Opinie

  1. Izabela Stefaniak ★☆☆☆☆

    Z przykrością muszę stwierdzić, że jakość produktów w tej cukierni pozostawia wiele do życzenia. Już kolejny raz kupione w piątek ciasto okazało się spleśniałe następnego dnia. To nie jest jednorazowy przypadek, co sugeruje problem z utrzymaniem świeżości wypieków. Bardzo mnie to rozczarowało, zwłaszcza że cukiernia na pierwszy rzut oka wydaje się mieć dobre opinie. Niestety, nie mogę polecić tego miejsca, jeśli zależy Wam na świeżych i smacznych wypiekach.

  2. Iga Błońska ★☆☆☆☆

    „Pyszne” gofry :) po zgłoszeniu, że zamówiony przeze mnie jest spalony usłyszałam, że takie muszą robić.. wizualnie fatalnie a i smakowo - fuj. Gorzkie od spalenia. Nie polecam

  3. Tomek Tomys ★★☆☆☆

    Dziś poszedłem z synami na gofra z nutellą pani poinformowała mnie że czas oczekiwania to 30 minut chłopcy czekali cierpliwie po 30 minutach dostali gofra starszy 7 latek ugryzł trzy razy i odłożył młodszy 6 lat nie dał rady ugryźć obróciłem gofra okazało się że był totalnie spalony płaski i twardy jak kamień niczego takiego nigdy wcześniej nie widziałem a mam prawie 50 lat podszedłem z tym do pani i zapytałem co się wydarzyło udawała że nie wie o co mi chodzi gdy popukałem goferm w także i próbowałem go złamać ale się nie udało usłyszałem dlaczego dziecko ugryzło kilka razy zanim zgłosiłem problem ręce mi opadły do ziemi zapytałem czy ma pani zamiar się w jakikolwiek sposób zrehabilitować s pani odpowiedziała nie poinformowałem panią że opiszę wszystko na stronie a ona wzdrygnęła ramionami szkoda że tak skończyło się wyjście do Sary na gofry

  1. Czesław Kubczak ★☆☆☆☆

    Skosztowałem waszych wyrobów i jestem całkowicie zawiedziony okropne ciastka i tort olbrzymie ilości kremu chyba sama margaryna nie pokecam

  2. Cloud Computing ★★★★★

    Trafiłem tam dziś zupełnie przypadkowo, dwie przemiłe dziewczyny potrafiły się pośmiać, zaproponować coś co było smaczne, zaserwować dobrą kawę i usadzić mnie w takim miejscu, że podładowanie laptopa nie stanowiło problemu. Bardzo dziękuję.

  3. Maja ★☆☆☆☆

    Brak wyrozumiałości dla klienta. Nie polecam. Opinia pójdzie w świat.

  1. Patryk ★☆☆☆☆

    Wredna i bezczelna obsługa. Nie pozdrawiam.

  2. koteczka18 ★★★☆☆

    Paczki że smietana drogie i przereklamowane.. kwaskowe... Mega średnie... nie warte swojej ceny

  3. Karolina Hoffman ★★★★★

    Pyszne ciasto i kawa. Przepiękny wystrój, obsługa miła i uśmiechnięta ☺️

  1. Robert Jakubowski ★★★★★

    Super wypieki, super obsługa, najlepsze pyzy. Polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Ciastkarnia Sara?

Ciastkarnia Sara znajduje się przy Antoniego Gendka 6, 62-300 Września, Wielkopolskie, Polska

Jak można dotrzeć do Ciastkarnia Sara?

Do Ciastkarnia Sara można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements