Opinie

  1. mmm ede ★★★★★

    Przedszkole gdzie dziecko czyje się cudownie i nigdy nie jest traktowane jak " Obowiązek"!!!! Cudowne Ciocie, które dzieci UWIELBIAJĄ szczególnie polecam Panią Justynę!!! Pyszna, własna kuchnia, ciekawe zajęcia dodatkowe, organizacja na najwyższym poziomie. Moje drugie dziecko również zawita do tego przedszkola!!!

  2. M ★☆☆☆☆

    Pzestrzegam przed współpracą firm zewnętrznych z tym przedszkolem zwłaszcza z nie sympatyczną Pani dyrektor która jest bardzo pazerna i zrobi wszystko by pieniądze “zostały w kasie....“ Chociaż nie znam nikogo kto walczy o cudze pieniądze więc... Resztę każdy może sobie sam Dopowiedzieć. Za pracę zostało zapłacone tyle ile Pani dyrektor uważała a nie tyle ile było ustalone... Ale jak ktoś chce to wszystkiego się doczepi prawda? :) podobnie jest z ludźmi którzy pół domu za darmo mają wybudowane... Szkoda słów - a jak traktuje pracownice to już w ogóle chapeau bas.... Zaklaszczmy wszyscy w dłonie!

  3. Kamila Knots ★★★★★

    Tomek uczęszcza do tego przedszkola już drugi rok. Jest bardzo zadowolony z pobytu tam. Pani opiekunka grupy troszczy się o swoich podopiecznych tak że dzieci chętnie idą do swojej ulubionej pani. Zuzię w przyszłym roku też tam zapiszę. Polecam

  1. magdalena dubicka ★★★★★

    Bardzo dobra placówka, zajęcia prowadzone ciekawie, grupy odpowiednie ilościowo, na każdym kroku widać starania personelu. Dziecko zadowolone, my również. Rewelacyjne godziny otwarcia , ładny plac zabaw w zacisznym miejscu. Jedzenie pyszne, domowe, z tego co wiem uwielbiane nie tylko przez mojego synka. Nie ma problemów z jedzeniem lub nie jedzeniem czegoś - życzliwa atmosfera podczas posiłków, dzieci są dopilnowane i zachęcane do próbowania nowych dań, jednak bez żadnej presji. Dzieci spędzają odpowiednią ilość czasu na spacerach i zabawie na zewnątrz.

  2. Bardzo Wybredna ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z tego przedszkola, moje Dziecko uczęszczało najpierw do żłobka a teraz do przedszkola. Od stycznia 2018 ku mojej radości przekształciliśmy się w przedszkole publiczne, także koszty są mniejsze a jakość tak samo wysoka. POLECAM!

  3. Magda Kaniewska ★☆☆☆☆

    Właścicielka tego prywatnego Przedszkola nastawiona wyłącznie na czerpanie zysków przy minimalnych kosztach własnych. Jest NIESYMPATYCZNA, robi łaskę gdy się prosi ją o jakieś informacje, w razie trudności zamiast coś doradzić rodziców traktuje jak petentów intruzów KRZYCZY na swoich pracowników. Oferta zajęć dodatkowych beznadziejna w stosunku do kosztów, które są nieadekwatne, połowy rzeczy, które są w ofercie jakoś nie ma. Opiekunowie nie bardzo radzą sobie z dziećmi. Czy Panie zajmujące się dziećmi mają wykształcenie pedagogiczne, przedszkolne??? Jedzenie z cateringu przywożone w termosach (zamknięte, zaparzone, przez co mające zmieniony zapach i smak) na miejscu odgrzewane. NIE POLECAM!!!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Publiczne Przedszkole "Czarodziejscy.pl"?

Publiczne Przedszkole "Czarodziejscy.pl" znajduje się przy Kopernika 10A, 62-030 Luboń, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Publiczne Przedszkole "Czarodziejscy.pl"?

Można skontaktować się z Publiczne Przedszkole "Czarodziejscy.pl" pod numerem +48 616 395 808

Jak można dotrzeć do Publiczne Przedszkole "Czarodziejscy.pl"?

Do Publiczne Przedszkole "Czarodziejscy.pl" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements