Opinie

  1. Paweł Mikołajczak ★★☆☆☆

    Przy kasie stał duży regał z promocjami. Była tam wystawiona czekolada z ceną 7.20 zamiast 8.99. Na kasie 8.99 Gdy poprosiłem o cenę z promocji Pan powiedział mi, że cena jest za dwie sztuki, gdy powiedziałem, że nie ma takiej informacji Pan powiedział, że to oferta od środy ( był wtorek 16.40 ) i to nie powinno mnie wogóle interesować!! i że, to od środy promocja i czekolady są na drugim końcu sklepu na dole i tamte ceny obowiązują. Nie było absolutnie, żadnego oznaczenia, że produkt jest w promocji od środy. Gdy powiedziałem grzecznie, że obowiązuje cena pod produktem zgodnie z polskim prawem i nie było oznaczenia, że od środy Pan dawał nieprzyjemne komentarze i powiedziałem, że nie chcę zatem tej czekolady a gdy wychodziłem powiedział do pozostałych klientów, że może za darmo będę chciał. Czekolady oczywiście nie kupiłem, nie chodziło oczywiście o 1.80, ale o sposób rozmowy ze mną.

  2. Małgosia Franek-Malinowska ★★★★★

    Bardzo dobra i potrzebna Żabka-miły personel,czysto i profesjonalnie prowadzona. Polecam!

  3. Rafał Starczewski ★★★★★

    Bardzo miła obsługa. Duży wybór. Personel pomocny i uśmiechnięty

  1. Dawid Pilarski ★★★★★

    Panie w sklepie, bardzo miłe i uczciwie osoby. Towar zawsze dołożony na półce, zawsze uśmiechnięte. Często bardzo robiłem zakupy w tym punkcie.

  2. Dominik Ząbecki ★☆☆☆☆

    Bardzo nie miła obsługa. Pani za kasa jak by w pracy była za karę. Nie uprzejma opryskliwa . Hod-dog zimne praktycznie brak sosu . Polecam wybrać inny adres

  3. hbxson ★★★★★

    Żabka mała ale wszystko w niej jest

  1. ha dwa ★☆☆☆☆

    patologiczne pracownice. poziom chamstwa nie ma granic tam

  2. J J ★★★☆☆

    Dla mnie co najmniej mocno średnio . Pewnie trafiłam na taki moment po prostu czytając inne komentarze, ale Pani obsługując mnie rozmawiała przez telefon na temat jakichś tam ploteczek. Poczułam się jako klient raczej średnio .

  3. mikołaj sołecki ★★★★☆

    Najlepsza obsługa jaką widziałem najlepsza jest pani Gosia

  1. Taktyczny Kropek ★☆☆☆☆

    Bardzo niemiła obsługa, duże braki w produktach w porównaniu do innych punktów. Oczywiście brak możliwości płatności kartą, klient dowiaduje się o tym dopiero przy kasie bo nikt nie raczy nawet powiesić kartki z informacją...

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy 11 Listopada 71, Żabikowo, 62-030 Luboń, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements