Obsługa do poprawienia, spojrzenia takie jak bym rodzinę skrzywdziła a jak zapytałam sie o promocje to zostałam zlana i w delikatny sposób miała do mnie problem o to że jest wpisana promocja a końcowo tej promocji nie było i nie ma.
Zdjęcia
Opinie
-
Ola Świetlicka ★☆☆☆☆
-
Marek Bartkowiak ★★★★★
Warto być w takim ośrodku, jest tutaj wszystko naj....
-
Mateusz ★☆☆☆☆
Po otwarciu sklepu byłem zadowolony, czysto, przejrzyście, bogaty asortyment przemysłowy. Po wprowadzeniu alkoholu niestety wiele rzeczy znikło z półek. Tak jak w innych Biedronkach zaczął się problem z dotarciem do półek przez ustawione palety z towarem, bałagan, kolejki do kas itd. Jednakże w sobotę 11.05 trochę się zdenerowałem, ponieważ wszedłem na zakupy o 22:20, sprawdzając wcześniej na drzwiach wejściowych do której sklep jest czynny. Po pięciu minutach okazało się, że sklep za chwilę będzie zamykany co oburzyło również innych klientów. Dodatkowo okrzyk: "do kasy! 22:30 zamykamy" niezbyt pasuje do obecnych czasów, a bardziej do czasów sklepów GS. Można o fakcie zamykania sklepu poinformować w przyjemniejszy sposób. Nie trzeba przebijać się z konkurencją reklamami o tym kto ma niższe ceny, tylko lepiej zorganizować dostawy towaru, tak aby palety z towarem nie zastawiały ciągów komunikacyjnych i towaru które klient chce sięgnąć z półki, towar nie był przeterminowany, a obsługa była uprzejma.
-
Андрій Мохнюк ★☆☆☆☆
To po prostu straszne, jak zwykle wszystko w sklepie zawalone paletami z towarami, które powinny być na magazynie, nie da się zabrać odpowiedniego towaru ani ominąć innych wózków. Przez większość czasu czynna jest tylko jedna kasa, a kolejki są po prostu ogromne
-
Wojciech Wos ★☆☆☆☆
Zawsze otwarta jedna kasa i kolejki jak nie wiem co
-
Grumpy ★★★☆☆
Ciasno, bałagan utrudniający znalezienie produktów, braki w asortymencie. Wypada najgorzej spośród średzkich Biedronek.
-
Krzysztof Braszak ★★★☆☆
Najczęściej jedna kasa czynna, a szkoda, ale to zapewne nie jest problem załogi, bo ta jak widzę uwija się sprawnie mimo wszystko.
-
Wilk Sławiański ★☆☆☆☆
Kupuję tutaj już dobre kilka lat ,ale to co się dzieje teraz przechodzi wszelką krytykę. Do kasy stoi 10-15 osób , jedna kasa czynna a reszta 3-4 pracownic rozkłada w tym czasie towar dodatkowo jeżdżąc i zastawiając paletami regały. Wiem że to nie wina pracownic tylko jakiegoś pustaka kierowniczka który chyba nie rozumie że takim zachowaniem zraża do zakupów w tym sklepie. Także kierowniczku kim kolwiek jesteś wiec że wolę pojechać do lidla lub innego marketu gdzie zostaje szybko obsłużony.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Biedronka?
Biedronka znajduje się przy Generała Józefa Hallera 11, 63-000 Środa Wielkopolska, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Biedronka?
Można skontaktować się z Biedronka pod numerem +48 800 080 010
Jak można dotrzeć do Biedronka?
Do Biedronka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku