Odwiedziłam tę cukiernię dzisiaj (czwartek) równo o 10 rano. Trafiłam tu przypadkiem. Pan dopiero podszedł aby otworzyć drzwi wejściowe. Szneki nie zostały jeszcze wystawione na ladę, ale gdy zapytałam, zaoferowano mi żeby spakować jedną prosto z pieca do kartonika. Drożdżówka była pachnąca, ciepła, świeża, bombowa. Smakowała nieziemsko. Zamówiłam również kawę flat white z mlekiem owsianym na wynos. Jedynie mogę się tu przyczepić, że kawa nie smakowała tak jak powinna w rodzaju flat white a bardziej przypominała latte, ale całe doświadczenie i obsługa były tak miłe, że jak najbardziej polecam tę cukiernię. Wypieki super, a po kawkę zawszę można wpaść gdzie indziej.
Zdjęcia
Opinie
-
Olivia Ch ★★★★★
-
Wojciech Radomski ★★★★★
Gorące i pyszne drożdżówki, pyszna kawa i bardzo smaczne kanapki. Bardzo miła obsługa, fajny klimat i urocza Szneka - husky witający Cię przy wejściu. Miejsce jakich w dzisiejszym świecie brakuje, bez komercji, na luzie, z miłością. Polecam!
-
AKopulek ★★★★★
Polecam wszystkim miłośnikom kruszonki Szneki były ciepłe i przepyszne a do tego miła ciepła rodzinna atmosfera. Dziękujemy ❤️
-
Jan Ungeheuer ★★★★☆
Wspaniałe, urokliwe miejsce, znakomite lody, kawa mocna i bdb, przepiękny pies, mają nawet ciepłe mleko w kubku! Rewelacja! Ten idealny wizerunek psuje jednak wizyta w toalecie, pełnej zdjęć wulgarnej treści. Po co, pytam? Cóż, pewnie wypaczenia dobrego smaku...Szkoda.
-
Dominika ★★★★★
Wspaniałe pączki z dużą ilością nadzienia :) chruściki też pyszne - świetna jakość a wszystkie smaki pyszne. Goście się zajadalali i zachwalali tak więc jest to najlepsza rekomendacja.:) polecam serdecznie!
-
Magdalena Cieślak ★★★★★
Jestem zachwycona tym miejscem. Pierwszy raz odwiedziłam tę kawiarnie. Bardzo ciepły, domowy klimat. Unoszące się zapachy przywołują wspomnienia z dzieciństwa z wakacji u babci. Bardzo miła obsługa, domowe wypieki, wygodne miejsca do siedzenia, blisko szpitala. Czekając można przyjemnie i smacznie spędzić czas. Bardzo polecam ! ☀️☀️
-
Blog Gdzie słońce dla nas wschodzi ★★★★★
Trafiliśmy tu przez przypadek w poszukiwaniu prawdziwych Rogali i tak natrafiliśmy na najlepsze rogale jakie kiedykolwiek w życiu jedliśmy ❤ Te prawdziwe (bez certyfikatu) czyli bez margaryny i sztucznych orzechów za to z miodem, masłem, orzechami włoskimi i całą masą włożonego serca. Do tego super sympatyczna obsługa. Będzie tu wracać zdecydowanie częściej.
-
Den Enestorn ★★★★★
Czekałem na otwarcie tej kawiarni. Na mojej ulicy akurat brakowało miejsca gdzie z przyjemnością można się poczęstować pyszną kawą. W środku wnętrze wykonane ze smakiem, w arystokratycznym stylu. Do kawy czarnej pretensji nie mam, jest smaczna a cena nie za wysoka. Również zamówiłem babeczkę cynamonową, jest fajnym dodatkiem do kawy. Polecam to miejsce żeby wpaść na poranną kawę i nie tylko.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Poznańska Cukiernio-Kawiarnia?
Poznańska Cukiernio-Kawiarnia znajduje się przy Niecała 14, Grunwald, 60-805 Poznań, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Poznańska Cukiernio-Kawiarnia?
Można skontaktować się z Poznańska Cukiernio-Kawiarnia pod numerem +48 531 111 194
Jak można dotrzeć do Poznańska Cukiernio-Kawiarnia?
Do Poznańska Cukiernio-Kawiarnia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku