Opinie

  1. Maciej Włodarczak ★★★☆☆

    Po kilku minutach oczekiwania wyszedłem ze sklepu. Nie wracałem przez kilka tygodni. Aktualnie mam wrażenie, że sytuacja się poprawiła, ale problem z obsługą był przez dłuższy czas.. nie wspomnę o porannych zakupach chleba... i staniu kilka minut w oczekiwania, aż Pani zeskanuje (ze stoickim spokojem - rozumiem.. tzn. nie ukrywam, że nie kupowałem chleba rano już od kilku miesięcy - nie wiem jak jest teraz). Nawet nie o to chodzi, że trzeba było szukać kogoś - brakowało nawet podstawowej informacji w stylu "za chwileczkę podejdę" - tylko przewracanie oczami i traktowanie klienta jak powietrze i intruza, który przeszkadza. Oczywiście są też bardzo sympatyczne osoby. Sklep ma fajny asortyment - jak czegoś nie ma nigdzie to tu jest duża szansa, że trafisz. Nie miałem nigdy problemów z nieświeżymi produktami.

  2. Witold Stolecki ★★☆☆☆

    Generalnie, na pierwszy rzut oka, sklep w porządku, ale sprzedali mi przeterminowaną żywność:(

  3. Anna Dreger ★★☆☆☆

    Robię tam zakupy, bo to sklep najbliżej miejsca zamieszkania. Podczas ostatnich zakupów panie poinformowały mnie, iż nie sprzedadzą mi chleba, bo zrobiły inwenturę i przez 15 minut nie sprzedają pieczywa. Żenada. Z tego co mi wiadomo, to inwentaryzację robi się po zamknięciu sklepu.

  1. Рома Тищук ★☆☆☆☆

    kupiłem kapustę, a w domu czekała niespodzianka

  2. Wojciech Futro ★★★☆☆

    Generalnie sklep dobrze zaopatrzony, z miłą i pomocną obsługą. Jest też otwarty w niedziele niehandlowe, co może ułatwić życie. Cenowo trochę wyżej niż przeciętnie, ale są też promocje. Natomiast ewidentnie jest problem z lodówką z nabiałem i wędlinami - jest ona otwarta, przez co produkty w sprzedaży są albo zepsute (jak mozzarella ze Sklepu Polskiego na załączonym zdjęciu, dziury i kwaskowy smak mimo, że powinna być świeża wg daty ważności) albo niezbyt przydatne (jak klejące się i lepkie ciasto francuskie, namacalny przykład zbyt wysokiej temperatury). Wobec tego odradzam zakupy tego typu produktów spożywczych do momentu jak w tym supermarkecie nie będą zainstalowane otwierane drzwi albo wymienione całe urządzenie chłodnicze, to wymaga pilnej interwencji, o co bardzo prosimy jako klienci.

  3. Anna Popiolek ★★★★★

    Obsługa bardzo miła i pomocna. Sklep dość dobrze zaopatrzony. Wędliny świeże i mięso też nie wygląda na nieświeże, mimo że nie kupowałam .

  1. Dariusz Gucio ★★★★★

    Super sklep! Tylko jeden mankament to w niedzielę ta kartą Czeba placic

  2. Kamilek Games ★☆☆☆☆

    Tragedia. Po zbiciu słoika z dżemem, pani od razu mówiła o płaceniu za zbity słoik, sklep nie ma żadnego honoru, 7,90 które kosztował dżem zarabiają oni na klienta, których mają dużo. Chodziłem często ale od dziś przestaję. Szkoda

  3. ZUZANNA STEMPEL ★★★☆☆

    Ceny moim zdaniem ciut zawyżone, średni wybór produktów lecz jeszcze nigdy nie spotkałam się z odmowa pomocy od strony obsługi skleou czy z oszukaniem mnie przez kasjera/kasjerkę. Po prostu wszystko co nagle może być potrzebne raczej tam powinno być :)

  1. Jaroslaw Brykarczyk ★★☆☆☆

    Rok 2020 . Zakupy ze względu na odległość robię tam raz na tydzień, może dwa razy w tygodniu. Asortyment jak na taki sklep wystarczający. Gorzej z obsługą. Chyba brak światła dziennego ma spory wpływ na ekspedientki. Poza tym kiedyś wysłałem syna po cebulę i przyniósł zgnitą w środku. Pani jak najbardziej zwróciła pieniądze, ale ku mojemu zdziwieniu tą cebulę którą zwróciłem ponownie włożyła na latę..... proponuję uważać i sprawdzać.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sklep Polski?

Sklep Polski znajduje się przy Szkolna, 62-080 Tarnowo Podgórne, Wielkopolskie, Polska

Jak można dotrzeć do Sklep Polski?

Do Sklep Polski można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements