Polecam Balonik z całego serca. Nasza córka tutaj rozkwitła, zaufała i bardzo szybko poczuła się jak w domu. Nawiązała bliskie i serdeczne relacje z ciociami. Doświadczenie mamy z przedszkolem, ale grupę zlobkowiczow też często widywaliśmy, córka także o nich opowiadała i atmosfera była wspaniała. Dużo troski i zrozumienia. Dodam, że nasza córka jest bardzo wyczulona na brak cierpliwości, złość, brak wyrozumiałości ze strony dorosłych. Tutaj jednak nigdy nie miała złego doświadczenia. Jest to placówka rozumiejąca rodzicielstwo bliskości, porozumienie bez przemocy, zdrowe stawianie granic. Świetnie pracuje metodą projektową, dzięki czemu każde dziecko może się zaangażować na swoim poziomie. Dzieci wspaniale uczą się zachowań w grupie, np. przynoszą swoje maskotki czy zabawki i stopniowo opanowują tę dosyć trudną dla nich sytuację. Problemy są omawiane i rozwiązywane, a nie zamiatane pod dywan. Można naprawdę liczyć na fachowe wsparcie, bo ciocie mają wiedzę z zakresu rozwoju psycho-emocjonalnego dziecka. A do tego bardzo ważny akcent na spędzanie jak największej ilości czasu poza budynkiem. Regularne wycieczki do lasu, swobodna zabawa w ogrodzie, latem mgiełka wodna, zimą sanki, błotna kuchnia. Tutaj dzieci po prostu mogą być dziećmi. Mogą szaleć na dworze, brudzić się, wiele zajęć także odbywa się w ogrodzie, który jest do tego przystosowany. Podobało nam się też promowanie zdrowej żywności na co dzień. A nie tylko od święta, żeby było odhaczone. Mamy bardzo dobre wspomnienia z tego miejsca i bardzo, bardzo nam było żal się żegnać, gdy przyszedł czas na szkołę.
Zdjęcia
Opinie
-
Aleksandra Biedzinska ★★★★★
-
Ida Szafałowicz ★★★★★
Ogromnie polecam zarówno żłobek, jak i przedszkole. Dzieci (i cała rodzina!) mogą tu liczyć na indywidualne podejście, kadra to cudowne nauczycielki pełne empatii i pasji do swego zawodu. Do Balonika uczęszcza najmłodsze z trójki moich dzieci i widzę, że tym razem wybrałam miejsce absolutnie wyjątkowe. Nigdzie nie miałam takiej pewności, że przedszkole wnosi do życia mojego dziecka wartości, które zostaną z nim przez całe życie. Tu dzieci dostają narzędzia, by w przyszłości radzić sobie z emocjami, relacjami, wyzwaniami szkolnymi i rówieśniczymi. Dziękuję!
-
Patrycja Skotnicka ★★★★★
Żłobek balonik to wspaniałe połączenie różnych nurtów nauczania i przyrody gdzie dzieci mogą się czuć swobodnie i nie czuć że są w „żłobku”. Z całego serca POLECAM! Wspaniale ciocie ❤️
-
Iwona ★★★★★
Serdecznie polecam. Dzieci są traktowane z szacunkiem i troską. Bardzo opiekuńcze i zaangażowane w swoją pracę ciocie z mnóstwem pomysłów aktywnie wspierają rozwój dziecka w różnych dziedzinach. Przestronny, zacieniony ogród z placem zabaw, gdzie dzieci spędzają bardzo dużo czasu, nawet wtedy gdy mokro i dżdżysto.
-
Marca Connecto ★★★☆☆
Balonik - dzieci to lubią? moje nie przydałoby się trochę rozszerzyć i urozmaicić ofertę, a nie koncentrować się na realizacji marzeń prowadzących zajęcia. W końcu centrum jest dla dzieci czy dorosłych opiekunów?
-
Sylwia Jackowiak ★★☆☆☆
Nie polece tego miejsca nikomu. Ale reklama niezla to prawda. Jak mam wierzyc w to ze moje dziecko bylo tam traktowane zgodnie z zasadami porozumienia bez przemocy skoro my jako rodzice nie zostalismy wysluchani, wrecz przeciwnie nasze prośby o rozmowe i kontakt z kierownikiem były zlekcewazone. Rady typu zostawic placzace dziecko w takiej placowce nie powinny miec miejsca. Wrzucanie wszystkich do jednego worka, przetrzymywanie smutnych dzieci dla zasady to norma w tej placowce. Moje dziecko po kilku dniach tam z wesolego zamienilo sie w budzące sie w nocy z krzykiem "Mama Mama". Takze decyzja o zabraniu Jej stamtad byla najlepsza jaka moglismy podjąć. Warto tez zwrocic uwage na fakt ze malutkie dzieci nie potrafiące jeszcze mowic wychodzą na zewnątrz z przedszkolakami. Kilkukrotnie bylam swiadkiem jak starsze dzieci przeganiaja najmlodsze a personel nie zwraca na to uwagi. Dzieci niechodzace były przenoszone jak worki ziemniaków, bez podwinietej miednicy.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Balonik | żłobek | przedszkole?
Balonik | żłobek | przedszkole znajduje się przy Żabikowska 21, 62-052 Komorniki, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Balonik | żłobek | przedszkole?
Można skontaktować się z Balonik | żłobek | przedszkole pod numerem +48 730 600 612
Jak można dotrzeć do Balonik | żłobek | przedszkole?
Do Balonik | żłobek | przedszkole można dotrzeć, korzystając z poniższego linku