Opinie

  1. MAŁGORZATA WOLNY ★★★★★

    Jeden z najlepszych lumpów w mieście. Czy ktoś wie w jakie dni są jakie ceny?

  2. Klaudia Czerniak ★★★★☆

    Ceny są naprawdę bardzo dobre, jednak ubrań jest tak dużo (i klientów również), że zanim tam pójdę muszę się długo przygotowywać na to psychicznie. Ogólnie git lump.

  3. Eliza Niklas ★★★★☆

    Część ciuchów brudna, część super okazja. Wybór całkiem spory. Jedynie co to mógłby zmienić się cennik, bo liczyć cenę -20% to tak średnio ☺️

  1. Kamila ★☆☆☆☆

    Tak brudnych, zniszczonych i śmierdzących ubrań jak w Margo na Nowym Targu nie widziałam w żadnym second-handzie. Od wejścia śmierdzi, latem dodatkowo nie ma czym oddychać bo brak jakiejkolwiek klimatyzacji. Panie robią co mogą otwierając drzwi na oścież, niestety przy temperaturze 30 stopni na zewnątrz i smrodzie brudnych ciuchów niewiele to pomaga. Przymierzalnie są na czas...

  2. Szypulska Marta ★☆☆☆☆

    Niemiła atmosfera, kategoryczny zakaz wprowadzania psów

  3. Iwona ★☆☆☆☆

    Koszmarne miejsce, sprzedawcy nie panują nad tym co tam się dzieje. Zabiją Cię i stratują,

  1. Zofia Wiśniewska ★★★☆☆

    słyszałam dużo pozytywnych opinii, ale mi nie podszedł (duży ścisk i tłumy zniechęcają do oglądania)

  2. klaudia traczyńska ★★☆☆☆

    Sam lokal i obsługa ok, ale co było dla mnie ogromnym/ osłupiającym doświadczeniem to przy otwarciu sklepu wbiegają Panie (które moim zdaniem maja jakaś umowę z pracownicami) które się rozpychają i biorą po kilkanaście rzeczy, rzucają na podłogę i biegną po następne które również dorzucają do „swojej kupki”. Rzeczy które każda z nich rzuciła sobie na podłogę są „zaklepane” i nie można ich dotykać.. pierwszy raz w życiu coś takiego widziałam. Gdy zapytałam obsługi o co chodzi, bo czułam się jak w ukrytej kamerze to odpowiedziały, ze pozwalają tak robić na czas 30 minut..zaznaczę ze tych rzeczy na podłodze jest mnóstwo a tych stałych pań które tak robią tez niemało.. takim sposobem zostają w połowie puste wieszaki. Mega słabe to jest i zniechęca do przyjazdu.

  3. Kamila Wojtyńska ★★★★★

    Polecam serdecznie, każdy znajdzie coś dla siebie. Mnóstwo firmowych, tanich ( za 5, 3 zł) w bardzo dobrym stanie perełek można znaleźć.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Margo Odzież Używana987?

Margo Odzież Używana987 znajduje się przy plac Nowy Targ 27, Stare Miasto, 50-141 Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Jak można dotrzeć do Margo Odzież Używana987?

Do Margo Odzież Używana987 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements