Opinie

  1. Patryk Strzelczyk ★★★★★

    Od wielu lat prowadzimy terapię zeza naszej córeczki. Byliśmy w wielu gabinetach i spotkaliśmy wielu specjalistów. Zupełnie przypadkiem trafiliśmy na wizytę do Pani Kasi. Moje pierwsze zaskoczenie było związane z profesjonalnym wyposażeniem gabinetu oraz wstępnym badaniem. Nigdy wcześniej (a tych wstępnych badań widziałem już kilka) nie spotkałem się z tak szczegółowym i rzetelnym podejściem otroptysty. Bardzo istotne jest, iż Pani Kasia zachęcała moją odrobinę skrytą i wycofaną córeczkę do otwartości i interakcji. Obecnie kontynuujemy terapię u Pani Kasi, a córeczka bardzo szybko zaaklimatyzowała się w nowym gabinecie. Zdecydowanie czuje się ona tam dobrze i chętnie współpracuje. Dla nas to bez wątpienia najlepszy salon i gabinet jakie spotkaliśmy. Dziękujemy!

  2. Agata ★★★★★

    Bardzo polecam! Nie tylko profesjonalni ludzie świetni w swoim fachu, ale i z wielkim sercem do każdego. Zawsze czuję się u nich bardzo dobrze obsłużona i zaopiekowana. Wiem, że moje oczy są w dobrych rękach :)

  3. Wiesia Klosinska ★★★★★

    Badanie w tym gabinecie to zupełnie nowy poziom usług! Profesjonalizm, troska i wyjątkowa atmosfera sprawiają, że wizyta jest naprawdę komfortowa. Nigdy wcześniej nie doświadczyłam tak szczegółowego badania u okulisty-optometrysty jak u Pani Kasi. Badanie oczu było bardzo dokładne – obejmowało zarówno pomiar wad wzroku, jak i ciśnienia czy badanie dna oka. Czuję się w pełni zaopiekowana. Na wizytę nie musiałam długo czekać, a czas oczekiwania był wystarczający, by swobodnie dobrać oprawki. Przyjeżdżam do tego salonu aż z Wrocławia. Z całego serca polecam!

  1. Paweł Kwiatkowski ★★☆☆☆

    Z usług salonu korzystałem przed laty i po długiej przerwie wróciłem aby nabyć okulary dla siebie i moich dzieci. Na własną parę nie mogę narzekać. Niestety nie jestem zadowolony z tych dobranych dla dzieci. Pierwsze okulary dla syna złamały się dwukrotnie w tym samym miejscu. Za pierwszym razem stwierdzono uszkodzenie mechaniczne - no tak oprawka pękła. Za drugim razem zdecydowałem się na zmianę okularów - uszkodzenie nastąpiło dokładnie w tym samym miejscu. Daje to do myślenia - może to jednak wada fabryczna? Niestety odniosłem wrażenie, że nie mogę uzyskać porady, które oprawki będą wytrzymałe... Tak jakby unikano odpowiedzialności... Dla drugiego dziecka dobierałem okulary po badaniu wzroku w salonie. Były to drugie okulary dziecka. Pierwsze zostały "złożone" w taki sposób, że szkła rozepchały oprawki. Dolna część mocowania szkła pękła. Samo szkło zaczęło wypadać. Finalnie przyszedł czas na zmianę oprawek. Uznaliśmy, że wina leży w dość intensywnej eksploatacji... Druga para okazała się za szeroka. Podczas dobierania oprawek padło kilkukrotnie pytanie, czy te oprawki nie będą za duże. Ponownie - doradztwo pozostawia wiele do życzenia... Sprowadza się raczej do podawania wzorników. Na domiar złego po pewnym czasie dziecko nie chciało nosić okularów. Męczyło się w nich. Po wykonaniu badania kontrolnego okulista zalecił zmianę szkieł. Te dobrane w salonie okazały się zbyt mocne. Tym razem nowe okulary kupiliśmy w innym salonie. Dziecko od ich wymiany chętnie z nich korzysta. Mogłem liczyć na fachową poradę, dobór odpowiedniego rozmiaru. Dostaliśmy oprawki o podwyższonej wytrzymałości mechanicznej. Doradzono nam w co warto zainwestować w przypadku szkieł... Finalnie, po wielu próbach i tłumaczeniu sobie, że to co innego niż kiepska jakość usług, muszę z przykrością stwierdzić, że nie jest to miejsce godne polecenia.

  2. Anna Abc ★★★★★

    Lepszego miejsca nie znalazłam ,polecam z czystym sumieniem .Dawno nikt mnie tak nie zbadał i nie doradził oprawek.

  3. Aleksandra Gierczyk ★★★★★

    Świetna pomoc w doborze okularów, duży wybór oprawek, sympatyczna obsługa klienta a dodatkowo zawsze można zwrócić się o pomoc w naprawieniu oprawek! Polecam! ♥️

  1. Basia ★★★★★

    korzystam z usług od wielu lat, nigdy sie nie zawiodłam, profesjonalna obsługa i indywidualne podejście do klienta, bardzo polecam

  2. Przemysław Gogolewski ★★★★★

    Szczerze polecam. Profesjonalna obsługa od początku do końca. Pani Kasia bardzo rzetelnie i dokładnie bada wzrok zwracając uwagę na wszystkie niuanse. Cierpliwie tłumaczy i wyjaśnia arkana widzenia tak aby dla pacjenta wszystko było zrozumiałe i jasne. Natomiast wybór opraw oszołamia różnorodnością! Czysta przyjemność wyboru. Do tego kilka opcji szkieł które można dobrać do swoich potrzeb. Czy to do pracy przy komputerze czy okulary przeciwsłoneczne z korektą wzroku. No sama przyjemność. Obsługa na najwyższym poziomie! Szczerze polecam

  3. Marta Saran ★★★☆☆

    Zostałam dziś niemile obsłużona. Weszłam około 17:15 I miałam wrażenie że wszystko było robione pod presją czasu. Gdy zapłaciłam, dostałam paragon, Pani zapytała się czy wszystko się zgadza, odpowiedziałam że tak. Gdy chowalam resztę pieniędzy pani poprosila państwa do stanowiska I zaczęła ich obsługiwać. Poczułam się jakbym zapłaciła, nie mogę już mieć żadnego pytania i mam już sobie pójść. Zapytałam się w trakcie rozmowy co gwarancja obejmuje. Zapytałam się jaka jest gwarancja na oprawki i soczewki. Dostalam odpowiedź na soczewki, na oprawki też dostałam odpowiedź na jakie uszkodzenie dostanę gwarancję, ale pani nie odpowiedziała ile lat to obowiązuje. Zapytałam się o to co jeśli wypadnie szkło w odpowiedzi dostałam zimne 'nie wiem,zadaje pani trudne pytania'. Pani zaczęła znów mówić do klientów, zamiast zaproponować abym przyszła jutro jeżeli mam jeszcze jakieś pytania. Klient czeka, aż ja zabiorę swoje rzeczy i odejdę gdy jest już obsługiwany? Na miejscu tego państwa też bym się poczuła niezręcznie. Gdy wybierałam okulary obsługa była świetna, okulary zostały dobrane do koloru oczu, cery, twarzy i miałam pełen wybór.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres SAWIN Optyka-Optometria?

SAWIN Optyka-Optometria znajduje się przy Tęczowa 11, 56-120 Brzeg Dolny, Dolnośląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do SAWIN Optyka-Optometria?

Można skontaktować się z SAWIN Optyka-Optometria pod numerem +48 729 875 306

Jak można dotrzeć do SAWIN Optyka-Optometria?

Do SAWIN Optyka-Optometria można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements