Opinie

  1. Monika Kołodziejczyk ★★★★★

    Z przedszkola jako rodzice jesteśmy bardzo zadowoleni dobry kontakt z nauczycielami i dyrekcja a dziecko chodzi bardzo chętnie widać że się świetnie bawi .Panie w przedszkolu są naprawdę super .Mimo problemu z pieluszka było dziecko przyjęte bez problemu.mysle że dla mnie jakoś rodzica nie ma nic bardziej dobrego jak dziecko które chętnie idzie do przedszkola. Więc jedynie mogę powiedzieć że polecamy

  2. Katarzyna Mironczyk ★★★★★

    Moje dziecko chodzi tam od samego początku,jesteśmy bardzo zadowoleni ciocię i pani dyrektor bardzo fajna raczej z niczym nie robią problemu,dobre podejście do dzieci ,ja polecam bardzo.My w tym roku kończymy zerówkę aż żal że to już koniec i trzeba zmienić na szkołę.Bardzo dziękuję za opiekę i naukę.Polecam

  3. Joanna Kowalczyk ★★★★★

    Nie zgadzam się z wcześniejszymi negatywnymi opiniami dotyczącymi Pani Dyrektor. Moim zdaniem jest to osoba z ogromnym sercem i zaangażowaniem. Zawsze można liczyć na rozmowę oraz poszukiwanie jak najlepszych rozwiązań dla dziecka- mówię to z własnego doświadczenia i bardzo dziękuję za udzielone wsparcie. Dzieci czują się tu akceptowane oraz wysłuchane. Serdecznie polecam tę placówkę! Moje dzieci zadowolone :))

  1. Emilian Kopczynski ★☆☆☆☆

    Nie polecam pani dyrektor traktuje dzieci jak, slupki w exelu, oraz jak zło konieczne, tylko ciocia Aga ratowała to przedszkole.

  2. Dawid Nowicki ★★★★★

    Bardzo polecam to przedszkole wszystkim. Od kilku lat pracują tam te same przedszkolanki, jeden syn zakończył jiz edukację tam, drugi dopiero zaczął i myślę że trzeciego tam zapisze. Naprawdę polecam z czystym sumieniem. Do tego dużym plusem jest plac zabaw na tyłach.

  3. Monika Słowik ★★★★★

    Nie rozumiem negatywnych opinii na temat przedszkola. W większości to jakieś stare opinie. Rzeczywiście kadra kiedyś często się zmieniała, ale od dłuższego czasu nie ma większych zmian. Małe, kameralne przedszkole, wszyscy się znają. Własny plac zabaw na tyłach przedszkola.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Cztery Pory Roku. Przedszkole?

Cztery Pory Roku. Przedszkole znajduje się przy Grunwaldzka 493, 62-064 Plewiska, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Cztery Pory Roku. Przedszkole?

Można skontaktować się z Cztery Pory Roku. Przedszkole pod numerem +48 618 638 106

Jak można dotrzeć do Cztery Pory Roku. Przedszkole?

Do Cztery Pory Roku. Przedszkole można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements