Z żoną wpadliśmy tu na kawę i coś słodkiego i to był strzał w dziesiątkę. Usiedliśmy przy stoliku przy oknie z widokiem na pobiedziski rynek, co stworzyło bardzo przyjemny klimat. Spróbowaliśmy pączka, rurki z kremem, naleśniczka i rożka – po raz pierwszy od dawna wszystkie ciastka okazały się naprawdę pyszne. Smakowały jak domowe, a rurka i naleśniczek były z prawdziwą, niezbyt słodką śmietaną. Na wynos wzięliśmy jeszcze eklerki i ptysie – równie udane, choć w eklerkach była już masa. Obsługa sympatyczna i profesjonalna. Ceny bardzo przystępne. Zdecydowanie polecam tę cukiernię nie tylko turystom, ale także mieszkańcom.
Zdjęcia
Opinie
-
Maciej Borski ★★★★★
-
artur hekbert ★☆☆☆☆
Witam moja opinia Pani która mnie obsługiwał to chyba jest tam za karę bardzo nie miła... W wianku miałem kawałek drewna jakiegoś o mało się nie zadławiłem ... miałem nie opisywać ale przez nie przyjemną obsługę opisuje ... dostałem w zamian rekompensaty 4 pączki to już też się wytnie... Dobrze że mi się nic nie stało ale piszę to dlatego żebyście uważali gdy będziecie jeść coś pewnie A tam może być niespodzianka ... A najlepsze to że wczoraj spotkałem osobę co opowiadała mi że w ich torcie miała kiedyś robaki ... na przyszłość nie chce rekompensaty A normalnie trzeba opisywać sytułacje aby ludzie byli świadomi.
-
Piotr Śruba ★★★★★
Bardzo dobre ciasta i torty na różne okazje.Korzystaliśmy niejeden raz.Polecam.
-
Ewa C. ★★★★★
Pyszna kawa i wypieki - niespotykane gdzie indziej. Bardzo polecam
-
Renia T. ★★★★★
Byłyśmy tutaj niedawno, przejazdem i teraz z dużą przyjemnością wspominamy smaki poznane w tej cukierni "wpisanej w historię Pobiedzisk ". Eleganckie i bardzo "smaczne miejsce ", a poza tym uczynna, miła i niezwykle sympatyczna obsługa. Będziemy polecać to miejsce, a jeśli kiedyś znowu znajdziemy się w pobliżu, wtedy z całą pewnością podjedziemy " doładować kalorie ".
-
Konrad Wojewodzic ★☆☆☆☆
Pączek opity tluszczem starym olejem bleee mialo być nadzienie wieloowocowe nie było nic porażka 7 zl dwa pączki miniaturki nie polecam !!!!!!
-
Natalia Szorcz ★★★★★
Przepyszna beza, miła i uśmiechnięta obsługa.
-
Helena Kopka ★★★★★
Przystępne ceny. Pyszne wypieki. Można samemu zdecydować o wielkości porcji. Wypieki są na wagę ale można zjeść na miejscu z widokiem na ryneczek. Miła obsługa
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Cukiernia Grzeczka?
Cukiernia Grzeczka znajduje się przy Rynek 9, 62-010 Pobiedziska, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Cukiernia Grzeczka?
Można skontaktować się z Cukiernia Grzeczka pod numerem +48 618 177 469
Jak można dotrzeć do Cukiernia Grzeczka?
Do Cukiernia Grzeczka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku