Zostałem dzisiaj zaszczycony serwisem kotła przeprowadzonym w niebywale dokładny i staranny sposób. Zdecydowanie polecam usługi świadczone przez serwisanta Pana Leona.
Zdjęcia
Opinie
-
Czysta Wyborowa ★★★★★
-
Bartosz Urbański ★☆☆☆☆
Od wielu lat korzystałem z usług serwisu kotła gazowego w tej firmie. Ta firma również zamontowała lata temu ten kocioł. I się w tym roku baaardzo zawiodłem. Pierwsza sprawa termin przeglądu - 1,5 miesiąca czekania (!) - po prośbach ubłagałem jako stały klient i przyjechał serwisant wcześniej (coś około 2-3 tygodni czekania). Myślę sobie będzie ok - jak zawsze - nie było. Po 1,5 h od wyjścia serwisanta piec wywalił błąd i ciśnie z pieca (układ wodny kaloryferów) zeszło. No to telefon do pana który był - brak odzewu. To był piątek. W sobotę kontakt z serwisantem przez telefon - już po wcześniejszych ustaleniach z chat gpt i samodzielnej pracy podpowiedział co robić - szacunek dla niego. Ale przyjechać na awarię nie chciał mimo opisu trudnej sytuacji rodzinnej - zdrowotnej. Myślę sobie ok - to inny serwis. Aha - zapomnij - tylko słyszałem w słuchawce - niech przyjeżdża ten co zepsuł. Nikt się nie podjął. Finalnie serwisant z polecenia + chat gpt pomogli uruchomić piec (temperatura na zewnątrz na minusie). No to telefon w poniedziałek do biura i… zdziwienie mega. Pani miła przeprosiła pewnie było by ok gdyby do rozmowy nie włączył się tajemniczy „pan serwisant” od razu z agresywnym nastawieniem. Nic nie docierało - generalnie wszystko moja wina - miałem pozwolić zamarznąć dziecku z MPD i żonie bo drugim cyklu chemioterapii…. Serio?! Macie tam jakąś misję?! Odpowiedzialność za to co robicie?! Bo ja za takie coś bym wyleciał z roboty albo poszedł siedzieć. Brak kultury - brak poczucia odpowiedzialności. Generalnie widzę że sporo się zmieniło… na gorsze - co z resztą pokazuje średnia ocen tutaj. Podsumowując nie polecam - szukajcie serwisu z lepszymi opiniami albo z polecenia jeśli nie chcecie zostać z ręką w nocniku po nie taniej „usłudze” wykonanej przez ten serwis. Szkoda nerwów i pieniędzy - były by za to dwie rehabilitacje dla Zosi. A tak wzywam fachowca z polecenia by naprawił piec po „pseudo przeglądzie” wykonanym przez tą firmę - i zapłacę niestety kolejny raz - ale bezpieczeństwo moich bliskich nie ma ceny. Mam mega żal…
-
Wojciech Mikołajczak ★☆☆☆☆
Z całego serca - omijać jak ognia. Podsumowując cały proces budowy, najbardziej niekompetentna osoba i najbardziej rozczarowująca, z jaką miałem do czynienia. Polecam zapisać sobie do nich numer w telefonie, żeby przez przypadek za kilka lat nie umówić się na serwis
-
Natalia ★☆☆☆☆
Ta firma to jakiś żart! Raz się przyjechał typek który nie potrafił wymienić zaworu twierdząc że jest zepsuty, ok po jakimś czasie zadzwoniliśmy znowu żeby umówić się na wymianę. Znowu przyjechał typek i oczywiście nie potrafił wymienić, zadzwonił gdzieś prawdopodobnie do szefa i o dziwo mu się udało ale z marnym skutkiem bo piec może i wodę grzeje ale nie włącza się ogrzewanie bo nie chce załączyć płomienia! Pracownik po pół roku przyjeżdża tak samo zielony w temacie jak na początku! Radzę uważać bo naprawa/wymiana skończy się tylko partactwem niczym więcej!
-
Paulina Przystanska ★☆☆☆☆
Szkoda, że nie można dać 0 gwiazdek bo jedna to i tak za dużo. Niestety został mi ten serwis przydzielony po założeniu reklamacji i dzięki temu od dwóch lat walczę z uruchomieniem urządzenia niedziałającego od momentu instalacji. Serwis ponoć autoryzowany ale bardzo nieprofesjonalny a właściwiel zawodowy kłamczuch co potwierdzają też inne opinie. Mówi jedno poczym wszystkiego się wypiera. Nie chce udostępnić dokumentacji z serwisów które u mnie przeprowadzał, widocznie ma coś do ukrycia. Mam nadzieję, że po ostatniej sytuacji nie będę miała już z tym panem nic doczynienia. Radzę dobrze się zastanowić przed wyborem tego serwisu bo można stracić nie tylko czas ale i nerwy.
-
Yurii Kapshuk ★★★★★
Super serwis kotłów, zepsuł się czujnik na Junkiersie, od renki był wymieniony, na wszysko 20 min max, sprawiedliwe ceny, + kocioł został ustawiony normalnie i ekonomicznie, polecam
-
SWATmz ★★★★★
Bardzo miłe zaskoczenie, profesjonalne i rzetelne podejście do pracy. Ciężko jest znaleźć godnego zaufania fachowca, ja się nie zawiodłem, polecam serdecznie
-
Zyta Fryt ★★★★★
Bardzo polecam.Potrzebowalam pilnie pomocy z niedziałającym piecem.Od momentu zgłoszenia,do momentu przyjazdu (do innej miejscowości) i naprawy,minęły tylko 3 godziny.Wszystko działa bez zarzutu.Bardzo profesjonalna i miła obsługa.
-
Piotr Wiśniewski ★★★★★
Szybko i sprawnie, wszystko wyjaśnione i profesjonalne podejście. Poprzednicy nie potrafili odpowiedzieć na proste pytania, tutaj widać ogrom wiedzy i zaangażowanie w obsługę klienta. Serdecznie polecam, fachowcy na szóstkę!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Autoryzowany Serwis kotłów gazowych i pomp ciepła?
Autoryzowany Serwis kotłów gazowych i pomp ciepła znajduje się przy osiedle Armii Krajowej 1, Nowe Miasto, 61-373 Poznań, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Autoryzowany Serwis kotłów gazowych i pomp ciepła?
Można skontaktować się z Autoryzowany Serwis kotłów gazowych i pomp ciepła pod numerem +48 530 383 530
Jak można dotrzeć do Autoryzowany Serwis kotłów gazowych i pomp ciepła?
Do Autoryzowany Serwis kotłów gazowych i pomp ciepła można dotrzeć, korzystając z poniższego linku