Opinie

  1. Wiktor J ★★★★★

    4lata temu zapisałem swoje dziecko na zajęcia do szkoły pani Magdy, od tamtego momentu do dzisiaj zrobiło ogromny postęp w swoich umiejętnościach i wiedzy w malarstwie i rysunku, chodzi dalej i będzie chodzić, serdecznie polecam!

  2. Krzysztof Świergiel ★★★☆☆

    nie fajni opiekunowie ( nie licząc jednej pani ) dbają o jedzenie, ale... rozkazują jedenasto latce opiekować się przedszkolakiem. więcej niż 3/5 nie dam

  3. Małgorzata Markowska ★★★★★

    Uczestniczymy w zajęciach z rysunku już drugi rok i jesteśmy bardzo zadowoleni. Córka chętnie chodzi na zajęcia, wręcz nie może się ich doczekać. Grupy są niewielkie, mniej niż 10 osób, więc każdy ma dla siebie miejsce i uwagę prowadzącego. Regularnie pracownia organizuje również dodatkowe wydarzenia, które zawsze są ciekawe. Na pewno będziemy kontynuować współpracę. Polecam.

  1. Mery ★★☆☆☆

    Długo zastanawiałam się czy wystawić tą opinię ale moje dziecko poprosiło bym to zrobiła. Dwie gwiazdki wyłącznie dlatego, że została mi zwrócona część kosztów gdy zrezygnowałam z zajęć. Razem z koleżanką zapisałyśmy dzieci na półkolonie Anime ponieważ nasi synowie są wielkimi fanami takich produkcji. Znają dosłownie wszystkie postacie i mają ogromną wiedzę na ich temat. Dzieciaki nie mogły doczekać się zajęć. Pierwszy dzień jako jedyny przebiegał w miarę według programu, tzn. dzieciaki uczyły się rysunku anime jednak zamiast lepić zwierzęta z gliny to lepili talerze. Reszta dni w ogóle z programem niewiele miała wspólnego. Panie na Internecie szukały postaci z anime a dzieci wykonywały koniki na patyku co strasznie zbulwersowało naszych chłopców do tego stopnia, że nawet nie chcieli wymyślić im imienia. Film, który mieli kręcić w stylu anime okazał się filmem montowanym przez jedną z Pań nauczycielek. Wypad do ZOO to całkowity niewypał. Panie nie zabrały wody dla dzieci przez co musiały one pić wodę z kranu w toalecie na terenie ZOO. Następnym razem gdy będą Państwo organizować podobne półkolonie to proszę najpierw dokształcić w tej tematyce personel żeby nie musiał szukac informacji na Internecie. Dziękuję za częściowy zwrot kosztów gdy w połowie turnusu zrezygnowaliśmy z uczestniczenia w nim jednak zawodu i rozczarowania jakie czuły nasze dzieci nie da się wycenić. Nigdy w życiu nie widziałam takiego zawodu na ich twarzach jak na Państwa półkoloniach

  2. Bartosz Baranowski ★☆☆☆☆

    Jakiś czas temu moja córka ,która jest wysoko wrażliwa uczestniczyła na lekcje rysunku. Uprzedziliśmy o tym fakcie Panie prowadzące i nie stanowiło dla nich to problemu bo jak stwierdziły artyści są wysoko wrażliwi. Po pewnym czasie dziecko wspominało że nie chce już uczęszczać na zajęcia. Okazało się po rozmowie z Paniami, że na własną rękę wprowadzały swoje metody dydaktyczne aby dziecko podążało za grupą nie informując o tym rodziców. Kiedy zainteresowaliśmy się sytuacja Panie stwierdziły , że może lepiej wypisac dziecko bo sobie nie radzą albo ma uczęszczać na zajęcia indywidualne. Przygoda córki zakończyła się jej rozczarowaniem i obniżeniem wiary we własne siły.

  3. Piotr Rogóż ★★★★★

    Wiele kreatywnych warsztatów zajęć i wydarzeń jak najbardziej polecam

  1. Joanna Thiem ★★★★★

    Polecam gorąco - sympatyczna atmosfera i profesjonalni prowadzący. Każdy znajdzie coś dla siebie !

  2. pawelcbr88 ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolony. Dzieci również.

  3. Mobis Mobis ★★★★★

    Polecam w 100%

  1. Natasza T. ★★★★★

    Przyjazne miejsce dla dzieci i dorosłych. Profesjonalne podejście do uczniów,którzy prócz rysunku mogą majsterkować,a nawet szyć.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres PracowniaWarsztaty NOWA Tarnowo Podgórne?

PracowniaWarsztaty NOWA Tarnowo Podgórne znajduje się przy Nowa 37, 62-080 Tarnowo Podgórne, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do PracowniaWarsztaty NOWA Tarnowo Podgórne?

Można skontaktować się z PracowniaWarsztaty NOWA Tarnowo Podgórne pod numerem +48 606 647 246

Jak można dotrzeć do PracowniaWarsztaty NOWA Tarnowo Podgórne?

Do PracowniaWarsztaty NOWA Tarnowo Podgórne można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements