania. Jest to podstawowa potrzeba każdej osoby, a obsługa sklepu powinna być bardziej wyrozumiała i zrozumieć, że dziecko nie może zawsze kontrolować swoich potrzeb fizjologicznych.

  3. Agata Choroś ★☆☆☆☆

    Sklep bardzo dobrze wyposażony, obsługa przemila, slużąca pomocą, empatyczna, jedna gwiazdka za zachowanie "szefowej", która ewidentnie minęła się z powołaniem, zachowanie poniżej krytyki- 3 letnie dziecko nie mogło skorzystać z toalety, bo "szefowa" stwierdziła, ze to toaleta jest tylko dla pracowników :):).. dobrze,że Pani obsługująca przy kasie wykazała się wiekszym zrozumieniem niz "szefowa "i nie musieliśmy biec do parku za potrzebą , pozdrawiamy serdecznie Pania z kasy i dziekujemy za empatie, a "szefowej" doradzamy zmianę branży :) i to szybko , bo z takim podejsciem nie ma czego szukać w sklepie z akcesoriami dziecięcymi.

  1. Aleksander Jasiński ★☆☆☆☆

    Nie polecam zakupow w tym sklepie. Zamowilem zabawke pojazd przez internet, ktora przyszla zabrudzona jakby byla wczesniej uzywana. Kiedy poprosilem w zwiazku z tym o rabat na ten zakup, przestali odpowiadac na meile. Skrajnie nieprofesjonalnie podejscie a wystarczylby maly gest dobrej woli.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres MiliMali - Mój Pierwszy Sklep?

MiliMali - Mój Pierwszy Sklep znajduje się przy Opawska 23, 47-400 Racibórz, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do MiliMali - Mój Pierwszy Sklep?

Można skontaktować się z MiliMali - Mój Pierwszy Sklep pod numerem +48 324 140 210

Jak można dotrzeć do MiliMali - Mój Pierwszy Sklep?

Do MiliMali - Mój Pierwszy Sklep można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements