Z przykrością muszę stwierdzić, że jakość produktów w tej cukierni pozostawia wiele do życzenia. Już kolejny raz kupione w piątek ciasto okazało się spleśniałe następnego dnia. To nie jest jednorazowy przypadek, co sugeruje problem z utrzymaniem świeżości wypieków. Bardzo mnie to rozczarowało, zwłaszcza że cukiernia na pierwszy rzut oka wydaje się mieć dobre opinie. Niestety, nie mogę polecić tego miejsca, jeśli zależy Wam na świeżych i smacznych wypiekach.
Zdjęcia
Opinie
-
Izabela Stefaniak ★☆☆☆☆
-
Iga Błońska ★☆☆☆☆
„Pyszne” gofry :) po zgłoszeniu, że zamówiony przeze mnie jest spalony usłyszałam, że takie muszą robić.. wizualnie fatalnie a i smakowo - fuj. Gorzkie od spalenia. Nie polecam
-
Tomek Tomys ★★☆☆☆
Dziś poszedłem z synami na gofra z nutellą pani poinformowała mnie że czas oczekiwania to 30 minut chłopcy czekali cierpliwie po 30 minutach dostali gofra starszy 7 latek ugryzł trzy razy i odłożył młodszy 6 lat nie dał rady ugryźć obróciłem gofra okazało się że był totalnie spalony płaski i twardy jak kamień niczego takiego nigdy wcześniej nie widziałem a mam prawie 50 lat podszedłem z tym do pani i zapytałem co się wydarzyło udawała że nie wie o co mi chodzi gdy popukałem goferm w także i próbowałem go złamać ale się nie udało usłyszałem dlaczego dziecko ugryzło kilka razy zanim zgłosiłem problem ręce mi opadły do ziemi zapytałem czy ma pani zamiar się w jakikolwiek sposób zrehabilitować s pani odpowiedziała nie poinformowałem panią że opiszę wszystko na stronie a ona wzdrygnęła ramionami szkoda że tak skończyło się wyjście do Sary na gofry
-
Czesław Kubczak ★☆☆☆☆
Skosztowałem waszych wyrobów i jestem całkowicie zawiedziony okropne ciastka i tort olbrzymie ilości kremu chyba sama margaryna nie pokecam
-
Cloud Computing ★★★★★
Trafiłem tam dziś zupełnie przypadkowo, dwie przemiłe dziewczyny potrafiły się pośmiać, zaproponować coś co było smaczne, zaserwować dobrą kawę i usadzić mnie w takim miejscu, że podładowanie laptopa nie stanowiło problemu. Bardzo dziękuję.
-
Maja ★☆☆☆☆
Brak wyrozumiałości dla klienta. Nie polecam. Opinia pójdzie w świat.
-
Patryk ★☆☆☆☆
Wredna i bezczelna obsługa. Nie pozdrawiam.
-
koteczka18 ★★★☆☆
Paczki że smietana drogie i przereklamowane.. kwaskowe... Mega średnie... nie warte swojej ceny
-
Karolina Hoffman ★★★★★
Pyszne ciasto i kawa. Przepiękny wystrój, obsługa miła i uśmiechnięta ☺️
-
Robert Jakubowski ★★★★★
Super wypieki, super obsługa, najlepsze pyzy. Polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Ciastkarnia Sara?
Ciastkarnia Sara znajduje się przy Antoniego Gendka 6, 62-300 Września, Wielkopolskie, Polska
Jak można dotrzeć do Ciastkarnia Sara?
Do Ciastkarnia Sara można dotrzeć, korzystając z poniższego linku