Przy kasie stał duży regał z promocjami. Była tam wystawiona czekolada z ceną 7.20 zamiast 8.99. Na kasie 8.99 Gdy poprosiłem o cenę z promocji Pan powiedział mi, że cena jest za dwie sztuki, gdy powiedziałem, że nie ma takiej informacji Pan powiedział, że to oferta od środy ( był wtorek 16.40 ) i to nie powinno mnie wogóle interesować!! i że, to od środy promocja i czekolady są na drugim końcu sklepu na dole i tamte ceny obowiązują. Nie było absolutnie, żadnego oznaczenia, że produkt jest w promocji od środy. Gdy powiedziałem grzecznie, że obowiązuje cena pod produktem zgodnie z polskim prawem i nie było oznaczenia, że od środy Pan dawał nieprzyjemne komentarze i powiedziałem, że nie chcę zatem tej czekolady a gdy wychodziłem powiedział do pozostałych klientów, że może za darmo będę chciał. Czekolady oczywiście nie kupiłem, nie chodziło oczywiście o 1.80, ale o sposób rozmowy ze mną.
Zdjęcia
Opinie
-
Paweł Mikołajczak ★★☆☆☆
-
Małgosia Franek-Malinowska ★★★★★
Bardzo dobra i potrzebna Żabka-miły personel,czysto i profesjonalnie prowadzona. Polecam!
-
Rafał Starczewski ★★★★★
Bardzo miła obsługa. Duży wybór. Personel pomocny i uśmiechnięty
-
Dawid Pilarski ★★★★★
Panie w sklepie, bardzo miłe i uczciwie osoby. Towar zawsze dołożony na półce, zawsze uśmiechnięte. Często bardzo robiłem zakupy w tym punkcie.
-
Dominik Ząbecki ★☆☆☆☆
Bardzo nie miła obsługa. Pani za kasa jak by w pracy była za karę. Nie uprzejma opryskliwa . Hod-dog zimne praktycznie brak sosu . Polecam wybrać inny adres
-
hbxson ★★★★★
Żabka mała ale wszystko w niej jest
-
ha dwa ★☆☆☆☆
patologiczne pracownice. poziom chamstwa nie ma granic tam
-
J J ★★★☆☆
Dla mnie co najmniej mocno średnio . Pewnie trafiłam na taki moment po prostu czytając inne komentarze, ale Pani obsługując mnie rozmawiała przez telefon na temat jakichś tam ploteczek. Poczułam się jako klient raczej średnio .
-
mikołaj sołecki ★★★★☆
Najlepsza obsługa jaką widziałem najlepsza jest pani Gosia
-
Taktyczny Kropek ★☆☆☆☆
Bardzo niemiła obsługa, duże braki w produktach w porównaniu do innych punktów. Oczywiście brak możliwości płatności kartą, klient dowiaduje się o tym dopiero przy kasie bo nikt nie raczy nawet powiesić kartki z informacją...
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka?
Żabka znajduje się przy 11 Listopada 71, Żabikowo, 62-030 Luboń, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka?
Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka?
Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku