Opinie

  1. Weronika Szopa ★☆☆☆☆

    Nawet na tą jedną gwiazdkę nie zasługują. Pierwszy raz spotkałam się z taką sytuacją żeby ekspedienci w sklepie nie znali ceny produktu który sprzedają. Chciałam zakupić słuchawki marki Samsung w cenie widniejącej na etykiecie 549 zł. Idąc alejkę dalej, zauważyłam te same słuchawki już w cenie 749 zł. Poprosiłam pracownika o sprawdzenie ceny i pokazałam etykietę 549 zł zanim sprawdził cene przy kasie przytaknął na pytanie "rozumiem że to jest cena za te słuchawki z etykietki" . Niestety, przy kasie ostateczna cena wyniosła aż 811 zł. Pracownik był wyraźnie speszony całą sytuacją — zabrał cenówkę z kosza ze słuchawkami i po prostu odszedł. Bardzo nieprofesjonalne zachowanie i wprowadzanie klienta w błąd. Pracuję również w handlu I wiem jakie mam prawa jako kupujący I mogłabym sie wykłócać o cenę produktu, ale ewentualnie nie było z kim rozmawiać.

  2. Rafał ★☆☆☆☆

    Niestety bałagan. Chciałem kupić odkurzacz i smartwatch przeceniony z wystawy. Odkurzacz mimo że Pani przyniosła nowy w kartonie, przy kasie okazał się być już sprzedany, a zegarek niekompletny więc nie mogli sprzedać. Wyjątkowo chciałem zrobić zakupy stacjonarnie, zamiast przez internet... Straciłem czas i niczego nie kupiłem... Porażka...

  3. Aneta Gumińska ★★★★★

    Pani Kasia z rat, złoty człowiek, doradzi, wszystko sprawdzi. Człowiek wychodzi zadowolony z zakupów. Polecam, zajrzę tam pewnie jeszcze nie raz

  1. Adrian ★★★☆☆

    Sklep ok obsługa ok, poza tym że wciskają do zakupu ratalnego na zero % niby obowiązkowe ubezpieczenie tłumacząc że inaczej kredyt nie zostanie przyznany co jest nieprawdą, jak się później okazało można z niego zrezygnować bez konsekwencji.

  2. Hanna H ★☆☆☆☆

    Każdemu odradzam to miejsce, zaczynając od tego, że sprzęty oddawane są na gwarancję kilka razy i jak chce się odzyskać pieniądze to nagle szukają powodu by tych pieniędzy nie oddawać, pani jest niemiła, wręcz opryskliwa. Towar pomimo zapewnień o rozmagnesowaniu i tak pika przy wychodzeniu, pracownik musiał pokazac, że jest ok i mam iść. Nie kupię już tu nic.

  3. Marcin Kamiński ★☆☆☆☆

    Jakaś masakra . Zmowinny telefon w niedziele .czekanie do środy w środę pan w sklepie zamówić jeszcze raz pytam czy w cenie zpromoci która była w niedziele niestety nie . W końcu odnalazlo się zapotrzebilanie z niedzieli .proszę czekać w trakcie realizacji poinformujemy - będzie do czwartku Dziś dowiedziałem się niestety w realizacji TAK SZANOWNI PAŃSTWO NIESTETY KTOŚ PRZEZ BRAK WASZYCH KOMPETENCI I ZWODZANIE KLIENTA NIE DOSTANIE PREZENTU.GRATULUJĘ

  1. zaskroniec73 ★★☆☆☆

    Sklep jak sklep. rewelacji nie sprawia bardzo mały wybór tv 32 calowych ( 3 na krzyż ) reszta na zamówienie których fizycznie się nie widzi - czyli kupywanie kota w worku obsługa klienta na poziomie 3+ . Ale za to ochroniarz to jakiś nadgorliwy ubek

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres RTV EURO AGD?

RTV EURO AGD znajduje się przy Energetyków 2, 65-729 Zielona Góra, Lubuskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do RTV EURO AGD?

Można skontaktować się z RTV EURO AGD pod numerem +48 855 855 855

Jak można dotrzeć do RTV EURO AGD?

Do RTV EURO AGD można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements